Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Korkut
      Soyisim
      Özkan
      Araç
      KİA Ceed Premium

Geçen hafta iş dolayısıyla bizim peder beyle romanyaya gittim bucareşt e gittim neyse galerinin birinin önünden geçerken yeni ceed gördüm ve girdim içeri ilk bakışta hiçbir fark yoktu satış görevlesine aracı bana tanıtmasını istedim adam başladı anlatmaya neyse önce içine bindim öncelikle araçta ilk dikkat çeken navigasyon sistemi ve koltuk ısıtma olması Sonrasından daha dikkatli bakmaya başladım araçta start-stop ve şerit takip sistemi vardı tabi bunlar neki araçta bi xenon farlar vardı ve emin olun muhteşemdi gündüz ledleriyle çok güzeş duruyodu ve aracın arkasına geçip bide stop lara baktım stoplar full led di E şimdi güzel abilerim bu bize yapılan revamıdır ? 2013 premium ceed e biniyorum o aracı gördükten sonra gözüme farklı gelmeye başladı
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-08-13, 01:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

Her marka böyle neredeyse ben şuanki donanıma bile şaşırıyorum bu kadar donanımlı nasıl getirmişler diye

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
      11-08-13, 02:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Ben de youtube'da incelemeleri izlerken bu saydığın özllikleri görmüştüm. Koltuk ısıtması neyse de seçenek olarak bile xenon - led stop ve navigasyon getirilmemesi, üstüne de tüm avrupadan pahalıya satın almamız sinirlendiriyor insanı.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      11-08-13, 12:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Antalya
      İsim
      Bilgin
      Soyisim
      Kaplan
      Araç
      Yeni Ceed premium 07 FFG 48

Vergilerden böyle geliyor bu araçlar bize. Bizim Çelik motor bu aracı isterken o eksik olan özellikleri istemiyor daha fazla vergi vermemek için,ha çelik motor cebindenmi ödeyecek tabiki hayır mecburen fiyata yansıtacak.Bu durumda benim 60.000 TL ye aldığım premiumun fiyatı bu özelliklerle 80.000 TL ye dayanacak. 80.000 TL ye 2011 model 320 d Bmw alınır.
      11-08-13, 18:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Tamam da siz 80bine 3.20 alırsınız. Ama Ceed alacak olan da olur. nasıl ki 85bine golf satılıyorsa. Ceed'i de sen sat, alan alır, almayan almaz. Almak isteyen olursa sipariş geçme yöntemini kullanırsın. En çok 1 ay beklenir zaten Kia'da. Hem böylece o dolu araç için de yedek parça bulunacağı için ya da pazar oluşacağı için diğer Ceed kullanıcıları da dilediği donanımı sonradan da olsa edinebilir. Mesela piyada trendline Gof kalmadı. Herkes bir şekilde comfortline'a/highline'a çeviriyor aracını.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      11-08-13, 21:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Volkan
      Soyisim
      Koç
      Araç
      Kia Ceed Sw Concept 2011

Alıntı Tesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tamam da siz 80bine 3.20 alırsınız. Ama Ceed alacak olan da olur. nasıl ki 85bine golf satılıyorsa. Ceed'i de sen sat, alan alır, almayan almaz. Almak isteyen olursa sipariş geçme yöntemini kullanırsın. En çok 1 ay beklenir zaten Kia'da. Hem böylece o dolu araç için de yedek parça bulunacağı için ya da pazar oluşacağı için diğer Ceed kullanıcıları da dilediği donanımı sonradan da olsa edinebilir. Mesela piyada trendline Gof kalmadı. Herkes bir şekilde comfortline'a/highline'a çeviriyor aracını.
      Katılıyorum. Önsipariş olayı hayata geçirilmeli..
      15-08-13, 14:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

ya unuttunuz galiba 2011yıllarında makyajlı proceed geliyor mu gemi nerede geldi mi gelecekmi
      benzeri eski kasa ceedlerde de 128lik gelmeyecek dediler bir hafta sonra geldi vs. bayilerin haberi bile yoktu.
      yeni kasa proceed geldi tek donanım pakediyle
      gt gelecek mi daha net değil
      bu film daha sürer gider
      15-08-13, 14:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      cenk
      Soyisim
      bozkoyun
      Araç
      kıa ceed sw consep

Türkiyeye gelen tüm araçlarda malesef donanım eksikliği var.Bu da aracı daha ucuza satmak için bize böyle alt versiyonlu kakalıyorlar.Benim 2011 ceed-sw var.Avrupada satılan araçlarda nevigasyon var bizde niye yok.Biz 2.sınıf vatandaşmıyız dedim.Bana verilen cevap şu.vergisi çok oluyormuşta aracın fiyatı artıyormuş.Yuh bee.
      15-08-13, 14:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Edirne
      İsim
      Emre
      Soyisim
      Akçay
      Araç
      Pro Ceed GT

2011-2012 Ceedler de de koltuk ısıtma, navigasyon, deri koltuk ve ISG gelmedi sanırım.
      Pro Ceed GT
      15-08-13, 17:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      istanbul

Alıntı cenkboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Türkiyeye gelen tüm araçlarda malesef donanım eksikliği var.Bu da aracı daha ucuza satmak için bize böyle alt versiyonlu kakalıyorlar.Benim 2011 ceed-sw var.Avrupada satılan araçlarda nevigasyon var bizde niye yok.Biz 2.sınıf vatandaşmıyız dedim.Bana verilen cevap şu.vergisi çok oluyormuşta aracın fiyatı artıyormuş.Yuh bee.
      ucuz arac getirme istegi disinda, Ithalatta anlamsız tarifeler ve vergiler var, maliyet çok yükseliyor, bahsettiğiniz Fulldonanımlı otm vitesli ceedler Avrupa da KDV dahil 30.000 Euro'ya yakın satılıyor, buna ÖTV ve bugünün kurunu eklediğinde anlamsız fiyatlar ortaya çıkacak, ayrıca donanımlar belirli konfigürasyona göre üretilir, istediğini alamazsın, isteğe göre olursa 120 günde başlar teslimat, hazır paket daha çabuk çıkar. Bu konuda Çelik motor haklı, dağılın ))
      Ceed Forever
      2012 Arctic White ,1.6 Crdi Concept SW SR 128 PS, A/T
      2010 Silver Grey , 1.6 Crdi Motion HB 115 PS, M/T ( Sold)
      2008 Silver Grey , 1.6 Crdi Cool HB 90 PS, M/T ( Sold )
      http://ercan79001.blogspot.com/
      15-08-13, 18:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

donanım eksikliği

kia pro ceed forum donanım

makyajlı pro ceed fark

kia proceed cool 2011 donanim

golf ve ceed vergi farkı

SEO Blog

Yer imleri