Nedir Bu İl Temsilciliği ?

Gün geçtikte büyüyen ailemizin bir parçası olan siz değerli üyelerimizi bulunduğu illerdeki organizasyonları - etkinlikleri koordine eden, kaynaşmayı sağlayan, servislerle gerektiği zaman muhattap olan, Ceed sever ve bu işe gönül veren, en önemlisi yeri geldiği zaman ailesinden, kendinden, vakit çalarak bu görevi severek ve istekli şekilde yapan, tüm bunları ve daha fazlasını taahhüt eden taahhüt ettiklerini eksiksiz yerine getiren kişilerdir.


Temsilci Olmak İçin Gerekli Şartlar:

- CeedClubTR çatısı altındaki bu görevde grubumuzun temsil edileceği unutulmamalıdır. Olgun, karakterli, performans esaslı yönetim anlayışı içerisinde verilen görev ve sorumlulukların etkin, yetkin bir şekilde yerine getirilmesi beklenir.

- Grupta mevcut üyeliğinin en az 1 yılı doldurmuş olması gereklidir. ( İstisnai durumlar gözardı edilebilir. )

- İkamet edilen şehir ve ilçedeki buluşmalara katılmış, aktif olarak grupta post atan üyelere öncelik verilir.

- Talep edilen bölgede daha önce buluşma - etkinlik yapılmadıysa ilgili şehir hakkındaki düşünce ve projelerinizi yönetim ile paylaşmanız beklenir.

- Başka bir Ceed grubu ile bağı, bağlantısı ve grupta olmaması gereklidir.

- Talep edilen bölgede daha önce buluşma - etkinlik yapılmadıysa ilgili şehir hakkındaki düşünce ve projelerinizi yönetim ile paylaşmanız beklenir.Temsilci Başvuru Formu