Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Hasan
      Soyisim
      Yılmaz
      Araç
      Kia

Geçen ay kaza yapmıştım. Malesef expertiz Perte çıkarmadı aracı neyse lafı uzatmayacam aracımın ön sağ podyası ile ön salıncak sağ ve ön sağ taşıyıcı değişecek bunlar biraz ciddi parçalar TEK SORUM OLACAK bakın satarken falan demiyorum ben aracımdan soğumadım daha 2 bin km araç 0 2014 ben bu araca güvenebilirmiyim ? şayet eskisi gibi virajlara akabilirmiyim ? Şasede bir sıkıntı olmadığı söylendi geometrik olarak aracda şekil bozuklukları olabilir mi ? değişen parçalar aşağıda hepsini veriyorum ve sizlerden ümit ediyorum ki güzel yorumlar atılır inşallah.

http://i.hizliresim.com/VAWo2j.jpg
      Beni Twitter`da Takip Et
      07-02-15, 18:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      alper
      Soyisim
      buyukalcıkaya
      Araç
      2014 ceed consept

Airbagler acılmıs ve baya bı degısen var perte cıkartmıyolar yuh ya bu experlerdende servıs ıscılıgındende anlamıyorum acıkcası abıngecmıs olsun sıze cana gelmemıs allahtan ama servıste yapıldıgı ıcın sorun yasarsan solersın bunlardan sorun yasıyorum hatta arabayı teslım almadan once testr cıksınlar servıs sefi sole ozellıkle testte cıkalım de arabayı sen bılıyosun orda sole kullan sende tabıkı herseyı anında sole
      08-02-15, 01:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

ön tampon pahalı değilmiş vursak falan sıkıntı değil
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      08-02-15, 01:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alper aslında anlasılmayan birşey yok her airbagi acılan araba perte cıkmaz yada pert olan arabanın airbagı acılmaz bu algının yanlış . perti servis değil kasko eksperi ediyor zaten önüne parca listesini sunarsın araca bakar kontrol eder onayı verir yada vermez.
      @Sessiz o listede gözünü korkutmasın çok birşey yok zaten yarısı tampon ve parcalarından alt koruma vs.den olusuyor. aksine tüm baglantı parcaların yenileriyle degişiyor. ferah olun farkı olmaz.
      saside birşey yoktur. olsa zaten o listede yazardıki okadar cabuk sekil degistirebilecek bir yapıda degil arabanın iskeleti sonucta.
      1881 - 193
      08-02-15, 03:16 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      SİLİVRİ/İSTANBUL
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      Uğurluoğlu
      Araç
      2014 Kırmızı Kia Ceed Premium

Bende cuma günü işten eve giderken e5 karayolunda 90-100 km hızla giderken önüme birden köpek çıktı ve duramadım ve maalesef çarptım. Ön tamponun alt kısımları hep Kırıldı ızgaralar falan. Neyse Cumartesi Gününe servise götürdüm ve bana ön tamponun değişeceğini söylediler ve 2000 tl lik masraf çıkardılar ve sigortadan yaptıracağım. Haftasonu experler çalışmadığı için araca pazartesi bakacakmış express ve Allah nasip ederse haftaya cuma günü aracımı bana teslim edeceklerimin. Aracımın zarar görmesine çok üzüldüm ama Allah beterinden korusun. 😥😟
      BİRŞEY SORACAĞIM ARACIMI TOPKAPIDAKİ KİA ERESİN E BIRAKTIM. ACABA ORANIN İŞÇİLİĞİ NASILDIR? YAPTIKLARI İŞ MEMNUN BIRAKIR MI? TOPKAPI ERESIN OTOYA ARACINI YAPTIRAN OLDUYSA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
      08-02-15, 10:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

listede ön tamponun fiyatı 341 tl gözüküyodu hadi braketi kılı tüyünü de ekle. 2000 tl neymiş ya
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      08-02-15, 14:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      SİLİVRİ/İSTANBUL
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      Uğurluoğlu
      Araç

Alıntı dellobaltino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      listede ön tamponun fiyatı 341 tl gözüküyodu hadi braketi kılı tüyünü de ekle. 2000 tl neymiş ya
      İşçilik içinde 2000 tl nin içinde ön tampon demiri, sis farı, ön tampon, ızgaralar, birde tamponun altında içerde plastik var düz motora doğru giden o plastik birde sol tekerlek iç davlumbazı var
      08-02-15, 20:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      SİLİVRİ/İSTANBUL
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      Uğurluoğlu
      Araç

Köpek birden yolda önüme birden ani çıkınca zaten hızımda 90-100 vardı kısacası Köpeğin önüme çıkmasıyla vurmam bir oldu maalesef. Neyse ilerideki benzinliğe gidip baktım arabada hasar varmı diye manzara karşımdaydı. birde klima gazıda boşalmış çarpınca neyse Allah beterinden korusun bunada şükür diyelim
      08-02-15, 20:23 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ali
      Soyisim
      Tükenmez
      Araç
      Pro Cee'd Concept CRDI

kia eresin topkapı iyidir servis danışmanı Emre Bey ye gidin içiniz rahat olsun
      08-02-15, 21:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Aynen zulfiye hanimda cok yardimci olur
      08-02-15, 21:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

podya nedir

podya

podye ne demek

podye nedirotomobilde podye nedirmalayalam musice mannekamalarya podyepodye neresidirpodye islemi ne demekaraba podye nedirkaiga thalan podaiya visulu ragam podya esal Mp3 downlodearac podyesipodya neresipodya aracPodyopodyo aracin neresindearaba podyesiarabada podya nediraraba podyesi nedirpodya ne demek
    SEO Blog

Yer imleri