Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Volkan
      Soyisim
      Gürsoylar
      Araç
      KIA Ceed Concept Plus

Arkadaşlar benim acilen bu uygulamaları yaptırmam gerekiyor. Reçine olayı haddinden fazla arabayı kaplamış onu yaptıktan sonra yada aynı anda boya korumasıda yaptırmak istiyorum ufak tefek rötuşlarda var. Yaptıran arkadaşlar nereyi tavsiye edersiniz fiyat aralığı nedir bilgi verebilir misiniz ?

Teşekkürler , şimdiden
      Beni Twitter`da Takip Et
      06-04-15, 12:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Ankara da olsan hallederdik. Ama uygun yer varsa kendin yapabilirsin.
      Reçine için atas resinol
      cila için acryl- seal
      Sanalpazarda satan var. Aynı kişiden kil de alabilirsin.
      Resinol kullanırken plaka boyasına gelmemesine özen göstereceksin. Araç boyasına zararı yok, plaka boyasına var.
      06-04-15, 12:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

kendim yapmim diyorsan Yakın arkadasım ilgileniyor bu işlerle fiyatta kabaca sorarım ama recine için lik pasta boya koruma ıvır zıvırı en babası 200-250 tl civarı bişey tutar. ufak minik rotus kısmı haric tabi onu baska biyere yaptırman gerekicek
      1881 - 193
      06-04-15, 14:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Barış
      Soyisim
      BACAKSIZ
      Araç
      Kia C'eed Concept Plus 2013 Beyaz

Volkan benim gibi ne yerim ne zamanim var diyorsan, elimden böyle işler pek gelmez ugrsamam diyorsan sana Meguiars Merter i öneririm
      06-04-15, 14:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Volkan
      Soyisim
      Gürsoylar
      Araç
      KIA Ceed Concept Plus

Valla arkadaşlar ben sizin kadar açıkçası bu konularda çok bilgili değilim. Rasim bey teşekkür ederim kendim yapmayı çok isterim ama Barış'ın dediği gibi ne yerim nede zamanım var. Ama resinol ile plakanın yanında ki siyah çerçeve boyasını uçurmak için kullanabilirim.

Berkan kardeş , bilmediğimden soruyorum boya rötuşları yapıldıktan sonra pasta cila daha iyi olmaz mı acaba ? O şekilde bi fiyat edinmemiz mümkünse bilgi almak isterim açıkçası.

Barış dün beni uyandırmasan Ankara'ya doğru gidiyodum sözüm ona navigasyonu açık olan benim ) Orası tanıdık mı ne kadar fiyat verirler bilgin var mı ? Bakırköy 'deki Meguiar's bana 400 TL fiyat çekti hepsine..
      06-04-15, 14:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alıntı volkantr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Valla arkadaşlar ben sizin kadar açıkçası bu konularda çok bilgili değilim. Rasim bey teşekkür ederim kendim yapmayı çok isterim ama Barış'ın dediği gibi ne yerim nede zamanım var. Ama resinol ile plakanın yanında ki siyah çerçeve boyasını uçurmak için kullanabilirim.

Berkan kardeş , bilmediğimden soruyorum boya rötuşları yapıldıktan sonra pasta cila daha iyi olmaz mı acaba ? O şekilde bi fiyat edinmemiz mümkünse bilgi almak isterim açıkçası.

Barış dün beni uyandırmasan Ankara'ya doğru gidiyodum sözüm ona navigasyonu açık olan benim ) Orası tanıdık mı ne kadar fiyat verirler bilgin var mı ? Bakırköy 'deki Meguiar's bana 400 TL fiyat çekti hepsine..
      rotüstan sonrası daha mantıklı tabi ama yapmadıgı için demiştimde ben aksam konusur bilgi verirm. ne renk araç nası bir rotus gerekli bide resmi falan varsa ozeldende burayada koyabilirsin
      1881 - 193
      06-04-15, 16:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Barış
      Soyisim
      BACAKSIZ
      Araç
      Kia C'eed Concept Plus 2013 Beyaz

Alıntı volkantr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Valla Volkan ben de şaşırdım dedim nereye gidiyor ben mi yanlış anladım karşıya geçmeyecek miydi diye

iyi bari döndün de yakaladın beni
      06-04-15, 20:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sercan
      Soyisim
      yılmaz
      Araç
      KIA, CEED

[QUOTE=volkantr34;88441]Valla arkadaşlar ben sizin kadar açıkçası bu konularda çok bilgili değilim. Rasim bey teşekkür ederim kendim yapmayı çok isterim ama Barış'ın dediği gibi ne yerim nede zamanım var. Ama resinol ile plakanın yanında ki siyah çerçeve boyasını uçurmak için kullanabilirim.

bence hiç yapma gece arkadan far vurunca sildiğin yerlerin parlaklığı gittiği için tuhaf bir görünümü oluyor. Ayrıca, ben bu boya koruma iç dış detaylı temizlik için istenen absürd paralara çok aciyorum. geçtiğimiz ay 1 sene önce pasta cila yaptırdığım aracımı piyasadaki en iyiler arasında gösterilen firmaya götürdüm ve kapalı garaj arabam için abi bu arabanın boyasında aşırı reçine var bu araç ağaç altında kalan bir araba belli dedi. iç dış detaylı temizlik 780 tl dedi. yok artık dedim. yine gittim pasta cila yaptırdım mis gibi oldu.
      06-04-15, 21:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      alper
      Soyisim
      buyukalcıkaya
      Araç
      2014 ceed consept

İdealtepe meguars 300 tl boya koruma ve recıne ıvır zıvır temızlemeden zaten boya koruma yapılmaz bunlarda ıcınde 300 tl hafta sonu hava guzel olursa ben bırakıcam aracımı yaza hzırlık
      07-04-15, 11:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Volkan
      Soyisim
      Gürsoylar
      Araç
      KIA Ceed Concept Plus

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim. Arabamı devamlı yıkamaya götürdüğüm Halkalı / Atakent'te Chemical Guys'a götürdüm. Arabayı ilk aldığım hale getirmişler tek prüz kalmamış. Genelde ne alakaysa belirgin olarak reçine hep arka camın dibine ve bagajın etrafına yayılmıştı. Fakat prüzler heryerdeydi. Neyse uzun lafın kısası hiçbir detayı atlamamışlar , didik didik inceledim heryerini. Bir daha aşık oldum

Fotoları sizlerle paylaşıyorum..20150408_201805.jpg20150408_201811.jpg20150408_201825.jpg20150408_203356.jpg20150408_203408.jpg
      08-04-15, 23:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri