Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

arkadaşlar çok merak ettim benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gidiyo bu araçlar yeni ceed için soruyorum tabi bunu
      ben 33 km yaptım dün benzin ibresi 0'ın altına kadar indi çok az geldi bana bu km ,polo vardı bende 150 km gidiyodu lambadan sonra ,en fazla kaç km giden var merak ettim?
      Beni Twitter`da Takip Et
      09-06-14, 12:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Genellikle yakıt ışığı yanınca 43-44 lt aliyor. Depoda 10 lt kalmış olduğuna göre, ortalama yakıt tüketimine göre hesap yapılabilir. Ben prensip olarak Işık yandıktan sonra pek fazla gitmem.
      09-06-14, 12:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

O dediğin sınırdan sonra mazotu bitip yolda kalmış biri olarak 40 km yaptım diyeyim üstad. Niye başıma geldi onu da diyeyim. Nerden duydum bilmiyorum. Birisi önce sarı oluyor sonra mazot en dibe varınca kırmızı oluyor demişti sanki. Deneyeyim kç km yapacağım tam depoyla derken öyle kaldım rampada
      09-06-14, 13:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

ışık kalan menzilin 95 ile 80km arasındayken yanar, kalan 50kmden sonra cizgi cizgi cıkar ondan sonrası allaha kalmış artık . o ışık yandıgımda 30 km degil 70 80 yaparsın en aşagı .o dediginde şamandıra ve deponun ozelligne gore degisebilir arkadasm 2009 c30 u 150km menzin varken bile ışık yakıyodu

bende cok gitmiyorm öyle hem pislik cekmemek hem pompanın icine etmemek için dizelde ısıkla cok gezmemek lazım ozellikle 50km altında
      1881 - 193
      09-06-14, 13:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Zaten 50den sonrasını geriye doğru saymaması da sanırım oradaki parçaların güvenliği vs ile ilgili.
      09-06-14, 13:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Berk
      Soyisim
      URAL
      Araç
      Kia Ceed Motion

Bu durum birazda ortalama tüketimle alakası var . Sonuçta kalan menzil son kmlerde ki ortalama tüketime göre değişiyor. Ben 75-80 menzil varken 60 km falan yapmak zorunda kalmıştım , tabi çok sakin kullanarak. Genelde sarı ışıktan sonra iyi bir yer bulunca hemen alırım.
      09-06-14, 13:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

bende zaten arabamı uzun yıllar kullanıcağım için acil durumlar için sordum. bende ışık yanınca pek gitmiyorum. ama rasim abimin dediğine göre 10 lt ile en az 100-120 km gitmesi lazım. ama fatih arkadaşım 40km de yolda kaldım diyince olmadı demekki sınırda almışım mazotu bi daha 40 km yi görmem artık )
      09-06-14, 13:56 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Yok hocam sakın riske atma. Ben çok net hatırlıyorum. Işık sarı oldu kaç km tam bilmiyorum ama rahat 4 5 gün kullandım aracı. Bu bahsettiğim 40 km yol bilgisayarının 50km dedikten sonra 49 48..diye geri saymayı bıraktığı andan itibaren oluşan km. Berkin dediği gibi bu genel ort ile ilgili bişey sonuçta. Bingöl saoğuk memleket. Olay kışın oldu.Üstelik hep çok kısa mesafe kullandığım için benim ort yüksek haliyle. Buna nazaran 50 dediği yerde 40 gitti. Öte yandan şehir içi kullanımla oluşan ort ile belirlenen kalan mesafeniz diyelim ki 150 km. Siz ort hız yakıt tüketimi ve gidilecek kmyi A seçeneğinde sıfırladınız. Ve uzun yola çıktınız. Haliyle daha az yakacak ama sizin yakın zamanki ort aklında olduğundan 150km kalan mesafe diyor pc. Ben 100 110 km hızı geçmeden 150 kmden fazlasını yaptım üstelik daha 60 70km gidilecek mesafe var dedi kendileri. Yani kullanım sahası hava şartları vs değiştikçe o ölçümler de değiştiğinden kalan mesafe bilgisine sürekli güvenmek doğru değil.. Çok uzun yazdım özür
      @hakan078
      09-06-14, 14:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Alıntı babıesrar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yok hocam sakın riske atma. Ben çok net hatırlıyorum. Işık sarı oldu kaç km tam bilmiyorum ama rahat 4 5 gün kullandım aracı. Bu bahsettiğim 40 km yol bilgisayarının 50km dedikten sonra 49 48..diye geri saymayı bıraktığı andan itibaren oluşan km. Berkin dediği gibi bu genel ort ile ilgili bişey sonuçta. Bingöl saoğuk memleket. Olay kışın oldu.Üstelik hep çok kısa mesafe kullandığım için benim ort yüksek haliyle. Buna nazaran 50 dediği yerde 40 gitti. Öte yandan şehir içi kullanımla oluşan ort ile belirlenen kalan mesafeniz diyelim ki 150 km. Siz ort hız yakıt tüketimi ve gidilecek kmyi A seçeneğinde sıfırladınız. Ve uzun yola çıktınız. Haliyle daha az yakacak ama sizin yakın zamanki ort aklında olduğundan 150km kalan mesafe diyor pc. Ben 100 110 km hızı geçmeden 150 kmden fazlasını yaptım üstelik daha 60 70km gidilecek mesafe var dedi kendileri. Yani kullanım sahası hava şartları vs değiştikçe o ölçümler de değiştiğinden kalan mesafe bilgisine sürekli güvenmek doğru değil.. Çok uzun yazdım özür
      @hakan078
      benim anladığım ışık yanınca 30 km yi geçmemek
      09-06-14, 15:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Off of. Güzel ülkemizde akaryakıt fiyatları bu kadar yüksek olmasa da o hain sarı ışık hiç yanmasa. Hep full depo gezsek Ben yanar yanmaz korku belasına alanlardanım
      09-06-14, 15:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

polo kirmizi isik yandiktan sonra kaç km

ceed ile kac km

SEO Blog

Yer imleri