Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree5Likes

Konu: Multimedya navigasyon

1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Suleyman
      Soyisim
      keskin
      Araç
      2013 premiun

Selam arkadaşlar uzun zamandır aracıma navigasyon bakıyorum
      Fakat bir Türlü karar veremiyorum iyi birşey olsun istiyorum tüm ozellikleri içinde barındıran
      Çoğu yerde navitech adını görüyorum fakat bir suru modeli var insanım Kafasi karışıyor bilgisi olan varsa bana yardımcı olurum çok teşekkürler
      Beni Twitter`da Takip Et
      06-10-15, 10:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Bahadır
      Soyisim
      Gülcüler
      Araç
      Proceed*2012

Navigasyon ile ilgili daha önce birçok konu açılmış ve tartışılmıştır . Oralardan bakarsanız daha sağlıklı sonuç alacağınıza inanıyorum.
      Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
      06-10-15, 11:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

istersen burdaki linke bakabilirsin kendi aracım benim android inanılmaz hızlı ve güzel çift çekirdek işlemci 1 gb ram daha neler neler saymakla bimez ben çok memnunum dokunmatik hassasiyeti iphone bile yok
    06-10-15, 12:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Ceed Master

Nereden
    pendik
    İsim
    salih
    Soyisim
    yıldız
    Araç
    Citroen XSARA 2 SX

Nevigasyon açıkken müzik dinleyebiliyormusun? Yine nevigasyon açıkken geri vitese taktın, kamera otomatik açılıyor mu? Geri vitesten çıkarınca nevigasyon kendi kendine aktif oluyor mu? Kısacası kullanım özellikleri nasıl?
    Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istersen burdaki linke bakabilirsin kendi aracım benim android inanılmaz hızlı ve güzel çift çekirdek işlemci 1 gb ram daha neler neler saymakla bimez ben çok memnunum dokunmatik hassasiyeti iphone bile yok
    Citroen Xsara2 1,6 SX manuel 2003
    Kia ceed 1,6 mation manuel 2012
    Peugeot 307 comfort otomatik 2006
    Renault symbol expresion comfort 2012
    Renault scenic dynamic otomatik 2003
    Hyundai elentra otomatik 2005
    Kia Pride 2000
    Seat ibiza 1993
    Skoda L200 1989

• 06-10-15, 13:19 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Yasaklı Üye

İsim
    ali
    Soyisim
    asil
    Araç
    Kia ceed concept A/T

[QUOTE=slhyldz;92892]Nevigasyon açıkken müzik dinleyebiliyormusun? Yine nevigasyon açıkken geri vitese taktın, kamera otomatik açılıyor mu? Geri vitesten çıkarınca nevigasyon kendi kendine aktif oluyor mu? Kısacası kullanım özellikleri nasıl?[/QUOTE

Elimden geldikce yardımcı olmaya çalışıyım....navi açıkken müzik mp3 dvd dinleyebiliyorsun geri vitese takınca otomatik kamera açılıyor vitesten çıkınca kaldığı yerden devam ediyor ayrıca aracı çalıştırınca cihaz'ın açılmasını beklemeden geri vites devreye giriyor zaman kaybı yok ve çok hızlı bir şekilde bu işlevi yapıyor ekran görüntü kalitesi süper emin olun her istediğime cvp veiyor hiç arabadan çıkasım gelmiyor cihaz taktıktan sonra arabaya dahada aşık oldum diyebilirim iphone tlf na uyumlu çalışıyor cihaz android olmasına rağmen vifi uyumu çok iyi ön kayıt kamera hediye yapıldı kayıt kalitesi yeterli seviyede gayet güzel isterseniz istediğiniz zaman açık kapatabiliyosunuz dikiz aynasının arkasında küçük kemera monte yapılıyor küçük olduğu için içerden gözükmüyor nerdeyse hatta ters çevirip içeriyide kayıt yapabiliyosunuz kayıt modunu yapılan kayıtları cihazda izleyebilir ve silebiliyosunuz radyo çok iyi çekiyor hiç sorun yok diyebilirim zatan daha önceki zamanlarda burda necvox marka ile konu açmıştım onla hiç alakası yok ekran boyutu daha büyük arkadaşımda necvox var kıyaslama yaptık çünkü ben çok bekledim hatta yurt dışından orjinal geliyordu geri çevirdim sonuçta onda sadece navigasyom var başka bişey yok oda ingilizce fazla uzatmak istemiyorum ama görmeden karar vermeyin sonra ben sebep oldum olmasın fiyat olarak mükemmel sadece bukadar söyleyebilirim ümraniye merkezde işyerim var kapıda araç gelip bakıp ona göre karar verebilirsiniz siz bile araçtan çıkmak istemiyceksiniz montaj işçilik süper hiç bir şekilde araçta takılırken deforme olmuyor başka sormak istediğniz bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım iyi günler....
    ozgurnergiz likes this.
    06-10-15, 16:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Ceed Meraklısı

