Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      engin
      Soyisim
      esen
      Araç
      kia ceed sw 2013 premium

arkadaşlar selam;
      aranıza yeni katıldım. 5 aydır 2013 dizel ceed sw premium kullanıcısıyım. ilk dizel aracım. size 1-2 sorum olacak. yardımcı olursunuz umarım.

aracımla kalkarken gaza dokunup çektiğimde çuff diye bir ses geliyor. galiba bu turbo selonoid valfinin sesiymiş. servis bunun normal olduğunu söyledi. bu durum sizin araçlardada varmı?

birde bu araçlar hızlanırken motor sesi diğer dizel araçlardan farklı olarak biraz daha yüksek biraz daha şıkırtılımıdır?

teşekkürler
      Beni Twitter`da Takip Et
      26-01-17, 09:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

turbonun 1500 2000 arasında yaptıgı sestir duymanız bir nebze normal ise yada asırı yüksek ıslık /cıglık gibiyse anormal olur.

motor sesi fena değil aslında hafif benzinli kıvamıda var ama. ilk calısmada başta biraz yüksek gelir malum soğuklarda motor tamamen ısınana kadar daha yüksek sesli çalışıyor sonra düşer.
      1881 - 193
      26-01-17, 11:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      engin
      Soyisim
      esen
      Araç
      kia ceed sw 2013 premium

aslında gelen ses turbonun ötme sesi değil. özellikle ilk kalkışta gaza dokunup ayağını pedaldan çektiğin zaman aşırı basıncı geri boşaltan valfin sesi.sizde de o ses varmı?
      26-01-17, 12:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      ünal
      Soyisim
      ks
      Araç
      kia concept plus 2014

ben bu kadar detaylı sesleri alamıyorum nedense malum dizel araç sesi çok oluyor hatta soğuk havalarda berkanında dediği gibi biraz fazla lakin dün akşam müzikte açık olmayınca birşey fark ettim enjektör basınçla alakalımıdır bilmem. değişik bir sesti yani video vs çekince duyulacak gibi değil. hani tabir i caizse uzay filmlerinde olan garip ses olur ya. ama dediğim gibi çok düşük bir ses.
      sizin dediğiniz şekilde bariz bir durum duymadım ama soğukken ses artıyor ve sanki zincir sesini bile bariz hissediyorum içeride sağ camı açtığımda özellikle..
      Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz. [ Fatih Sultan Mehmet ].
      28-01-17, 17:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri