Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Arkadaşlar bu yeni peugeot 308 hakkında fikirleriniz nedir ben aracı canlı olarak görmedim ama internetten baktığım kadarıyla bayağı güzel bir araç yapmış peugeot ve birçokta yeni donanım barındırıyor araç(klima kontrollerini yapabileceğiniz tam dokunmatik ekran,ısıtmalı hafızalı masajlı koltuklar,kör nokta uyarı ve çarpışma uyarı sistemi vs) ben aracın 1.6 e-hdi allure donanımına baktım full bütün donanımları eklenince 88000'e geliyor araç indirim filan olursa 85000'e felan alabilirim siz bu araç hakkında ne düşünürsünüz ceed'e göre nasıldır alınabilir mi?

http://www.tasimasektoru.com/images/...87apraz(1).jpg
      http://lh3.ggpht.com/-1nFtr0lgbXs/UZ...ic-mekan-2.jpg
      http://lh5.ggpht.com/-vmUn1kjZqe0/UZ...geot-308-6.jpg
      Beni Twitter`da Takip Et
      10-02-14, 17:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Pejomu kac kac kaac saka bir yana 307 kullanan ve basi dertten kullanmayan birine pejo deyince boyle cevap vermesi dogal . Tercih meselesi tabii ama ceed kalite olarak cok daha on siralarda
      10-02-14, 17:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Abi 307 bende kullandım ve hiç memnun değildim devamlı arıza çıkarıyordu benim kullandığım 2005 model 307 xt premiumdu sunrooflu deri koltuklu felan aracı o zaman sıfır almıştım fakat bana 3 sene boyunca hep arıza çıkardı en ufağını söyleyeyim devamlı olarak aracın dış far ampülleri bozuluyordu ve kronik olarakta bir çok sorunla karşılaştım ama ne bileyim 308'i görünce bayağı beğendim ve beni yine pug'a yönlendirdi diyebilirim ama yinede düşünmüyor değilim karşılaşacağım sorunları fakat yıl olmuş 2014 belkide pug daha önceki hatalarından ders almıştır ve yeni araçları daha iyi üretiyor olabilir ama yinede bir test sürüşü yapıp deneme yapmak lazım tabiiki birde e-hdi araçlar bayağı bir az yakıyor benzin ondanda bu aracı düşünüyorum ama yinede kararsızım
      10-02-14, 17:48 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

dış tasarımı o kadar güzel degil en azından bir ceed kadar degil ama içi çok hoş olmus
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      10-02-14, 18:48 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı ceronimo1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Pejomu kac kac kaac saka bir yana 307 kullanan ve basi dertten kullanmayan birine pejo deyince boyle cevap vermesi dogal . Tercih meselesi tabii ama ceed kalite olarak cok daha on siralarda
      Kesinlikle aynı fikirdeyim dışarıdan hepsi estetik duruyor güzel bir iç ve dış dizaynı,jantları güzel belkide ilk defa Peugeot'un bir modelini bu kadar beğendim.Ancak malzeme kalitesi olarak Ceed bencede ön sıralarda.Peugeot'un malzeme kalitesini oldum olası özellikle kalorifer peteklerinden tut plastik aksamlarına kadar bir türlü sevemedim.Araç hoş ama 88.000TL asla edecek bir araç değil şaka gibi abi fiyatlara bakarmısın,ölsem Peugeot markasına o parayı yatırmazdım.Tabii ki zevk meselesi yanlış anlamasın kimse.
      10-02-14, 20:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Testlerini seyrettim cok begenilmemis.. ama direksiyonu ve ici cok guzel... ama o fiyata 2. El 320 d alirim...

TeamPASAOGLU
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      10-02-14, 21:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Kesinlikle 320
      10-02-14, 22:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Bir önceki aracım 308'di ve sadece dizayn olarak değil, sağlamlık olarak da Peugeot güvenilir bir marka diyebilirim. Çok ağır bir kazadan yaralanmadan kurtuldum, 2 araç hurdaya döndü. (diğeri caddy) Yeni 308'in modüler platformu da çok iyi ve hafif ama hala bağımsız arka süspansiyon yok. Bu yüzden hem güvenli değil hem de konforlu değil. Avrupa yollrı için üretilmiş bir araba. Tavsiye etmem. Üstelik 2.elde de çok üzüyor.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      10-02-14, 22:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Arkadaşlarında dediği gibi 2.el piyasası,kalitesi,gidişi duruşu olsun bu fiyata çok temiz biblo gibi 320d bulunur ve eminim ki satarken yinede değerinde satılır fazlada zarar ettirmez.
      10-02-14, 22:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Sıfır full donanımlısını 85-86 bin'e indirimli olarak alabilirsiniz sanırım ama ceed premium'da zaten sıfırı 80.000 cıvarına indirimli olarak alabilirsiniz ancak bencede ceed'in malzeme kalitesi daha iyi olabilir aracı yakından incelemedende peşin yargıya varmak istemiyorum ancak iç tasarımını ben beğendim o tamamen dokunmatik ekran bence çok güzel olmuş inşallah bir sonraki model ceed'de böyle ekran kullanır dediğim gibi aracı yakından görmek lazım ben bir test sürüşü yapmayı düşünüyorum.
      10-02-14, 22:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

peugeot 308 mi kia ceed mi

ceed mi pejo 308 mi

308 mi ceed mi

kia ceed mi 308 mi

yeni pevgeot 308 ve kia ceed yorumkia ceed mi peugeot 308 mipeugeot mu ceed miyeni ceed premium dayaniklilik testipejo i38ceed mi 308 mipeugeot 307 mi 308 mi forumyeni 308 mi ceed mi dizelceed mi yeni 308 mi otomatik dizelpeugeot 307 vs 308yeni 308 mi ceed mi
    SEO Blog

Yer imleri