Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Yunus
      Soyisim
      Güneyli
      Araç
      Hedef ► 2014 Ceed 1.6 CRDI Premium

Selamlar arkadaşlar,

Bu videoda yer alan Ceed'de far yıkama mevcut ve 27:08'de farları yıkadığı görülüyor.

Bizdeki hiçbir donanımda göremedim ben, ilanlardaki fotolara da baktım ama yok sanırım.
      Yurtdışındaki araçlarda donanım olayı çok farklı, Premium gibi elektrikli park freni olan araçta geri görüş kamerası yok mesela.

Bu far yıkama detayıyla ilgili bilgisi olan var mı?

Kısmetse şubat-mart gibi 2.el 2014 Premium alacağım da, didik didik araştırmaktayım aracı
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-09-14, 10:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ergin
      Soyisim
      G.
      Araç
      2013 Kia Cee'd 1.6 CRDI Concept Plus

Far yıkama Xenon farlı modellerde standart olarak geliyor ancak Türkiye'de ne yazık ki hiçbir Cee'd Xenon'lu ithal edilmediği için bu donanım yok.
      13-09-14, 10:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Yunus
      Soyisim
      Güneyli
      Araç

Anladım..

Çelik Motor bilmiyor mu bizim genç kitlenin xenon gibi detaylara ilgi göstereceğini. Çok güzel bir ayrıntı olurmuş ama
      13-09-14, 10:56 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ergin
      Soyisim
      G.
      Araç

Alıntı PopularDemand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Anladım..

Çelik Motor bilmiyor mu bizim genç kitlenin xenon gibi detaylara ilgi göstereceğini. Çok güzel bir ayrıntı olurmuş ama
      Kesinlikle katılıyorum çok güzel bir aksesuar olduğuna ancak Çelik Motor'un xenon fara gelene kadar o kadar çok eksisi var ki...
      13-09-14, 10:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ergin
      Soyisim
      G.
      Araç

Makyajlı kasayı beklemek lazım, belki makyajlandıktan sonra donanım paketlerinde bir farklılaştırmaya gidebilir Çelik Motor.
      13-09-14, 10:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Yunus
      Soyisim
      Güneyli
      Araç

Alıntı ERGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Makyajlı kasayı beklemek lazım, belki makyajlandıktan sonra donanım paketlerinde bir farklılaştırmaya gidebilir Çelik Motor.
      İşte bu benim aklımı en çok karıştıran konu. Ben dediğim gibi 2015'in ilk aylarında alıcam kısmet olursa ama, 2012de yenilenen Ceed, 2016da kasa değiştirir ve çok farklı olursa diye düşünüyorum. Mesela 2014'lerde benim bildiğim tek fark; tüm menülerin türkçe olması.

Daha farklı ve etkili yenilikler ben aldıktan hemen sonra yapılırsa çok üzülürüm yaa
      13-09-14, 11:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ergin
      Soyisim
      G.
      Araç

İşte bu benim aklımı en çok karıştıran konu. Ben dediğim gibi 2015'in ilk aylarında alıcam kısmet olursa ama, 2012de yenilenen Ceed, 2016da kasa değiştirir ve çok farklı olursa diye düşünüyorum. Mesela 2014'lerde benim bildiğim tek fark; tüm menülerin türkçe olması.

Daha farklı ve etkili yenilikler ben aldıktan hemen sonra yapılırsa çok üzülürüm yaa
      Ne yazık ki bu bir kumar, kararı siz verceksiniz Mesela Hyundai Elantra'da makyajla birlikte hem dizel hem otomatik seçeneği sunmaya başladılar. Bir ipucu; Hyundai i30'un geçen ay makyajlı fotoğrafları basına sızdı ve 2015'in son çeyreğinde piyasada olacağı açıklandı. i30 ile Cee'd'in aynı yumurta ikizleri olacağını düşünürsek muhtemelen Cee'd'de aynı tarihlere yakın makyajlanacaktır. Gerçi her mekyajda başarılı olmuyor...
      13-09-14, 11:05 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Yunus
      Soyisim
      Güneyli
      Araç

Alıntı ERGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ne yazık ki bu bir kumar, kararı siz verceksiniz Mesela Hyundai Elantra'da makyajla birlikte hem dizel hem otomatik seçeneği sunmaya başladılar. Bir ipucu; Hyundai i30'un geçen ay makyajlı fotoğrafları basına sızdı ve 2015'in son çeyreğinde piyasada olacağı açıklandı. i30 ile Cee'd'in aynı yumurta ikizleri olacağını düşünürsek muhtemelen Cee'd'de aynı tarihlere yakın makyajlanacaktır. Gerçi her mekyajda başarılı olmuyor...
      Tamamen katılıyorum. Her makyaj aynı görünüm başarısını yakalayamayabilir. Fakat şu da var ki; büyük ihtimalle makyajdan ibaret olmayacaktır.

Kullanım kolaylığına yönelik çalışmalarla, geribildirimleri de göz önünde bulundurarak donanım ve yakıt tüketimi konularında iyileştirmeler yapılması muhtemel.

Eğer heyecanıma ve sabırsızlığıma yenilip de almazsam, beklemek gerekir sanırım 9. aya kadar.
      13-09-14, 11:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Anladım..

Kardeşim Çelik motor genci yaşlısı hangi müşterinin görüşlerini ciddiye alıyor ki bunu alsın.
      13-09-14, 11:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ergin
      Soyisim
      G.
      Araç

Tamamen katılıyorum. Her makyaj aynı görünüm başarısını yakalayamayabilir. Fakat şu da var ki; büyük ihtimalle makyajdan ibaret olmayacaktır.

Kullanım kolaylığına yönelik çalışmalarla, geribildirimleri de göz önünde bulundurarak donanım ve yakıt tüketimi konularında iyileştirmeler yapılması muhtemel.

Eğer heyecanıma ve sabırsızlığıma yenilip de almazsam, beklemek gerekir sanırım 9. aya kadar.
      Tabiki, örneğin bizim motorun 260Nm yerine 280 Nm üreten versiyonu Elantra Otomatikte kullanılmaya başlandı, misal ben bu değişikliği Cee'd'dede bekliyorum. Eğer araç için aceleniz yok ise bekleyin. Bana kalsa ben 1 gün bile bekleyemezdim

Bu arada i30'un makyajlı fotoğraflarından biri:

spyshots-2015-hyundai-i30-facelift_1.jpg12380932422091191.jpg1585528326203498166.jpg
      Eklenen Resimler Eklenen Resimler
      13-09-14, 11:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

hyundai i30 far yikama hangi modelde

http:www.ceedclubtr.comforumgenel-sohbet-12yeni-ceedlerde-far-yae-kama-3563.html

SEO Blog

Yer imleri