Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Arda
      Soyisim
      Yılmaz
      Araç
      Bmw e46 3.22 i ,73 model old beetle 1303S BİG

Öncelikle arkadaslar söylediklerim tamamen benim fikrimdir herkesin fikrine bu konuda saygı duyarım.Şimdi başlayayım istanbulda Rami tarafında bir seat bayisine uğramış bulundum öncelikle fiyatlar ceed'e yakın uygun bir fiyat listesine sahip aracın dizel manuel,dsg ve 1.4 tsi 140 hp FR ve normal modeli bulunmakta.Velasıl kelam test etmeye başlamış bulundum içine bindiğimde kesinlikle cee'd in göğüsünün yarısı kaliteyi göremedim bu benim için baştan bir eksi verdi araca ayrıca aracın iç genişliği arka koltuk mesafesi,tavan yüksekliği gercekten cee'd den sonra cok yetersiz geldi bana.Mevcut test aracı 1.4 140 hp manuel tsi idi. Aracla yola cıktım ve cok cok sessiz olduğunu fark ettim gerçekten izolasyonu çok kaliteliydi sessizliğini çok beğendim.İlerleme esnasında dur kalklarda start & stop da bize kendini gösterdi Ancak göğüs yüksekliğinden pek keyifli bir sürüş olmadığını itiraf etmeliyim Sıra geldi performans denemesine arac alt devirlerde yeterli tork'u sağlıyor kayda değer bir al devir performansı var ancak 140 150 km lere çıktığımda aynı şeyi söylemeyeceğim.Bana motor hacminin yetersiz geldiğini hissettirdi araca yeterli deviri vermeme rağmen o hızlarda canı cıkacak gibi bir his verdi bana.Aynı yoldan farklı yol tutus testlerimi tamamlayarak showrooma döndüm ancak kesinlikle benim için bir Ceed etmez Ceed kullanım keyfi ,iç genişlik ,cam tavanı ve performansıyla bence bir adım önde kesinlikle.O günün akşamı mertere giderken FR yeni leon sahibi arkadasımla karsılastım yolda.Aracı kırmızı manuel bir leondu. Ara hızlanmada yani şöyle söyliyeyim 60-120 arası denedik aracları tamponumdan takip ediyordu beni beklentimde bu yöndeydi çünki leon'un alt devirleri iyi hoştuda üst devirlerde hiç tat vermemişti .. Kötü bir araç diyemem ancak ikisinin arasında kalsam kesinlikle yine Ceed yine Ceed derdim
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-06-13, 14:25 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

burdan seatcılara kapak olsun diyelim artık ehuehue
      11-06-13, 14:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      -
      Araç
      Ceed 2012 Concept SR A/T

Volkswagen malesef golfe rakip olmaması için leonu öldürüyor. Eğer kalite olarak tercih yapmam gerekirse Seat yerine Skodaya kayarım. Özellikle yeni octavia bu anlamda çok tatmin edici olmuş.

Ben açıkçası bir sonraki jenerasyon Ceed'i çok merak ediyorum. Çünkü Kia-Hyundai grubunun bence bundan sonraki en önemli hamlesi hepimizin şikayetçi olduğu yakıt tüketimi konusunda önemli bir adım atmak olacak.
      Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye!
      11-06-13, 17:01 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      soner
      Soyisim
      ÖZCÖMERT
      Araç
      Kia Pro Ceed A/T

güzel keyifli bi karşılaştırma olmuş canı gönulden tarafsızcca yorum yaptığına inanıyorum.. golf 7 ile de kıyaslama yapılsa ne olur merak ediyırum.
      11-06-13, 17:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Eline ayağına sağlık arda. süper bir karşılaştırma olmuş..ceed'in önde olması mutlu etti demeden geçemeyeceğim bu arada Bi de golf 7ye bindim. sürüşünü bilmiyorum ama iç malzeme kalitesi ve konsol ceed'den geride. dışı zaten söylememe gerek yok.. performans olarak golf önde olabilir ama 100 kez alsam golf daha ucuz bile olsa yine ceed alırdım..okulda insanlar golfleri değil benim ceed'imi soruyolar. ulan müthiş şık diyolar. sonuçta yeni ceza sistemiyle üstün performans sergilemeye çalışmak da anlamsız ve korkutucu oluyor artık..tek eksik ömer abinin dediği gibi yakıt. O da inşaallah 2015 ceedde çözülür. şöyle start stoplu dizel ceed olursa tadından yenmez bea
      11-06-13, 18:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Erman
      Araç
      Kia Cee'd CRDI Premium-SATILDI

Leon C sınıfı mı? Bana hep B sınıfı gibi geldi...
      11-06-13, 18:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Bir arkadasim ceed ini satip yeni golf aldi... dedigine gore kia nin konforu golfte yokmus...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      11-06-13, 18:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      soner
      Soyisim
      ÖZCÖMERT
      Araç
      Kia Pro Ceed A/T

mercedes a180 in navigasyonunun o saçma duruşunu gördünüzmü bi dünya para verıyorsun. dokunsan kopacak gibi duruyor hiç yakışmamış o güzelim arabaya.
      11-06-13, 18:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Alıntı c@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bir arkadasim ceed ini satip yeni golf aldi... dedigine gore kia nin konforu golfte yokmus...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta
      Ben dimedim miii
      11-06-13, 18:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      soner
      Soyisim
      ÖZCÖMERT
      Araç
      Kia Pro Ceed A/T

Alıntı babıesrar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ben dimedim miii

vaybe : ozaman ceed forever abi. daha kimle kıyaslanacak :P
      11-06-13, 18:49 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed mi seat leon mu

seat leon mu kia ceed mi

leon mu ceed mi

ceed mi leon mu

yeni leon mu yeni golf müleon mu golf mügolf leon karşılaştırmayeni leon mu kia ceed migolf mu leon muLeon mu octavia mıyeni leon mu golf müyeni ceed mi leon muyeni seat leon testyeni leon mu golf 7 migolf 7 mi yeni leon museat leon mu golf 7 miceed leonkia ceed mi leon muyeni seat leon mu golf 7 mileon golf karşılaştırmayeni golf mü yeni leon mugolf mü leon mu 2013yeni golf mu kia ceed migolf 7 mi leon muyeni leon mu eski leon mu
    SEO Blog

Yer imleri