Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      mustafa
      Soyisim
      s
      Araç
      '11 pro_cee'd concept m/t

Aslında forum içinde ufak bi araştırma yapmak suretiyle, Ankara'da yetkili servis tercihiyle ilgili olarak bir kaç forum kullanıcısının tavsiye ettiği, hatta ilgilenebilecek kişilerin telefonlarını verdiğini bulmak mümkün. Ancak ben yine de, ilerleyen zamanlarda Ankara'da hangi servisi tercih edeceğine karar veremeyebilecek kişiler için bu başlığı açmak istedim.
      Yanlış hatırlamıyorsam, MEB Başayar'da çalışan ve forumdan bir kaç kişiyi tanıyan bi arkadaş vardı ve bu servisi tavsiye edenleri duymuştum. Benim şu an aracı 15k bakımına götürmem gerekiyor, ancak kafama takılan tek konu kendi yağımı götürdüğümde servis hizmeti alıp alamayacağım.
      Sonuç olarak Ankara için servis tavsiyesi verebilecek ve servislere kendi yağımızı götürüp götüremediğimiz konusunda (yine Ankara için) bilgilendirme yapabilecek kimse var mı?
      Beni Twitter`da Takip Et
      14-05-12, 10:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Volkan
      Soyisim
      Koç
      Araç
      Kia Ceed Sw Concept 2011

Opal bilmiyorum ama Başayara ilk bakımda sormuştum.Yağı kendim getirebilirmiyim diye kabul etmemişlerdi..O zaman Opal Kia servisi vermiyordu.Anadolu Kia da kapanmıştı.Hatta son arabayı ben aldım ordan.Ama servisi olarak 3 kere bakıma gittim herhangi bir sorun yaşamadım.İkinci bakımımda Opal ve Başayardan fiyat almıştım.Opal 326 tl fiyat vermişti.Başayar 250 tl vermişti..15 000 bakım için..
      14-05-12, 12:01 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Yağı her iki servise de kendimiz götüremiyoruz. Anadolu kia faaliyetteyken sormuştum. Hayır demişlerdi. Opal olduktan sonra teknik ekip yine aynı kaldı. Büyük ihtimal yine hayır derler. Ben eve yakın olduğu için Mebbaşayara götürüyorum.
      Mebbaşayar'da diğer forumdan tanıdığımız Ömer vardı. Şimdi askerde. Ali Çankaya isimli bir arkadaş var. Eğer beni hatırlarsa Eryamandan Rasim hoca gönderdi derseniz yardımcı olur. Fiyat konusunda pazarlık yapmayı deneyin. Ben yapmadım çünkü, xenon balast konusunda beni mağdur ettikleri için 15 bin bakımında kendiliklerinden indirim yaptılar. 230 tl civarı bir şey ödedim. (Polen filitresi hariç) Tam hatırlamıyorum.
      Benim garanti bittiği için 30 bin bakımı için özel bir servis bulup, malzemelerimle gidip sadece işçilik vermeyi düşünüyorum. Kia orjinal parçaları satan bir yer buldum. Çok iddialı bir şekilde istenilen parçayı, parçasına göre 1 hafta içinde Kore'den getirtebileceklerini söylüyorlar.
      H.A. Otomotiv Ltd. Şti.
      Oto Sanayi Sitesi
      2551 (1) Cad. 2571 (21) Sk.
      No: 24 Şaşmaz/Ankara
      Tel: 0312278 55 35
      14-05-12, 12:25 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Bahadır
      Soyisim
      Gülcüler
      Araç
      Proceed*2012

Şuan ankarada en iyi servis MEB başayar hem ustaları daha tecrübeli hemde saolsun müdürleri çok ilgililer. Ama opalda yabana atılacak gibi durmuyor. Onlarda gereken ilgiyi göstermelerine karsın ustaları konusunda pek tatmin olamadım.
      Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
      13-07-12, 17:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed ankara usta

opal mı meb başayar mı

kia meb başayar ali çankaya

kıa opal mı basayar mı

kia servis bakim ücreti

kıa başayar servis bakım ücretleri

30 bin bakımı ceed www.ceedclubtr.com

kia servis tavsiye Ankara

başayar oto forum

şaşmaz kia meb başayar şikayet var

kia servis bakım ücretleri