Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Diğer forumda açtığım konuyu sizlerle de paylaşmadan edemedim. Siz adrenalin tutkunlarına (ben her ne kadar karşı olsam da) belki lazım olur diye düşündüm. Artık bir sürü alıp aracın her yerine montelersiniz. ;D
      Aynen kopyala-yapıştır için kusuruma bakmazsınız umarım.
      --------------------------------------------------------------------------------
      Herkese merhaba, nasiol uygulama videoları konusunda paylaştığım videoyu çektiğim kamera merak konusu olmuştu. Hatta toplu alım gibi fikirler ortaya atılmıştı.
      Ben de, plansız olsa da kısa bir tanıtım yapayım istedim. Umarım almak isteyenlere yardımcı olur.
      Kameramız çakma tabir edilen çin mallarından. Ekonomik değeri kargo dahil 10.95 $ = 19.10 Tl. Önemli bir rakam değil. Ben de merakımı gidermek için bu parayı heba ederim diyerek kamerayı almış oldum. Linkini de unutmadan vereyim.
      http://www.buyincoins.com/details/mi...duct-1310.html

Gelelim incelemeye.
      Kutu içinden 3 farklı bağlantı aparatı, 1 adet silikon koruma kabı, 1 adet taşıma ipi ve 1 adet usb kablosu çıkıyor. Çok kaliteli olmasalar da, iş görecek nitelikteler.

[img width=500 height=370]http://img268.imageshack.us/img268/3272/img1033im.jpg[/img]

Araca nasıl monte edeceğimi düşünüyordum. Meğerse çözüm elimin altındaymış. Cep telefonu, bozuk para, anahtar vs. tutmak için üretilmiş kendinden yapışkanlı zamazingo'yu torpidonun cama yakın orta kısmına sabitledim, üzerine de kamerayı ilgili aparatla konuşlandırdım.

[img width=500 height=345]http://img707.imageshack.us/img707/1826/img1017fu.jpg[/img]

Hava çok soğuk olduğundan araç içinde çekim yapmaya üşendiğimden, çekimleri mutfak balkonunda hallettim.

Bir kaç denemeden sonra aracın içindeki yer ve açı net olarak ortaya çıkar. Bunun için kamerayı tutan kısımın vidasını hafif gevşek bırakarak ileri geri oynamalarla net açı bulunabilir. Tabi yanınızda dizüstü bilgisayar bulunursa her denemeden sonra görüntü kontrol edilerek, konum netleştirilir.
      Bu kamera aynı zamanda webcam görevi de yapıyor. Olmadı, msn'de en fiyakalı görüntülerinizle sohbet edersiniz.
      Asıl görevini ortaya çıkarma zamanı geldi. Öncelikle kameraya mini sd kart takacaksınız. Ben 4 gb'lık kingston marka kart taktım. 8 gb'ta kadar kartları destekliyor.
      Görüntüde hafif takılmalar oldu. Ama class değeri yüksek bir kart takılırsa bunun önüne geçilir diye düşünüyorum.
      Yaptığım testte kamera hiç bir şekilde yapışkanlı aparattan ayrılmadı, düşmedi. 3.67 gb, 56 dakika kayıt yaptı ve şarj bitti. Oysa evin içinde sabit bir noktada ışık değişkenliği olmayan bir ortamda 1 saat 35 dakika kayıtı gördüm. Ama 1 saat gibi bir süre kayıt yapması da mükemmel denebilir.
      Test videosuna geçmeden önce olumsuz yönlerini de yazmak istiyorum.
      5.5 cm boyu, 2 cm eni, 1.5 cm derinliği olduğundan (mezuro ile ölçtüm hata olabilir) tuşlar üzerine minik şekilde konumlandırılmış. Dolayısıyla açma kapama veya mode tuşuna istemeden basabiliyorsunuz. Ayrıca kayıt sırasında ışıklar net görünmediğinden kayıtta mı? değil mi? endişesi yaşıyorsunuz. Mavi ışık ve kırmızı ışık sürekli yanarken kayıta hazır halde bulunuyor. Kayıt tuşuna bastığınızda kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor. Ama arkadan bunu görmek mümkün değil, mutlaka kameraya üstten bakmak zorundasınız. Sanırım 20 liralık kamera için bu kadar laf ebeliği yeter.
      Sıra videoyu izlemeye geldi. Tamamını koyamayacağım için editledim ve karizmatik sesimden dolayı yoğun bir hayran kitlesi oluşturmamak adına (tabii ki youtube'da burada kimse sallamaz ) beğendiğim bir müziği üzerine koyuverdim. Umarım telif hakkı filan demezler.
      Bir de cam temiz olsaydı süper olacaktı. Dediğim gibi anlık bir kararla plansız gerçekleşti her şey.

Beni Twitter`da Takip Et
      20-02-12, 22:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Josefsalvatini
      Guest
      abı valla guzel o paraya bıde gece cekersen tadından yenmez ben gecen aldım hatta karda uzun olan vıdeo o amam 80 tl daha kotu
      20-02-12, 22:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Yusuf maalesef gece görüşü yok. Ama deneme çekimi yaparım.
      20-02-12, 22:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Alet gündüz çekiminde çok güzel.... ama malum bize gece çeken lazım... rasim abi birde gece çekim denemsi yaparsan çok makbule geçer...
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      20-02-12, 22:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Hemen balkondan bir çekim yaptım. Berbat.
      Araç içinden de denerim bakalım nasıl olacak. Şimdi de deneyebilirdim ama bir yerlerim donacak endişesi taşıyorum. ;D
      Saate takılmayın. Yarım saat geriden geliyor. Bir türlü çözemedim. Kayıt dosyasında saati yarım saat ileri aldım, yemedi.

20-02-12, 22:40 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Josefsalvatini
      Guest
      [quote author=rayen link=topic=1016.msg28025#msg28025 date=1329770427]
      Hemen balkondan bir çekim yaptım. Berbat.
      Araç içinden de denerim bakalım nasıl olacak. Şimdi de deneyebilirdim ama bir yerlerim donacak endişesi taşıyorum. ;D
      Saate takılmayın. Yarım saat geriden geliyor. Bir türlü çözemedim. Kayıt dosyasında saati yarım saat ileri aldım, yemedi.

abı elıne saglık benım 80 lık ıle aynı oda hesapta gece goruslu
      [/quote]
      20-02-12, 22:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Bence başarılı.... Arabanın içinden daha güzel sonuç alınacaktır bence... Neticede önde farlar var... ;D ;D
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      20-02-12, 22:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Josefsalvatini
      Guest
      kesınlıkle benımkıde aynı ve bu cok uygun
      20-02-12, 22:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Üşenmedim gittim çektim geldim. Bir yerime bişey olursa sorumlu sizsiniz. ;D
      Hava -6, cam biraz buzlanmış. Temizlemeye kalksam daha berbat olacaktı, hiç ellemedim. Kameranın açısın biraz yüksek tutmuşum fark edemedim, çünkü titremekle meşguldüm. ;D

20-02-12, 23:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Josefsalvatini
      Guest
      [quote author=rayen link=topic=1016.msg28049#msg28049 date=1329773480]
      Üşenmedim gittim çektim geldim. Bir yerime bişey olursa sorumlu sizsiniz. ;D
      Hava -6, cam biraz buzlanmış. Temizlemeye kalksam daha berbat olacaktı, hiç ellemedim. Kameranın açısın biraz yüksek tutmuşum fark edemedim, çünkü titremekle meşguldüm. ;D

abı nıye zahmet ettın ayaklarına saglık ınsallah hasta olmazsın gecede far ve ısıkla guzel zaten gece modu bı ıse yaramıyor
      [/quote]
      20-02-12, 23:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

araç içi kamera forum

araç içi kamera ankara

araç içi kamera

araba kamerası

ucuz araç kamerası

en küçük araç kamerası

kia arac ici kamera

şaraç içi mini çivtli kamera

en ucuz araç içi kamera

araç kamerası forum

çok küçük araç içi kameraen ucuz araç kamerasıaraç kamerasıcok ufak arac içi kameramini araç kamerası ankaraaraba için küçük kameraaraba kamerası nasıl olmalıen küçük araç içi kameraoto kamera ankaraaraç kameraları testikia ceed orjinal yolkayıt kamerasıenküçük araba kamerasıhttp:www.ceedclubtr.comforumtestler-45araa-ia-i-kamera-testi-mini-md80-913sayfa2.htmlmd80 ankaramini arac ici kamera
    SEO Blog

Yer imleri