Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İSTANBUL

Paylaşmak istedim. Dün TTNET i aradım. Önceki sözleşmem bu ay sona eriyor. İptal edeceğim dedim. Ayrı bir müşteri temsilcisine bağladılar. Beyefendi iptal nedenini öğrenebilir miyim dediler. Açık açık söyledim. Superonlinedan hem daha iyi hemde daha ekonomik paket buldum diye. Ciddi ciddide superonline ile görüşmüştüm. Tam arayacaktım superonline ı dur önce TTNET i iptal edeyim dedim. Sonuç TTNET yeni bir alternatif sundu. Bunada İkna paketi diyorlar. Telefonun sonunda ya bilerek yada bilmeyerek ağzından kaçırdı . Müşteri İkna paketi. 16 Bit 50 GB AKK limitsiz internet + aylık 250 dakika ev telefon görüşmesi 54 TL 24 ay taahhütlü. Daha önce bu pakete neredeyse aylık 100 TL ödüyordum. Sadece ilk 3 ay 250 dakikayı vermiyorlar. İlk 3 ay çıkmamak için. 3 ay sonraki 21 ay veriyor. Paket güzel. paylaşmak istedim. Sizde zorlayın alın ikna paketini
      Beni Twitter`da Takip Et
      07-02-15, 00:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

Müdür benim taahhüt bitti , normal gittim gene aynı şartlardı sanırım, hatta benimki 75 gb
      07-02-15, 00:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Atakan
      Soyisim
      Demir
      Araç
      Ceed CRDI 1.6 Motion M/T 2012

Alıntı gorkemsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Paylaşmak istedim. Dün TTNET i aradım. Önceki sözleşmem bu ay sona eriyor. İptal edeceğim dedim. Ayrı bir müşteri temsilcisine bağladılar. Beyefendi iptal nedenini öğrenebilir miyim dediler. Açık açık söyledim. Superonlinedan hem daha iyi hemde daha ekonomik paket buldum diye. Ciddi ciddide superonline ile görüşmüştüm. Tam arayacaktım superonline ı dur önce TTNET i iptal edeyim dedim. Sonuç TTNET yeni bir alternatif sundu. Bunada İkna paketi diyorlar. Telefonun sonunda ya bilerek yada bilmeyerek ağzından kaçırdı . Müşteri İkna paketi. 16 Bit 50 GB AKK limitsiz internet + aylık 250 dakika ev telefon görüşmesi 54 TL 24 ay taahhütlü. Daha önce bu pakete neredeyse aylık 100 TL ödüyordum. Sadece ilk 3 ay 250 dakikayı vermiyorlar. İlk 3 ay çıkmamak için. 3 ay sonraki 21 ay veriyor. Paket güzel. paylaşmak istedim. Sizde zorlayın alın ikna paketini
      Bizde iki yil once ttnetten superonline a gectik, ayni fiyat indirimini bizede yaptilar 6 ay icin 100 liralik paketimizi(ki 60 liralardan baslayip cikti okadarada) 30 lira yaptilar. Bizde 6 ay sonra superonline a gectik
      07-02-15, 01:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ahmet
      Soyisim
      kürkçü
      Araç
      2014 ceed premium

35mb 75akn tel ücreti yok 64,99tl ttnet. tanıdık da yetiyor yada iptal edecem dersen daha uygun bir şeyler yapıyorlar
      07-02-15, 06:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      pendik
      İsim
      salih
      Soyisim
      yıldız
      Araç
      Citroen XSARA 2 SX

Madem konu açıldı sorayım o vakit. Biraz tembellikten birazda çok sıkmadığından birkaç aydır bu şekilde idare ediyorum.
      Benim internette ara ara kopmalar oluyor. Ttnetten ben evde yokken ıkı defa gelmişler ve problem yok. Kendi sisteminizi kontrol edin diye mesaj geldi. Neyse kabloda sorun olduğunu düşünmüyorum. Tek kablo geliyor ve direk modeme bağlı. Yalın ADSL kullanıyorum. İki adet Aynı tarihte hediye gelen modemle denedim sorun hala aynı.

1.Modemler 7-8 senelik. Modemlerden yapar mı?
      2.Fiber internete geçeceğim ve bunun içinde modem almam lazım. Modem tavsiyeniz varmı?
      Citroen Xsara2 1,6 SX manuel 2003
      Kia ceed 1,6 mation manuel 2012
      Peugeot 307 comfort otomatik 2006
      Renault symbol expresion comfort 2012
      Renault scenic dynamic otomatik 2003
      Hyundai elentra otomatik 2005
      Kia Pride 2000
      Seat ibiza 1993
      Skoda L200 1989

07-02-15, 09:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

@slhyldz bina girişindeki kronede hattın sağlamsa, dedikleri gibi kroneden modeme kadar olan kablonun bir elektrikçiye kontrol ettirmek gerekir. Yalın adsl olduğu için arada spilterda yoktur. Fiber internete gelince modem bakmana gerek yok. Ttnet te Superonline da ücretsiz veriyolar. Ayrıca Superonline dan şaşmayın arkadaşlar. Superonline da sıkıntı yaşarsanız da haberim olsun
      07-02-15, 12:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Kağan
      Araç
      2011 cee'd SW Motion D/V

Alıntı slhyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      2.Fiber internete geçeceğim ve bunun içinde modem almam lazım. Modem tavsiyeniz varmı?
      Superonline modemi kendisi veriyor ama sizin olmuyor. Aboneliği iptal ettiğinizde geri veriyorsunuz. Sanırım TTNET de aynı.
      07-02-15, 12:40 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

oldugnuz yerde fiber superonline varsa direk geçin + turkcell tv+tel hattı falan 50 lira veriyoruz. 50megabit hızında netim var 75gb akk olması lazım
      1881 - 193
      07-02-15, 15:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      abdulkadir
      Soyisim
      sağır
      Araç
      wolkswagen 2013 jetta higline

Alıntı slhyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Madem konu açıldı sorayım o vakit. Biraz tembellikten birazda çok sıkmadığından birkaç aydır bu şekilde idare ediyorum.
      Benim internette ara ara kopmalar oluyor. Ttnetten ben evde yokken ıkı defa gelmişler ve problem yok. Kendi sisteminizi kontrol edin diye mesaj geldi. Neyse kabloda sorun olduğunu düşünmüyorum. Tek kablo geliyor ve direk modeme bağlı. Yalın ADSL kullanıyorum. İki adet Aynı tarihte hediye gelen modemle denedim sorun hala aynı.

1.Modemler 7-8 senelik. Modemlerden yapar mı?

aynı sorunu malesef yasıyordum ve modemım 7 yada 8 yıllıktı geldıler baktılar yok hatta bırbırımıze gırdık kardesım yoksa neden bu velet baglanmıyor baglanıyor gıdıyor gelıyor dıye sıfır modem verdıler duzeldı
      07-02-15, 23:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Atakan
      Soyisim
      Demir
      Araç
      Ceed CRDI 1.6 Motion M/T 2012

Ben yeni değiştirdim modemi 1 ay olmamıştır, superonline nın verdiği modem, bende sadece geceleri oluyor kopmalar bakıyorum modeme hatla alakalı olması lazım çünkü o ethernet ışıkları falan sönüyor ama sadece geceleri. bende kullanım azalıyor diye bakım yaptıklarını düşünüyorum şimdilik. biraz daha devam ederse arıcam superonline nı.
      08-02-15, 00:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

ttnet ikna paketi

ttnet ikna paketleri

ttnet paket satimi ikna sozleri

ttnet paKet satısı ıknası

Ttnet ikna nasıl

ttnet ikna forum

ikna paketi

ttnet ikna 2016

ttnet ikna paketleri 2016

SEO Blog

Yer imleri