İsim
    Serdar
    Soyisim
    Metin
    Araç
    2013 Kia ceed premium Dizel Otomatik

Asil Bey merhaba,

Bu navigasyonu taktırmak bize kaça mal olur yaklaşık ? Siz nasıl hallettiniz bu işi

Teşekkürler şimdiden

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    06-10-15, 22:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Yasaklı Üye

İsim
    ali
    Soyisim
    asil
    Araç
    Kia ceed concept A/T

Alıntı elmetino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asil Bey merhaba,

Bu navigasyonu taktırmak bize kaça mal olur yaklaşık ? Siz nasıl hallettiniz bu işi

Teşekkürler şimdiden

Serdar bey .. Cihaz Eminönü doğubank Türkiye bayisinden satın aldım navimex marka zaten daha önce yine burdan bazı arkadaşlar Android olmayan cihazlardan Alıp taktıran vardı bende onların aracılığı ile gittim sağolsunlar satın aldığım abi ilgilendi hertürlü arkasında durdu,hemen iki sok arkada bayisi var orda montajı yapıyorlar başka yerde yaptırma tavsiye etmem fiyat olarak ön arka kamera tv anteni montaj dahil 1.400 tl fiyat diye Hatırlıyorum ben 1.300 tl yaptırmıştım ama ozamn dolar 2.30 falandı çok bişey artmamış belki pazarlık yaparsanız bişeyler daha yaparlar isterseniz Tlf numarasını veririm
    ceronimo1978 likes this.
    06-10-15, 22:23 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Ceed Meraklısı

İsim
    Serdar
    Soyisim
    Metin
    Araç

Bilgiler için teşekkürler. O halde Telefon numarasını alabilirsem sevinirim.

06-10-15, 22:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Yasaklı Üye

İsim
    ali
    Soyisim
    asil
    Araç
    Kia ceed concept A/T

Alıntı elmetino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkürler. O halde Telefon numarasını alabilirsem sevinirim.

TLf cep 0541 245 85 80 Mehmet bey

iş 0212 520 36 61

cihazı orda görüp takmadan deneyebiliyorsun zaten, dokunmatiği ekranı görünce başka birşeye bakma Gereği duymuyorsun hemen yapım montajı diyorsun umarım yardımcı olmuşumdur
    ceronimo1978 likes this.
    06-10-15, 23:23 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Durumu:
    Ceed Meraklısı

İsim
    Serdar
    Soyisim
    Metin
    Araç

Mehmet Beyle konuştum.

Fiyat 1.250 TL + 100 TL montaj bedeli

taktıracağım en kısa zamanda.

Dışarıda montaj yaptırmak, tahminime göre garantiyi bozacaktır. Yanılıyor muyum?

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TLf cep 0541 245 85 80 Mehmet bey

iş 0212 520 36 61

cihazı orda görüp takmadan deneyebiliyorsun zaten, dokunmatiği ekranı görünce başka birşeye bakma Gereği duymuyorsun hemen yapım montajı diyorsun umarım yardımcı olmuşumdur
    07-10-15, 13:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

• Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

http:www.ceedclubtr.comforumgenel-sohbet-12multimedya-navigasyon-4567.html

SEO Blog

Yer imleri