Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Radyo Sorunu

1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Mustafa
      Soyisim
      Ks
      Araç
      Kia Cee'd 1.6 CRDİ Concept plus A/T

Merhaba forumdaşlar, Bizim araçta seyir halindeyken radyo çekmiyor yani sürekli olmuyor bu ama bi süre güzel çekiyor daha sonra bozuluyor çekmiyor başına böyle bir şey gelen oldu mu ya da neden kaynaklanabilir sizce

Bu arada orjinal teyp var araçta navigasyon filan takılı değil.
      Beni Twitter`da Takip Et
      29-08-14, 14:16 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      korhan
      Soyisim
      mesut
      Araç
      2013 kia ceed concept plus

bende de aynı sorun var. arama yaptığımda radyo çoğu kanalı atlıyor ve bazı kanallarda şehir merkezinde bile hışırtı var,iyi çekmiyor.
      29-08-14, 15:06 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı Lecher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba forumdaşlar, Bizim araçta seyir halindeyken radyo çekmiyor yani sürekli olmuyor bu ama bi süre güzel çekiyor daha sonra bozuluyor çekmiyor başına böyle bir şey gelen oldu mu ya da neden kaynaklanabilir sizce

Mustafa bey Kiaların ne yazık ki radyo konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem,ancak dediğiniz durumu geçen hafta yaşadım.Zehir gibi çalışan virgin radyo,power fm,capital radyo bile bir süre çalıp başka kanala geçiyor.Derken biraz kurcaladım ve tesadüfen TA denen bir seçenek var onu kapattım mı açtım mı hatırlayamadım ama durum düzeldi.Bir deneyin isterseniz benimki düzeldi hiç sorun yok şu anda.
      29-08-14, 23:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Mustafa
      Soyisim
      Ks
      Araç

Alıntı Serkan OĞUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Mustafa bey Kiaların ne yazık ki radyo konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem,ancak dediğiniz durumu geçen hafta yaşadım.Zehir gibi çalışan virgin radyo,power fm,capital radyo bile bir süre çalıp başka kanala geçiyor.Derken biraz kurcaladım ve tesadüfen TA denen bir seçenek var onu kapattım mı açtım mı hatırlayamadım ama durum düzeldi.Bir deneyin isterseniz benimki düzeldi hiç sorun yok şu anda.
      Serkan Abi ben İstanbuldan Mustafa kasko için görüşmüştük telefonda hatırladın mı, nasılsın abi

Abi yok onu biliyorum otomatik kafasına göre değiştiriyor o mod ondan da çıkardım ben fakat yine aynı seyir halindeyken bi haşırtı oluyor çekmiyor
      30-08-14, 01:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

yanlış hatırlamıyorsam radyonun bir versiyonu vardı eskiden..servisde bir güncelleme yaparlar sorun hallolur..bahsettiğin problemi hiç yaşamadım ama serkan oğuz unda dediği gibi çokda kaliteli değil radyolar...
      30-08-14, 08:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Serkan Abi ben İstanbuldan Mustafa kasko için görüşmüştük telefonda hatırladın mı, nasılsın abi

Abi yok onu biliyorum otomatik kafasına göre değiştiriyor o mod ondan da çıkardım ben fakat yine aynı seyir halindeyken bi haşırtı oluyor çekmiyor
      Hatırlamazmıyım sağol iyiyim sen nasılsın? Ben o hışırtı olayından ümidi kestim zaten Özellikle tünele girip çıktıktan sonra 15 dakika kendine gelemiyor.Önceki aracım Rio da böyle radyo konusunda keyifli değildi ama bundan daha iyiydi Blaupunkt marka bir teyp vardı.Servise gittiğinde bir sor diyeceğim ama çözüm bulacaklarını hiç sanmıyorum
      30-08-14, 16:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Mustafa
      Soyisim
      Ks
      Araç

Alıntı Serkan OĞUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hatırlamazmıyım sağol iyiyim sen nasılsın? Ben o hışırtı olayından ümidi kestim zaten Özellikle tünele girip çıktıktan sonra 15 dakika kendine gelemiyor.Önceki aracım Rio da böyle radyo konusunda keyifli değildi ama bundan daha iyiydi Blaupunkt marka bir teyp vardı.Servise gittiğinde bir sor diyeceğim ama çözüm bulacaklarını hiç sanmıyorum
      Bende iyiyim abi ne olsun işte. Durum o derece vahim diyorsun yani abi Servise ugradıgım zaman baktıracagım artık, orjinal teyp hoş duruyor başka teyp gerek yok olmadı bu şekilde devam ederiz ne yapalım
      30-08-14, 23:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Bende iyiyim abi ne olsun işte. Durum o derece vahim diyorsun yani abi Servise ugradıgım zaman baktıracagım artık, orjinal teyp hoş duruyor başka teyp gerek yok olmadı bu şekilde devam ederiz ne yapalım
      Yani vahim denemez ama çok iyi değil. Orjinal teyp bencede güzel duruyor degistirmeyi düşünmüyorum işimi yinede görüyor o yüzden bende aynen devam diyorum
      31-08-14, 10:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Unsal
      Soyisim
      Donmez
      Araç
      Kia Cee'd PREMIUM 2012 Otomatik 1.6 Dizel 128 PS

Merhaba
      AF var onu kapatmaniz gerekiyor. Alternative Frequency diye gecer. Yani yayin hafif bozuldugunda alternatif siradaki kanala geciyor. Benim arac premium ve radyo acikken ekranda sag alt kosedeki menuye yikladiginizda cikan ekranda kapatabiliyorsunuz. Kitapcikda nasil kapatildigi yaziyordur.
      04-09-14, 20:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

radyo bir sure sonra cekmiyor

kia cerato radyo sorunu

SEO Blog

Yer imleri