Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sonuç: Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

Katılımcı sayısı
    79. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
    • Oğuşlar Otomotiv

6 7.59%
    • Ersu Yurt Otomotiv

6 7.59%
    • Erbek Otomotiv

20 25.32%
    • Mar Oto

3 3.80%
    • Eresin Topkapı

7 8.86%
    • Tek Kar Otomotiv

13 16.46%
    • Ulukar Otomotiv

1 1.27%
    • Bayraktar Otomotiv

10 12.66%
    • Gül Al Otomotiv

13 16.46%
    Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9171819
    Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 185 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree9Likes

Konu: Istanbul'da tercih ettiğiniz servis hangisi?

1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      Istanbul / Bahcelievler
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      G
      Araç
      KIA CEE'D PREMIUM (2013)

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      değişmiş olması lazım 30bin bakımı içinde var hatta her 30bin'de var. hatta kianın sitesinden bakıcaktım fiyat güncelledikleri için göstermedi. buarada şuana kadar 3 bakıma 3 ayrı serviste gittim ersuyurt-erbek-bayraktar hepsindede aracın yanına istedigim zaman dolandım hatta sorunlamı birebir söyledim saolsun yardımcı oldularda gayet (ersu yurt en berbatı buarada diğer ikisi gayet iyilerdi)
      30.000 bakımında fren hidroliğinin değiştiğini başka servislerle telefonda görüştüğümde öğrenmiştim.Bunu da şimdi kia ya mail attım, cevap gelince buradan paylaşacağım.Tekrar Ulukar'a gideceğimi de sanmıyorum.
      13-02-16, 01:09 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      Aksoy
      Araç
      2012 ceed concept plus

Ulukar kia da servis temsilcici Uğur Karadurmuş var çok ilgidar biri.Tavsiye edebilirim.Basınexprss yanyol.
      08-10-16, 16:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      engin
      Soyisim
      esen
      Araç
      kia ceed sw 2013 premium

arkadaşlar, araçta 1-2 sorunum var. tekkar'a gitmeyi düşünmüyorum. erbek veya gülallara gitmeyi düşünüyorum. çünkü tekkar her bişeye bakmadan " garantiye girmezse 200 tl arıza tespit ücreti var veya bu garanti kapsamına girmez" sözleriyle konuya giriyor. o da ben deli ediyor. bu iki firmada bunları yaşamazsınız diyebileceğiniz neresi var? teşekkürler
      15-05-17, 15:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alıntı sumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar, araçta 1-2 sorunum var. tekkar'a gitmeyi düşünmüyorum. erbek veya gülallara gitmeyi düşünüyorum. çünkü tekkar her bişeye bakmadan " garantiye girmezse 200 tl arıza tespit ücreti var veya bu garanti kapsamına girmez" sözleriyle konuya giriyor. o da ben deli ediyor. bu iki firmada bunları yaşamazsınız diyebileceğiniz neresi var? teşekkürler
      Bayraktar Oto'dan gayet memnunum, gidin Emrah'a yada tam karşısında oturan arkadaşa anlatın derdinizi

Nasıl bir sacma işmiş enaz 3-4 parçam değişti garantiden. servis danışmanları + garanti uzmanı olan abla zaten %80-90 söylüyor girip girmeyecegini.
      Mesela en son cam motorum bozuldu servis danısmanım ustaya sordu neyi var bunun diye. Usta çıkan sesten anladı mekanizmanın komple bozuldugunu servis danışmanım gitti abla bu garantimi değilmi dedi, garanti dendi onayı verdi 2-3 gün sonra değişti. kimseden lafı olmadı girmesse değişmezse sukadar ücret diye. Keza başka bir zaman vites topuzu da soyuldu onuda sokarmıyız diye sordum hayır dedi yine para mara almadılar.
      Ama motor içinde yürüyen aksaamda birşey olur söküp bakılıp incelenecek parcadır red gelirse işcilik almaya kovalıyor heralde ama yinede sacma bence.
      1881 - 193
      16-05-17, 08:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      istanbul
      İsim
      selim
      Soyisim
      karacabay
      Araç
      ceed consep plus m/t

valla bende bayraktardan çok memmunum benimde garantiden birkaç parça değişti.hatta en son tavandaki sesler kesilirmi?kia bayraktar sayesinde garantiden yapılarak hiç ses kalmadı çok memmun kaldım hepsine ayrı ayrı teşekkürler
      16-05-17, 10:06 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ulukar periyodik bakım yorum

castrol edge omru

kia servisi istanbul forum

SEO Blog

Yer imleri