Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ilgen
      Soyisim
      sanal
      Araç
      Ceed Premium 2015

Arkadaşlar Herkese merhaba
      Dün itibari ile bende ceed kullanıcısıyım. Ceed premium 2015 128 Beygir araç aldım sıfır olarak Tekkar otodan.
      Benim sorunum şu, dünden beri yaklaşık 50 km yol yaptım. Servis dur kalk sisteminin devreye girmesi için akünün %80 dolu olması gerektiğini söyledi ne kadar doğru bilmıyorum ama hiç otomatık olarak trafıkte devreye girmedi. Acaba dur kalk menuden mi kapalı yoksa başka bir ayar mı yapılması gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-12-15, 23:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ilker
      Soyisim
      sönmez
      Araç
      Seat Toledo 2003 signo plus

hayırlı olsun aracınız. Sıfır almışsınız 128 hp dediniz ama şu an satışta olanlar 136 hp 7 ileri dct değilmidir ? Birde aracın eco modu varmı belki o modda çalışıyordur
      12-12-15, 08:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ilgen
      Soyisim
      sanal
      Araç
      Ceed Premium 2015

Teşekkür ederim. Son ağustos araclarından aldım 128 Beygir 6 ileri Stoklarında vardı.Eco Tuşu var o modda'da kullandım ama maalesef yine de devreye almadı. int. sitelerinde teknik özelliklerinde Start Stop(ISG Dur Kalk) Olmadığı yazıyor. benımde açıkcası kafam karıştı!
      12-12-15, 09:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

128 hp olan aeaclarda start and stop ozelligi yok. Bu ozellik yeni olanlarda geldi, 136 hp olanlarda
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      12-12-15, 11:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.Makyajlı kasalarda start-stop sistemi mevcut eski kasalarda maalesef bulunmuyor sadece eco tuşu var o da aktifken aracın gaz tepkilerine müdahale ediyor.
      12-12-15, 11:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ilgen
      Soyisim
      sanal
      Araç
      Ceed Premium 2015

Alıntı Lakes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Teşekkür ederim. Son ağustos araclarından aldım 128 Beygir 6 ileri Stoklarında vardı.Eco Tuşu var o modda'da kullandım ama maalesef yine de devreye almadı. int. sitelerinde teknik özelliklerinde Start Stop(ISG Dur Kalk) Olmadığı yazıyor. benımde açıkcası kafam karıştı!
      Teşekkür ederim. sorun çözülmüş oldu. bunu bilmiyordum doğrusu
      12-12-15, 13:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ilgen
      Soyisim
      sanal
      Araç
      Ceed Premium 2015

Alıntı akrepkral86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun,güle güle kullanın.Makyajlı kasalarda start-stop sistemi mevcut eski kasalarda maalesef bulunmuyor sadece eco tuşu var o da aktifken aracın gaz tepkilerine müdahale ediyor.
      Çok teşekkür ederim...Amin inşallah. Eco tuşu şuanda açık kullnıyorum. dediğiniz gibi tepkilerde faydalı olacaktır.
      12-12-15, 13:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Muhsin
      Soyisim
      KESURUK
      Araç
      2013 ceed premium sirius gumus

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız güle güle kullanın. Ben de Ağustos ayında 2013 model olan aracımı sıfır olarak aldım. Ancak aracımın çok fazla yaktığını düşünüyorum. Anlık tüketim şehir içi 13 lerde. Araç 7000 km ye geldi ama herhangi bir düşüş yok. Tüketimin düşmemesi konusunda kaygılıyım. Sizin tüketim değerlerinizi paylaşır mısınız? Tecrübeli arkadaşlardan bilgi paylaşımı bekliyorum. Teşekkürler
      13-12-15, 22:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ilgen
      Soyisim
      sanal
      Araç
      Ceed Premium 2015

Alıntı mkesuruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız güle güle kullanın. Ben de Ağustos ayında 2013 model olan aracımı sıfır olarak aldım. Ancak aracımın çok fazla yaktığını düşünüyorum. Anlık tüketim şehir içi 13 lerde. Araç 7000 km ye geldi ama herhangi bir düşüş yok. Tüketimin düşmemesi konusunda kaygılıyım. Sizin tüketim değerlerinizi paylaşır mısınız? Tecrübeli arkadaşlardan bilgi paylaşımı bekliyorum. Teşekkürler
      Cok tesekkur ederim sizinde araciniz hayirli olsun. Aracim suanda ort. Yakit 11 lerde seyrediyor. Ilk aldigim gun bir ara 9.4 dustu ama hayirlisi bakalim. Ins yakit konusunda uzmez bizi saygilar
      14-12-15, 22:56 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Arkadaşlar maalesef makyajsız kasa olan kia ceedler klasik otomatik şanzımandan dolayı çok yakıyor benim araçtada yakıt tüketimi 11-12'lerde dolaşıyordu ama şimdiki aracım dct şanzıman sayesinde net %30 daha az yakıyor sizin araçlar için en iyi çözüm yazılım yaptırmak ben aracımın garantisi bozulmasın diye yazılım yaptırmamıştım ama sizin garanti bittiyse eğer yazılım yaptırabilirsiniz forumda yazılım yaptıran arkadaşlar var onlara danışabilirsiniz benim bildiğim yazılım hem güç artışı (160-170 hp) hemde yakıt tasarrufu sağlıyor bir araştırın derim.
      15-12-15, 20:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed start stop

isg dur ve kalk sistemi kia ceed

kia ceed eco mode 2013

start stop kia

SEO Blog

Yer imleri