Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Arkadaslar bugun karsilastigim bi olayi sizlere paylasiyim istedim aklima gelen basima geldi , herzaman aldigim opet ten mazot almak icin durdum aractan indim ve 100 liralik eurodizel lutfen dedim (onceden soylemeden eurodizel koyuyolardi fiyat yuksek oldugu icin) ben kredi karti icin iceri giderken dikkatimi cekti ecoforce a yoneldi onu koydu dondugumde ben size eurodizel koyun dedim bunu neden koydunuz dedim bu eurodizel zaten dedi yandaki ultraforce ne ozaman dedim o biraz daha kalin dedi peki dedim ciktim sabah sabah ariza cikartmiyim dedim ama hala sinirim bozuk bu olayi 444 mustreri hizmetlerinede sikayette bulundum simdi diceksiniz ki ne gerek var ne cins adamsin evet biraz titizim bu konuda ve bi cakallik sezdigim icin sinirlerim bozuldu yakit alirken dikkat edin diger firmalarda normal dizelle eurodizeli ayni fiyata satmaktadirlar (sizde benim gibi titizseniz tabi ) bunun nedeni ise hukumetin getirdigi taban fiyat uygulamasi.
      Beni Twitter`da Takip Et
      09-04-14, 09:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

uyarı güzel bunun gibi olayları önlemek için.benzin yerine mazot yada tam tersi, 20 yerine 50TL (rakamı attım) konması , euro dizel normal dizel gibi hassas noktaların onune geçmek için rakamı yazıp pompayı sokup dolmaya baslayana kadar beklerim basında aldıgım miktarı soylediysem.komple doldurcaksamda pompa atana kadar beklerim başında zart zurt basmaya devam ediyor sonra . birde en alt yada orta hızda doldurturum herzaman.
      1881 - 193
      09-04-14, 09:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uyarı güzel bunun gibi olayları önlemek için.benzin yerine mazot yada tam tersi, 20 yerine 50TL (rakamı attım) konması , euro dizel normal dizel gibi hassas noktaların onune geçmek için rakamı yazıp pompayı sokup dolmaya baslayana kadar beklerim basında aldıgım miktarı soylediysem.komple doldurcaksamda pompa atana kadar beklerim başında zart zurt basmaya devam ediyor sonra . birde en alt yada orta hızda doldurturum herzaman.
      bende beklerdim normalde, acelem vardı biraz, o arada kartı çektireyim dedim.
      09-04-14, 11:01 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      bmx
      Ceed Hayranı

Nereden
      istanbul

Bende bekliyorum birde abi fiş lazım mı diyor ona kıl oluyorum ne demek fiş lazım mı keseceksin tabi bir sorun olsa neyle ispat edecem.
      1 Senedir Shell alıyordum.Ara ara BP de almıştım En son depo boşalınca.BP aldım şirketin kendi istasyonu diye.Enjektör şaklaması tekrar geri geldi anladımki bizim araç
      mazot seçiyor.Birde total kullanacam onda ne yapacak bakalım
      09-04-14, 17:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul

Alıntı bmx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bende bekliyorum birde abi fiş lazım mı diyor ona kıl oluyorum ne demek fiş lazım mı keseceksin tabi bir sorun olsa neyle ispat edecem.
      1 Senedir Shell alıyordum.Ara ara BP de almıştım En son depo boşalınca.BP aldım şirketin kendi istasyonu diye.Enjektör şaklaması tekrar geri geldi anladımki bizim araç
      mazot seçiyor.Birde total kullanacam onda ne yapacak bakalım
      tanıdık bi pompacı arkadaş var bp ve totalde shellde de çalışmış araban bpnin yada totalin kapısında kalsa bidon al git shelden yada başka yerden al diyo petrol ofiside iyidir diyo kendisi şu an aytemizde çalışıyo ve bende aracıma yakıtı sadece aytemizden alıyorum birkaç kez petrol ofisinden aldım 15 binde araç zerre sıkıntı yaşamadım bp total istanbul içindeki istasyonlarda çalışan kişi bu arkadaş ve beyanına göre tüpraştan iki kamyon geliyosa haftada 4 kamyon malda nerden geldiği belirsiz yakıt geliyo dedi totale duyduklarım belki birkaç istasyon için geçerlidir lakin golf kullanan arkadaşım sürekli total alıyodu 2013 golf 7 motorda sıkıntı başladı ses yapıo serviste yakıtla ilgili olabilir demişler shele döndü şimdi.
      09-04-14, 22:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Garip
      Soyisim
      Keskin
      Araç
      Ceed 1.6 crdi concept plus A/T (satıldı)

bunlar önemli paylaşımlar arkadaşlar çok teşekkürler
      09-04-14, 22:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

o opet benim gözümde bitti zaten şimdi denicem her firmayı görüşlerimide sizinle paylaşırım
      09-04-14, 23:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

ayrıyeten benim arabam 700 km de daha ,sabah calıştırınca bi farklı sesde çalışıyo böle rölenti düşük gibi çalışıyo yakıttan mı acaba buda?
      09-04-14, 23:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Bu konularda bende çok hassas davrandığım için pompa başında bekliyorum.Hep aynı yerden aynı kişilerden aynı pompadan aldığım için sorun yaşamadım.Ancak şu konuda aynı fikirde değilim Total yakıt konusunda oldukça kaliteli bir marka.Bu konuyla ilgili forum içinde farklı bir başlık altında detaylı şekilde bilgi paylaşımı yapıldı.Bir ara Totalden uzun süre yakıt aldım özellikle motor sesi konusunda azda olsa sessiz çalıştığını hissettim.Performans olsun çekiş olsun motorun çalışmasında şakırdama vs hiçbir aksaklık görmedim.Son dönemde Shell nitro ile biraz daha fazla km yaptığımı gördüğüm için şimdilik bu marka ile devam ediyorum.Diğer markaları hiç kullanmadım ama Total ile ilgili kötü denilmesi bence karalama olur Benimde arkadaşım gelen yakıtın hemen hemen aynı yerden geldiğini ve koskoca tankere her markanın kendince hazırlamış olduğu katkıdan toplasan 1-2 bardak miktarında ekleme yapıp marka stratejisi oluşturduğu yönünde.
      10-04-14, 00:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Hakan
      Soyisim
      Kavukçu
      Araç
      Kia ceed concept at

Alıntı Serkan OĞUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu konularda bende çok hassas davrandığım için pompa başında bekliyorum.Hep aynı yerden aynı kişilerden aynı pompadan aldığım için sorun yaşamadım.Ancak şu konuda aynı fikirde değilim Total yakıt konusunda oldukça kaliteli bir marka.Bu konuyla ilgili forum içinde farklı bir başlık altında detaylı şekilde bilgi paylaşımı yapıldı.Bir ara Totalden uzun süre yakıt aldım özellikle motor sesi konusunda azda olsa sessiz çalıştığını hissettim.Performans olsun çekiş olsun motorun çalışmasında şakırdama vs hiçbir aksaklık görmedim.Son dönemde Shell nitro ile biraz daha fazla km yaptığımı gördüğüm için şimdilik bu marka ile devam ediyorum.Diğer markaları hiç kullanmadım ama Total ile ilgili kötü denilmesi bence karalama olur Benimde arkadaşım gelen yakıtın hemen hemen aynı yerden geldiğini ve koskoca tankere her markanın kendince hazırlamış olduğu katkıdan toplasan 1-2 bardak miktarında ekleme yapıp marka stratejisi oluşturduğu yönünde.
      serkan kardeşim bu arabanın şakraması sadece mazottan mı kaynaklanıyo? sabahları yapıyo benım araba genellıkle yada soğukken diyelim
      10-04-14, 11:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri