Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree1Likes
    • 1 Post By asil

Konu: Lastik seçimi

1. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

Selamun aleyküm arkadaşlar ..acil olarak arabamın lastiklerini değişmem gerekiyor ama ne taksam bilmiyorum kafam çok Karışık sizlerin yardımıyla bu işten yırtmak istiyorum, nasıl bir tercih yapmalıyım fotoğrafçı Olduğum için çekimden çekime yetişmek için agresif ve genelde sert araç kullanıyorum ona göre tercih yapmam Lazım ,konfor önemli tabi ilk defa bir konuda kafam çok Karışık normalde aklıma koyduğumu alırım ama bu sefer umarım yardımcı olursunuz.. Araç yeni ceed 2012----205.55.R16 lastik modeli
      Beni Twitter`da Takip Et
      07-10-15, 23:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Selamun aleyküm arkadaşlar ..acil olarak arabamın lastiklerini değişmem gerekiyor ama ne taksam bilmiyorum kafam çok Karışık sizlerin yardımıyla bu işten yırtmak istiyorum, nasıl bir tercih yapmalıyım fotoğrafçı Olduğum için çekimden çekime yetişmek için agresif ve genelde sert araç kullanıyorum ona göre tercih yapmam Lazım ,konfor önemli tabi ilk defa bir konuda kafam çok Karışık normalde aklıma koyduğumu alırım ama bu sefer umarım yardımcı olursunuz.. Araç yeni ceed 2012----205.55.R16 lastik modeli
      15-20 gün daha dayanırsa üstündeki lasitkler direk kışlık alın madem sürekli araca ihtiyacınız var kar yagmur camur demeden gidersiniz. mart ortası nisana kadarda rahat rahat araştırıp sıkıstırmadan yaz lastiğini edinirsiniz
      1881 - 193
      07-10-15, 23:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

michelinin climate 4 mevsim çıkmıştı en son kullanan bir arkadaşda vardı gayet memnundu. araştırın derim bu modeli.
      08-10-15, 06:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

Alıntı yalcin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      michelinin climate 4 mevsim çıkmıştı en son kullanan bir arkadaşda vardı gayet memnundu. araştırın derim bu modeli.
      Yalçın bey Yazdığınız lastik modelini bende araştırıyordum ama kararsızdım ve bugün taktırdım şimdilik izlenimlerim çok iyi konfor çok iyi yol tutuş duruş mesafesi süper artı kışında işimi görmesi artısı bence

Michelin 205/55 R16 94V XL CrossClimate 4 Mevsim Lastik (Üretim Yılı:2015)

10-10-15, 00:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

@asil michelin takımı crossclimate kaça aldınız acaba? bende almayı düşünüyorum kış için.
      10-10-15, 11:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

@asil michelin takımı crossclimate kaça aldınız acaba? bende almayı düşünüyorum kış için.
      ümraniyede otopratik lastik bayisi var tanıdık vasıtasıyla gittim 240 tl tek fiyat herşey dahil montaj,balans işçilik ..güzel bir iş çıkardılar başında bekledim 40 dak filan sürdü toplam 960 +8taksit yaptılar bonusa memnun kaldım işçilikten jantlara zarar gelmeden hellettik-ayrıca internette baktım 240 tl den aşağı yok
      yalcin likes this.
      10-10-15, 17:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

teşekkürler detaylı bilgi için, 4 mevsim olduğu için sanırım biraz yüksek fiyatı. michelin gerçekten sessiz ve konforlu bir lastik, crossclimate bakalım aynı sürüş keyfini verecekmi?
      10-10-15, 19:06 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Yasaklı Üye

İsim
      ali
      Soyisim
      asil
      Araç
      Kia ceed concept A/T

teşekkürler detaylı bilgi için, 4 mevsim olduğu için sanırım biraz yüksek fiyatı. michelin gerçekten sessiz ve konforlu bir lastik, crossclimate bakalım aynı sürüş keyfini verecekmi?
      Aslında piyasada ucuz lastik bilindik markalar hemen aynı öyleki mishelin prima serisi (yazlık) 225 tl fazla fark yok gibi üstelik crosslimate lastiklerin 94 v olması ağırlık endeksi yüksek + performans serisi etikete sahip,bugün baya kullandım arabayı ekstra süspansiyon takılmış gibi bukadar etki yapıcağını düşünmemiştim hayırlı akşamlar...
      10-10-15, 23:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

daha uygun fiyatlarada var evet ama sanırım bu kışda almıycam bütçeyi frenler için biriktirmeye karar verdim.
      12-10-15, 16:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri