Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul - Pendik
      İsim
      Yasin
      Soyisim
      Atun
      Araç
      KIA Ceed Consept Plus M/T

Arkadaşlar Merhaba,

Benim aracında rengi malum siyah bu yaz boya koruma yapıcam fakat seramik kaplama düşünüyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yada yaptıranlar tecrubelerını paylasabılır mı? Birde bu seramik kaplama ürününü bulamadım bunu nereden temin edebiliriz? Dışarıda uygulama yapan yerler var fakat ben ürünü temin edip arkdaşım ile uygulama yapmayı düşünüyorum.
      Beni Twitter`da Takip Et
      27-04-15, 14:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      pendik
      İsim
      salih
      Soyisim
      yıldız
      Araç
      Citroen XSARA 2 SX

Bizim ofiste bir arkadaş Toyota dumankayada sıfır aldığı aracına yaptırdı. Pişman oldu. Becerememişler. Yaptıracağın yeri iyi seç. Yaptırmadan önce aracının temiz olması şart. Altında leke kalıyor.
      Citroen Xsara2 1,6 SX manuel 2003
      Kia ceed 1,6 mation manuel 2012
      Peugeot 307 comfort otomatik 2006
      Renault symbol expresion comfort 2012
      Renault scenic dynamic otomatik 2003
      Hyundai elentra otomatik 2005
      Kia Pride 2000
      Seat ibiza 1993
      Skoda L200 1989

27-04-15, 14:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Barış
      Soyisim
      BACAKSIZ
      Araç
      Kia C'eed Concept Plus 2013 Beyaz

teoride muazzam,pratikte sınıfta kalması yüksek muhtemel bir uygulama...Ben de ciddi ciddi yaptırmayı düşünüyordum ama

Yıkama sırasında oluşan fırça izini boyalı-vernikli zeminden çok daha fazla gösterdiği iddiası
      İşçiliğin iyi çıkarılmadığı uygulamalarda kenarlarda atmalar
      Zemin temizliğinin iyi yapılmadığı durumlarda homojen ve pürüzsüz olmayan görüntü
      Zamanlar kaplama materyalinin sararması (aracım siyah demişsin çok belli olmaz)
      Çiziklere karşı güzel bir koruma sağlıyor ama biraz derin ve sert darbelere etkisi yok üstüne ekstra masraf açar o bölgeyi yeniden kaplatmak gibi
      Çok pahalı bir uygulama olması (en son 1000-1200 tl gibi birşeydi)

beni bu uygulamadan vazgeçirmeye yetmişti...İlla yaptırıcam diyorsan Williams var
      27-04-15, 14:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul - Pendik
      İsim
      Yasin
      Soyisim
      Atun
      Araç

Alıntı slhyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bizim ofiste bir arkadaş Toyota dumankayada sıfır aldığı aracına yaptırdı. Pişman oldu. Becerememişler. Yaptıracağın yeri iyi seç. Yaptırmadan önce aracının temiz olması şart. Altında leke kalıyor.
      Salih Bende araştırdım boya temizlime uygulaması doğru düzgün yapılmazsa uygulama daha kötü sonuçlar çıkarıyor o yüzden dışarıda yaptırmak yerine ürünleri bulup Davut' a yaptırıcam sende Davut' u tanıyorsun bu konuda ancak ona güvenebilirim ayrıca dışarıda fiyatlar resmen uçmuş ben ürünü bulabilsem bana yetecek
      27-04-15, 14:48 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul - Pendik
      İsim
      Yasin
      Soyisim
      Atun
      Araç

Alıntı pepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      teoride muazzam,pratikte sınıfta kalması yüksek muhtemel bir uygulama...Ben de ciddi ciddi yaptırmayı düşünüyordum ama

Yıkama sırasında oluşan fırça izini boyalı-vernikli zeminden çok daha fazla gösterdiği iddiası
      İşçiliğin iyi çıkarılmadığı uygulamalarda kenarlarda atmalar
      Zemin temizliğinin iyi yapılmadığı durumlarda homojen ve pürüzsüz olmayan görüntü
      Zamanlar kaplama materyalinin sararması (aracım siyah demişsin çok belli olmaz)
      Çiziklere karşı güzel bir koruma sağlıyor ama biraz derin ve sert darbelere etkisi yok üstüne ekstra masraf açar o bölgeyi yeniden kaplatmak gibi
      Çok pahalı bir uygulama olması (en son 1000-1200 tl gibi birşeydi)

beni bu uygulamadan vazgeçirmeye yetmişti...İlla yaptırıcam diyorsan Williams var
      Barış Merhaba,

Zemin - boya temizleme doğru yapılmazsa yazdıklarında son derece haklısın bu yüzden dışarıya güvenemiyorum bu işi yapan bir yakınım var sürekli ona gidiyorum ve çok memnunum fakat onda seramik kaplama ürünleri yok ben ürünleri bulup boya temizleme ve uygulama işlemlerini ona yaptırmayı düşünüyorum. Ayrıca bu uygulama en çok siyah renkte kendini gösteriyor çünkü en çok çiziği siyah renk belli ediyor Senin bahsettiğin Williams ürünü nereden bulabilirim, bilgin var mı?
      27-04-15, 14:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Emre
      Soyisim
      .
      Araç
      Golf 7 tdi bmt highline

Bildiğim sıfır aracına alıp yaptıranlar var güzel parlak duruyor haliyle, fakat uzun süreli kullananlar varsa onlardan bilgi almak lazım.
      05-05-15, 08:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Bahadır
      Soyisim
      Gülcüler
      Araç
      Proceed*2012

Ben babamın Toyota'sına yaptırmıştım yaklaşık 6 ay önce sıfır alınır alınmaz. Seramik kaplamayıda ALJ Toyota yapmıştı Ankara'da. İşçilikleri gayet güzeldi. 6 aydır hiçbir problem ile karşılaşmadım . Taş izleri konusunda başarılı olduğunu söyleyebilirim. Verdiği parlaklık da cabası.
      Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
      05-05-15, 09:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

seramik yada herne ise adı yaptırmak yerine gidin onun yerine nano yaptırın böyle parlama, kir tutmama, kirin aractan zahmetsizce sadece suyla bile akıp gitmesi, yagmur esnasında silecek gerektirmeyecek sekilde su kaydırıcılıgı efsane kıvamda

ornek olarak kendiminkini koyiyim prof. uygulama görmedi ama nano ürünlerle yıkıyorum sadece. ögleden sonrada güneşte güncel halinide cekerim isterseniz.

bunu baya önce cekmiştim beylikdüzü migros tarafı yansıyan kısım

buda arkadasımın aracı kendime yaptıgımın aynısı yapıldı. yine prof bir uygulama yok gayet amatör uygulama beyaz olmasına ragmen parlaklıgı

aracım siyah demişşin buda diger arkadasım

Konu Berkan tarafından (05-05-15 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir.
      1881 - 193
      05-05-15, 11:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

Alıntı Yasin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar Merhaba,

Benim aracında rengi malum siyah bu yaz boya koruma yapıcam fakat seramik kaplama düşünüyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yada yaptıranlar tecrubelerını paylasabılır mı? Birde bu seramik kaplama ürününü bulamadım bunu nereden temin edebiliriz? Dışarıda uygulama yapan yerler var fakat ben ürünü temin edip arkdaşım ile uygulama yapmayı düşünüyorum.
      Türkiye genelinde en iyilerden biri bizim burda üsküdar çengelköy yolu üzerinde yapan bir firma var
      05-05-15, 11:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      ünal
      Soyisim
      ks
      Araç
      kia concept plus 2014

@Berkan bende isterim
      Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz. [ Fatih Sultan Mehmet ].
      05-05-15, 13:09 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

toyota seramik kaplama yaptiranlar

toyota seramik kaplama

kaplamaia

istanbul seramik kaplama tavsiye

seramik kaplama tavsiye

toyota corolla seramik kaplama

williams seramik kaplama fiyat

seramik kaplama fiyat 2016

corolla seramik kaplama

seramik kaplama urun tavsiyeleri

SEO Blog