Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: spor yay

1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      alper
      Soyisim
      buyukalcıkaya
      Araç
      2014 ceed consept

Merhaba arkdaslar yeni kasa ceed kullanicilarindan arabasina spor yay takip sonradan sokup coil yapan arkdaslar veya spor yay takip sokup elinde olan arkadsimiz varmi ? Ulasabilirmi bana rica edsem sevgiler
      Beni Twitter`da Takip Et
      02-12-14, 19:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Konu açacaktım yoğunluktan nasip olmadı.Aracı belki satmayı düşünüyorum eğer ki alıcı tamamen orjinal hali ile istenirse 3 aylık Eibach yayları ayrıca bir satmayı düşünebilirim hatta satarım.Sadece aracı satma konusunda net karar veremedim.
      02-12-14, 22:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      alper
      Soyisim
      buyukalcıkaya
      Araç
      2014 ceed consept

Serkan bey haber verirsiniz 0542 606 93 91 benim numaram eger satarsaniz aracınızı yaylari alabilirim ssizden hani bostan yere para vereyim diye düşünüyorum disaridan almak icin yoksa coil yapcam arti bide siz bana bi ulasin size zahmet n kadar dusurmussunuz aracınızı bi fotofraf gönderirseniz cok iyi olur. .
      03-12-14, 05:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı alperky5054 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Serkan bey haber verirsiniz 0542 606 93 91 benim numaram eger satarsaniz aracınızı yaylari alabilirim ssizden hani bostan yere para vereyim diye düşünüyorum disaridan almak icin yoksa coil yapcam arti bide siz bana bi ulasin size zahmet n kadar dusurmussunuz aracınızı bi fotofraf gönderirseniz cok iyi olur. .
      Alper bey dediğim gibi araçtan yaydan vs hepsinden memnunum zaten 3-4 ay oldu takalı sorunsuz sıkıntısız kaliteli bir ürün.Bebek beklediğimiz için sedan araç almayı düşünüyorum ama kesinlik kazanmadı ve daha girişimde bulunmadım.Sizide gereksiz yere oyalamış olmak istemen.Aceleniz var ise projenize engel olmak istemem.Duruşunu görmeniz açısından 1 adet resim koyuyorum.

IMG_20140806_004815.jpg
      03-12-14, 10:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

abi sen bilirsin yinede karısmak gibi olmıyım ama. bebek zaten yeterince harcama yaptırıcakken ceed gayet yeterli olur alacagın herhangibir sedan (atıyorm a3-3-c-jetta-passat vs) bundan ahım sahım geniş olmayacak mondeo tarzı birşey olmadıgı sürece
      1881 - 193
      03-12-14, 11:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

İdeal araç SW'dir.
      03-12-14, 11:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      abi sen bilirsin yinede karısmak gibi olmıyım ama. bebek zaten yeterince harcama yaptırıcakken ceed gayet yeterli olur alacagın herhangibir sedan (atıyorm a3-3-c-jetta-passat vs) bundan ahım sahım geniş olmayacak mondeo tarzı birşey olmadıgı sürece
      Estafrullah fikirlere her zaman açığım ve saygı duyarım.Bebek ile ilgili masraflar için hazırım o korkutmuyorda artık biraz daha geniş bir araç iyi olur diye düşünüyorum.Herşey aklıma gelirdi ama çok sevdiğim aracımdan böyle geniş bir araç ihtiyacı sebebiyle kolay kolay kopacağımı düşünmezdim.Dediğin gibi örneklendirdiğin araçlar ile arasında çok fark yok.Belki 2005-2007 model arası E60 520d-530d aklımdan geçiyor kimileri boşver diyor kimileri kral araç diyor.Çok kullandım bu araçlardan neticede değer mi bilemiyorum.

Alıntı rayen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İdeal araç SW'dir.
      Rasim abi kesinlikle sana katılıyorum ve sw araçlarıda çok seviyorum ama alışabilir miyim bir türlü emin olamıyorum.Bakalım kısmet artık
      03-12-14, 12:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alıntı Serkan OĞUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Estafrullah fikirlere her zaman açığım ve saygı duyarım.Bebek ile ilgili masraflar için hazırım o korkutmuyorda artık biraz daha geniş bir araç iyi olur diye düşünüyorum.Herşey aklıma gelirdi ama çok sevdiğim aracımdan böyle geniş bir araç ihtiyacı sebebiyle kolay kolay kopacağımı düşünmezdim.Dediğin gibi örneklendirdiğin araçlar ile arasında çok fark yok.Belki 2005-2007 model arası E60 520d-530d aklımdan geçiyor kimileri boşver diyor kimileri kral araç diyor.Çok kullandım bu araçlardan neticede değer mi bilemiyorum.

Rasim abi kesinlikle sana katılıyorum ve sw araçlarıda çok seviyorum ama alışabilir miyim bir türlü emin olamıyorum.Bakalım kısmet artık
      abi o dediğin senedeki e60 520d lerde çok muhtemelen motor sorunları var zincir problemleri olabiliyor riske değmez(163 ve 177liklerin techincal upgarade'ler görmemişleri - joystick vitesli olanlar makbul ancak fiyat fırlıyor ve ondada cıkabilir garanti değil)

3.0d iler ise hakketan gaddarlar güclüler iyiler ama insan gibi kmlerde değiller öyle bir sıkıntıları var

eski bmw eger düzgün bakılmamıssa adamı yorar bir a segmenti parası yer.düzgünü alıyım dersin oda hayvani pahalı olabilir

ekleme: söyle birşeye kim hayır der ama km ve fiyat işte 0 araç alınır coktemiz

@rayen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86474036/detay
      1881 - 193
      03-12-14, 13:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

@Serkan OĞUZ Alışılmayacak bir şey yok. HB'den 19 cm daha uzun hepsi o kadar.
      03-12-14, 13:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

@Berkan o km'de ki araca sırf Bmw diye o parayı asla vermem.
      03-12-14, 13:25 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri