Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Istanbul
      İsim
      onur
      Araç
      2012 Ceed 1.6 CRDI MT

Merhaba Arkadaşlar,

Yakın zaman içerisinde aracımı 95.000 km'de özel servise 105.000 bakımına götürdüm. Bakım esnasında sağ tekerlekte bulunan körüklerde yağ sızıntısı görünce bu malzemenin dış koşullardan dolayı ömrünü tamamladığını fark ettik. KIA servisini aradığımda hiçbir çözüm bulmayarak bana körükle beraber tüm aksın da yenilenmesi gerektiğini ve fiyatının da 2.000 ile 4.000 tl arasında değişeceğini ilettiler. Körük parçalarının da stoklarda olmadığını 15 gün kadar beklemem gerektiğini söylediler. Arabadan anlayanlar bilirler bu körükler arızalandığı takdirde uzun süre kullanılması aksa büyük zararlar verebilir. Yani anlayacağınız Kia servisleri bugüne kadar hiçbir sorunuma etkili bir çözüm bulamadı.

Ben de aks bakımı yapan Bostancı Sanayi'de bir yer buldum. Malzeme incelenirken körüklerden birinin dolaylı olarak değiştiğini ve orijinal ceed parçası yerine yan sanayi bir ürünün takıldığını gözlemledik. Bugüne kadar aracımı hep Kia servisine götürdüm ancak gene bir hayal kırıklığı. Bense körüklerin orijinalleri ile değişimleri, körüklerdeki yağların yenilenmesi hepsi dahil 350 tl gibi bir fiyat ödedim. Ancak şunu da belirtmeliyim ki, araçlarınız 100. 000 km'lere geldiyse aksların bakımını asla ihmal etmeyin.

Sonuç: Araçlarımız gerçekten sorunsuz ve sağlam ancak bu servislerle ileride gene Kia tercih eder miyim bilmiyorum. Artı parçalar pahalı, servis bedelleri pahalı.6 yıldır ceed kullanıyorum garantiden değişen tek parça arabanın tavanındaki ön aydınlatma oldu. Bizi kurtaran bişi varsa o da araçların sorunsuzluğu.
      Beni Twitter`da Takip Et
      10-08-18, 14:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Muhammet
      Soyisim
      Aygün
      Araç
      2017 ceed manuel

Bende yeni biniyorum benimde aracim 2017 consetplus manuel bakimlari olsun parcasi gercekten pahali vede garanti disi degistirebikecegimiz acaba hangi yonleri var
      19-08-18, 12:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri