Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Arkadaşlar lastikleri değiştiricem hangi lastiği önerirsiniz şu an aracımda üzerinde gelen hankook marka lastikler var ben yumuşak hamurlu yol tutuşu iyi bir lastik istiyorum tavsiyeniz nedir bu arada aracımda 17'lik jantlar var
      Beni Twitter`da Takip Et
      09-02-15, 19:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

lastik ebat değiştirdiğim için epeyce araştırmıştım geçen haftalarda, ben goodyear eagla f1, continental sport contact 5 ve michelin pilot sport 3 arasında gittim gittim geldim ama en son michelin pilot sport 3 ü aldım dedim sonuçta hepsi gürültü yapacak en azından diğerlerine göre oldukça yumuşak bir lastik kötünün iyisi diyerek michelin pilot sport 3 aldım, ben şuan çok memnunum. gürültü seviyesi bence diğerlerine oranla daha düşük.

michelin pilot sport 3 öneririm dilersen karar verirsen, uygun fiyat teklifide alırım!
      09-02-15, 20:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

Benzer konular açılmıştı. 2 Hafta önce goodyear efficient grip performans taktırdım. Şu an oldukça memnunum tavsiye ederim
      09-02-15, 20:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Ben alacağım lastiğin olabildiğince sessiz olmasını istiyorum performans olması önemli değil ona göre tavsiyede bulunursanız sevinirim
      09-02-15, 21:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

Bahsettigim lastik performans lastigi degildir. Michelin primacy 3 esdegerinde bir lastiktir. 69 db ses ve A sinifi islak performansiyla muhtemelen sinifinin en iyi lastigi olabilir. Bu sekilde tekrar dusunebilirsiniz
      09-02-15, 22:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Tavsiyeni dikkate alıcam birde Pirelli cintuaro diye bir lastik var modelini yanlış yazmış olabilirim oda çok sessizmiş hatta en sessiz lastik seçilmiş ve çok iyi notlar almış ıslak-kuru performans vs. onuda düşünüyorum bakalım kısmet
      10-02-15, 12:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

tamam anladığım kadarıyla en sessizi almayı planlıyorsun marka-model önem arzetmiyor ama aklınızda bulunsun michelin markası seçerseniz en uygun fiyat teklifini için yardımcı olurum. (biryerin reklamını yapmıyorum yanlış anlaşılmasın zaten isim vermedim buyüzden sadece fiyat konusunda yardımcı olmak isterim)
      10-02-15, 12:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

İyice bir araştırma yaptıktan sonra Goodyear efficient grip perf. ve Michelin primacy 3 arasında kaldım ikisininde birbirine göre artı eksi yönleri var fakat bir forumda michelinde zamanla yarılma ve çatlamalar olduğunu okudum tabii bu kullanmayana bağlı ama bu biraz goodyear tarafına kaymama sebep oldu bakalım neye karar vericem önümüzdeki hafta lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum kısmetse birde ek olarak dunlop sportmaxx rt diye bir lastik var sessizlik olarak michelin ve goodyear'a göre daha sessiz 67 db öbürlerinin 69 db fiyatıda daha uygun 290-300 civarı bunuda düşünücem
      10-02-15, 14:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

stock kullandığım michelin energy saver ların 67 db olması lazım gürültü seviyesi benim kullandığım pilot sport 3 71 db. ama pratikte nasıl dersen birbirine çok yakın yani sessiz denilebilir neden çünkü lastik kesiti arttı 205>225 ve yanaklar ise 55>40 olmasından dolayı özellikle sokak aralarında daha gürültülü ama şehiriçi kullanımda oldukça sessiz ve konforlu.
      ben tanesini nakit 300 TL. ye aldım.
      10-02-15, 20:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      pendik
      İsim
      salih
      Soyisim
      yıldız
      Araç
      Citroen XSARA 2 SX

Bende araştırarak ve kampanyadan goodyear almıştım. Yalnız michelindeki yorumuna katılmıyorum. Zira bugune kadar 60,000 km üstü yol yapmış birçok michelin gördüm. İki çiftide benim arka jantlarda takılı. 2012 üretimli ve 70,000 km de ve hala pırıl pırıl.
      Goodyearları öne almıştım. Ayrıca goodyearlar çok iyi ama uzun km. yapan hiç görmedim ben . Bakalım uzun vadede aynı ses ve kalitesini koruyabilecekmi?

Alıntı akrepkral86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İyice bir araştırma yaptıktan sonra Goodyear efficient grip perf. ve Michelin primacy 3 arasında kaldım ikisininde birbirine göre artı eksi yönleri var fakat bir forumda michelinde zamanla yarılma ve çatlamalar olduğunu okudum tabii bu kullanmayana bağlı ama bu biraz goodyear tarafına kaymama sebep oldu bakalım neye karar vericem önümüzdeki hafta lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum kısmetse birde ek olarak dunlop sportmaxx rt diye bir lastik var sessizlik olarak michelin ve goodyear'a göre daha sessiz 67 db öbürlerinin 69 db fiyatıda daha uygun 290-300 civarı bunuda düşünücem
      Citroen Xsara2 1,6 SX manuel 2003
      Kia ceed 1,6 mation manuel 2012
      Peugeot 307 comfort otomatik 2006
      Renault symbol expresion comfort 2012
      Renault scenic dynamic otomatik 2003
      Hyundai elentra otomatik 2005
      Kia Pride 2000
      Seat ibiza 1993
      Skoda L200 1989

10-02-15, 20:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed lastik tavsiye

sessiz lastik tavsiyesi

SEO Blog

Yer imleri