Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
    Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree3Likes

Konu: cee'd fren problemı

1. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

otoparka girerken yokuş asagı fren tutmadan bodoslama gidiyor anladığım kadarıyla. zaman zaman çok dik yokuşlardan inip çıkmışlığım var ne inerken ne çıkarken bi sıkıntı yaşamadım. sadece el firenini biraz gevşek buluyorum. dibine kadar garc diye asılmassan araba akabiliyor.
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      19-06-14, 18:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      Beylikdüzü
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      Sesigür
      Araç
      Kia Ceed Premium

Merhaba arkadaşlar 2,5 yıldır Kia Ceed Premium kullanıyorum. Bu fren problemi ile ilgili Beylikdüzünden Büyükçekmece ye inen bir yol vardır. Hem çok dik hem virajlı bir yoldur(Turgut Özal Bulvarı) Ailem ile birlikte bu yokuştan aşağı inerken frenler tutmadı, el freni de elektrikli olduğu için bir şey yapamadım. Allah'tan düşük hızla iniyordum ve vites düşürerek aracı iyice yavaşlattım. Fren pedalını da iyice pompaladım. Ailece büyük kaza atlattık. Aracı çekici ile Topkapı Eresine çektirdim. Yeni yazılım yüklenmesi lazım dediler ve yüklediler. Sonrasında bir problem yaşamadım ama halen korkuyorum. Bu konuyu KİA TÜRKİYE ye ilettim şikayet kaydı açtırdım amadan aylar geçti kimse aramadı ben tekrar tekrar aradıysam da kimde ne özür diledi ne yardımcı oldu. Şok oldum. Aynı işlem Toyota da olsa ortalık ayağa kalkardı. Kia hiç ilgilenmedi.
      Ayrıca madem böyle bir güncelleme var neden insanları servise çağırmıyorlar anlamış değilim. Araçtan genel olarak memnunum ama böyle kritik bir şey yaşadım.
      14-05-19, 09:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed 2014 fren sorunu

SEO Blog

Yer imleri