Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Arkadaşlar, bir arkadaşım arabasını satıyor, araç Türkiye'deki sayılı doluluktaki Bravolardan...
      - Fiat Bravo 1.6 MJET Dualogic / 120 hp / 300 nm
      - Araçta orjinal xenon far ve yıkama sistemi vardır. Araba arayan yakınlarınıza veya tanıdıklarınıza söylerseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07713985/detay
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-12-12, 08:46

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Gökhan
      Araç
      Yeni Ceed SW Concept

Can linki açamıyorum, tapatalk da bağlanmıyor yeni foruma ama bir tahmin yürüteyim. Batuhan'ın araba mı satılık olan?
      13-12-12, 13:32

3. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç

Evet abi Batuhan'ın araba...
      TeamPASAOGLU
      13-12-12, 13:50

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Gökhan
      Araç
      Yeni Ceed SW Concept

Sayılı doluluktaki bravo dediğinde anladım zaten
      Hem araba alınacak araba, hem de Batu arabası alınacak adam. İnşallah değerinde ve kıymet bilene gider.
      13-12-12, 14:15

5. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç

İnşallah abi.... Valla tam alınacak bir araba, hem dizel hem otomatik hem de dolu ötesi....
      TeamPASAOGLU
      13-12-12, 15:05

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      -
      Araç
      Ceed 2012 Concept SR A/T

Gerçekten güzel arabaymış. Açıkçası bravo hep aklımda olan bir araç oldu. Yakıt açısından bizim ceedlerden epey az yaktığını da söylüyorlar. Arabayı satmış olsaydım kesin niyetlenirdim.
      Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye!
      13-12-12, 15:50

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Gökhan
      Araç
      Yeni Ceed SW Concept

Alıntı akenatons Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Gerçekten güzel arabaymış. Açıkçası bravo hep aklımda olan bir araç oldu. Yakıt açısından bizim ceedlerden epey az yaktığını da söylüyorlar. Arabayı satmış olsaydım kesin niyetlenirdim.
      Sizin ceed'in modelini bilemediğim için yorum yapamam ancak benim ceed'i almadan önce sattığım araba ilandaki arabayla birebir aynı motor ve şanzumana sahip bir bravo'ydu. Ondan önce de 105 HP manuelini kullandım.
      Yakıt konusunda ceed çok yeni olduğu için çok sağlıklı kıyaslama yapamam ama sanki ceed bir tık önde gibi tasarruf konusunda.İleride bu farkın daha da açılacağını düşünüyorum ya da öyle umuyorum. Şu an 4300 km deyim bu arada.
      Ancak tüketim ve performansı kıyaslayacak olursak bravodaki 300nm torkun zevkini ceed'de alamadığımı da itiraf etmeliyim.
      Sonuç olarak dizel/dizel kıyaslaması yapıyorsak bravonun ceed'e göre epey az yakan bir motor ve şanzuman kombinasyonu yok. Birbirlerine maksimum 0,7-0,8 lt +/- fark yapabilirler ki bu bile zor bence.
      13-12-12, 16:33

8. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      -
      Araç
      Ceed 2012 Concept SR A/T

Alıntı GOGO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sizin ceed'in modelini bilemediğim için yorum yapamam ancak benim ceed'i almadan önce sattığım araba ilandaki arabayla birebir aynı motor ve şanzumana sahip bir bravo'ydu. Ondan önce de 105 HP manuelini kullandım.
      Yakıt konusunda ceed çok yeni olduğu için çok sağlıklı kıyaslama yapamam ama sanki ceed bir tık önde gibi tasarruf konusunda.İleride bu farkın daha da açılacağını düşünüyorum ya da öyle umuyorum. Şu an 4300 km deyim bu arada.
      Ancak tüketim ve performansı kıyaslayacak olursak bravodaki 300nm torkun zevkini ceed'de alamadığımı da itiraf etmeliyim.
      Sonuç olarak dizel/dizel kıyaslaması yapıyorsak bravonun ceed'e göre epey az yakan bir motor ve şanzuman kombinasyonu yok. Birbirlerine maksimum 0,7-0,8 lt +/- fark yapabilirler ki bu bile zor bence.
      Benim ceed 4 ileri otomatik dizel. Şehir içinde açıkçası 8,2-8,3 litrenin altına inmek mümkün değil. Ben sanki bravonun tüketim değerlerini daha az diye biliyorum
      Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye!
      13-12-12, 17:36

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Gökhan
      Araç
      Yeni Ceed SW Concept

Alıntı akenatons Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Benim ceed 4 ileri otomatik dizel. Şehir içinde açıkçası 8,2-8,3 litrenin altına inmek mümkün değil. Ben sanki bravonun tüketim değerlerini daha az diye biliyorum
      Dediğim gibi sizin ceed'in modelini bilmeden yazmıştım. Bu durumda evet bravo dualogic sizin aracınızdan ortalama 1-1,5 lt az yakar. Benim genellikle 6-6,5 arası oluyordu ama İstanbul'un şanslılarından birisi olarak çok fazla dur-kalk yapmıyorum. Bu şekilde de 7 yi geçmiyordu zaten.
      Ancak şunu söylemek lazım ben yeni ceedin otomatiğini kullandım ve vites geçişi konusunda bravoyla yanyana bile getirmem. Bravo tam bir yarı otomatik yani vites geçişleri baya hissediliyor. Yani ceed'e göre vites geçiş konforu ve hızı zayıf.
      13-12-12, 17:45

10. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç

Daha az zaten... Gökhan abi karşılaştırmayı dizel düz vites için yaptığı için değerler öyle çıkıyor...
      TeamPASAOGLU
      13-12-12, 17:45

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

fiat bravo forum

fiat bravo dizel otomatik

fiat bravo yorumları

otomati bravo satlık

bravo dizel otomatik

satılık bravo otomatık

fiat bravo dizel otomatik forum

fiat otomatik

otomatik dizel satılık

fiat bravo dizel otomatik kaç ileridizel otomatık bravofiat bravo dizel ne kadar yakarfiat bravoyu satarkenfiat bravo dizel otomatik vitesfiat bravo dizel yorumfiat brava forumbravo otomatik satilikaraba com satılık otomatik bravofiat bravo otomatik satliksatılık fiat bravo dizelfiat otomatik vites dizel gösterfiat bravo dizel otomatik yakıt tüketimiotomatik fiat brava nasıl bravo dizel otomatik 2011 37 bin tlfiat bravo 2013 otomatik
    SEO Blog

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri