Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç
      Kia Ceed Consept Plus 2013

Arkadaşlar merhaba...
      Dün aracımın yüksek hızlarda tepkisini görmek için test etme fırsatım oldu. 160 km hıza ulaştım yol bitti. 160 a kadar izlenimlerim söyle.
      Düz yolda 145 den sonra hızlanması ağırlaşıyor gibi. motor açılmadığından da olabilir... Ancak kafama takılan rüzgar çok fazla olmamasına rağmen araçta savrulmaya dair arkada ufak oynamalar oluyor gibi.. Yol bitmese idi testi tamamlayacaktım.. Sizin görüşleriniz nedir bu konuda... Aracınızla yaptığınız max hızlar ve izlenimlerinizi belirtebilirseniz sevinirim.
      Beni Twitter`da Takip Et
      20-08-14, 12:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

benim kullandığım 2011 kasa; 80-120 arası çok iyi ivmeleniyor , 140-180 biraz hantal sonrası zaten yavaş çekim gibi tabi yazılımlı kaplanın sadece bu verdiğim aralıklardaki ivlemenmesi biraz daha iyi..yoksa aerodinamik değişmedikten sonra istersen 200bg yap aracı..
      20-08-14, 12:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

konu çok sakat muğlalı bir abi vardı görürse kızar demedi demeyin

onun dısında
      100 e kadar çok iyi değil zaten 0-100 süresindende belli. bence 100 den sonra 170 180 e kadar kesilmeden devam ediyor hemen hemen cogu düzlükte gördüm diyebilirim ondan sonra yani 180 200 arasıda haliye biraz kastırıyor ama cogu araçtan bile iyi kasmış haliyle

ilk uzun yol denememde edirne otobanında arkamdan(100-120 gidiyodm sigara icerken) hızla gelip gecen aracı golf 7tdi görünce,128 hpyi bir deniyim diye pesinden basladım basmaya. 160 dan itibaren yaklasmaya baslayıp 190da yanından gecince dahada gelmedi zaten yanıma

yeni sıfırlamıştim ortalamayıda dahada gitmiyor limitör var

1881 - 193
      20-08-14, 13:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      konu çok sakat muğlalı bir abi vardı görürse kızar demedi demeyin

onun dısında
      100 e kadar çok iyi değil zaten 0-100 süresindende belli. bence 100 den sonra 170 180 e kadar kesilmeden devam ediyor hemen hemen cogu düzlükte gördüm diyebilirim ondan sonra yani 180 200 arasıda haliye biraz kastırıyor ama cogu araçtan bile iyi kasmış haliyle

ilk uzun yol denememde edirne otobanında arkamdan(100-120 gidiyodm sigara icerken) hızla gelip gecen aracı golf 7tdi görünce,128 hpyi bir deniyim diye pesinden basladım basmaya. 160 dan itibaren yaklasmaya baslayıp 190da yanından gecince dahada gelmedi zaten yanıma

yeni sıfırlamıştim ortalamayıda dahada gitmiyor limitör var

Berkan hocam ibre tamda fotoğraftaki gibi 200 iken aracın yolda duruşu nasıl. Söyle açıklayıp sorayım. Abimin captiva ile 200 yapıyorum araç yüksek olmasına rağmen (200kg fazla ağırlığıda unutmayalım) ne rüzgar dinliyor nede yol .. güven tam..

Ceed'de de bir savrulma yaşamadım ama sanki ufakta olsa salınım var gibiydi.. Amacım senin gibi 180/200 civarında ne yaptığını görmek idi ancak yol uzun değildi. bitti
      20-08-14, 13:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

soru berkana sorulmuş olsada ben edirne yolunda 200ü geçmiştim; 208 civarıydı ozamanlar motorlarda limit vardı ama bende şaşırmıştım kesmemişti bende gazı kimsede inanmadı ozaman walla neyse, trakya tarafı rüzgar durmaz hiçbirzaman ama yola iyi tutunuyordu 200 ve üzerinde olmana rağmen elbette rüzgar alıyor araç ama herhangi bir sarsıntı hissetmedim sadece yanımdan bir bmw geçti o hızda şöyle bir aldı yana bıraktı ehuehue ankara yolundada yüksek hızda denedim dediğim gibi öyle abartılacak bir sarsıntı olmuyor araçta yere tutunuyor yol uzun olsa 200le git yani sıkıntı yok hakikaten normal hızda seyir ediyor gibi zaten abime falan söylemesem anlamayacaklar yani bak diyorum ibreye, lan olum nezaman çıktın diyor
      20-08-14, 13:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Berk
      Soyisim
      URAL
      Araç
      Kia Ceed Motion

Benim aracımda da 200de limitör var. Birçok kez denedim ama çıkmadı , hatta bir kere uzunyolda düzceye giderken bmwnin peşinden basmıştım , tünel yaparak belki çıkarım dedim ama malesef 200de çok net şekilde limitöre girdiğini anlıyorsunuz. Ayrıca yüksek hızlarda bana güvensizlik vermedi hiçbir zaman. Yeni kasalar bu konuda daha iyidir tahminim.
      20-08-14, 14:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

ben yazana kadar cevaplamışlar. yalcin yazmıs ben martta gittim rüzgar efsane derecedeydi onun dısında sapma etme seritte zor tutma nebilim dalma gibi sorun hiç görmedim yaşamadım gayet oturaklı bence.
      ayrıcada sport modunada almıştım direksiyonu ozaman ufak tepkilerle daha duyarlı oluyor ve hiçte zorlamıyor.
      1881 - 193
      20-08-14, 14:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç

Bilgiler için teşekkürler.. Bende bi zorlayayım bakalım. Tani uygun zaman ve yol kısmetimde varsa
      20-08-14, 15:48 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Ben de Muğla'lıyım. Ben'de kızıyorum yani.
      20-08-14, 16:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

bende kızıyorum abi hele şu yolda makas atanlar yokmu
      20-08-14, 17:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

hız deneyimleri

SEO Blog

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri