Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      korhan
      Soyisim
      mesut
      Araç
      2013 kia ceed concept plus

Arkadaşlar dün başıma gelen arızayı aktarmak istiyorum.
      Akşam arabayı çalıştırdığımda abs-esp-direksiyon(kırmızı lamba) ve lastik basınç işareti sönmedi ve direksiyon kazık gibiydi ..2-3 kere kapa aç yaptım olmadı.
      aracın gidişinde sorun yok fakat abs - esp vs.. devre dışı...direksiyon çok sert...

bu şekilde işten eve gittim ve evin orda tekrar arabayı kapatıp açtım ve ışıklar söndü araba normale döndü.
      Bu sabah yine yandı o lambalar ve servisi aradım getirin bakalım dediler .. heralde sensörlerde sorun var...
      Bu tarz bir arıza açıkcası beklemiyordum...canım çok sıkıldı...
      Umarım garantiye girer ve sorun çözülür hemen...
      Konuyla ilgili görüşlerinizi bekliyorum.
      teşekkürler
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-03-15, 12:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Bu tarz arıza çoğu kişinin başına geldi. Fren müşürü arızası. Direksiyon sertliği buna bağlı değil.
      13-03-15, 14:05 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Emir Yılmaz
      Soyisim
      TEKO
      Araç
      2013 CEED PREMIUM

ayni problem benim aracimdada mevcut 2013 ceed premium herhangi bir cozum buldumu servis acaba konu biraz eski ama bilen baska bir arkadas varsa yardimci olabilirmi?
      16-02-18, 22:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Emir Yılmaz
      Soyisim
      TEKO
      Araç
      2013 CEED PREMIUM

ABS - ESP - MOTOR ARIZA - DİREKSYON - LASTIK BASINC - EL FRENİ hepsi aynı anda yanıyor veya yanıp sönüyor. Fren müşürü değişimi yaptım fakat arıza bende düzelmedi. Yetkili servis yorum getiremiyor olaya herzaman arızayı yapmadığı için normal diye aracı teslim ediyorlar fakat arıza heleki bu sıcak havalarda iyice arttı ve tüm sistemleri kapatıyor araç şanzıman vuruntulu çalışıyor. Klima bile çalışmıyor araç arızaya geçtiğinde. Oto elektronik beyin ustasına götürdüm aracı fakat onlarda topraklama (-) uçlarında ohm düşüklüğü var dediler lehim vs yaptılar sorun yine çözülmedi. Beyinci en son ESP ünitesini bi denemeniz gerekiyor dedi. Bu arıza ile karşılaşıp çözüme ulaştıran bir arkadaş varmıdır forumda?
      27-07-18, 00:49 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri