Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ERHAN
      Soyisim
      ÖLÇER
      Araç
      2013 CEED

MERHABA;
      TÜRKİYE OTOMOBİL PAZARI,50 SENEYE YAKIN BİR ZAMANDIR BİR KAÇ YERLİ VE YABANCI OTOMOBİL MARKASININ HAKİMİYETİ ALTINDAYDI.OTOMOBİL TUTKUNLARI DONANIMLARI ASGARİ,GÜVENLİK ADINA HİÇ BİR ÖZELLİK TAŞIMAYAN ARAÇLARI,SADECE PARÇALARI UCUZ DİYE VE PİYASASI OLDUĞU İÇİN TERCİH ETMEK ZORUNDA KALDILAR. ANCAK SON 10 SENEDİR OTOMOBİL PAZARI KENDİNİ OLDUKÇA AŞTI.YENİ MARKALAR,YENİ NESİL MOTORLAR VE ŞANZUMANLAR,YENİ FREN SİSTEMLERİNE SAHİP YÜKSEK DONANIMLI, ELEKTRONİK VE EKONOMİK ARAÇLARA RAĞBET GİDEREK ARTTI.
      KİA BU PAZARDA YERİNİ SON SÜRAT ALDI. ÖYLE Kİ ŞU ANDA YAPILAN BİR ÇOK ANKETTE TERCİH EDİLEN MARKALAR İÇİNDE HER DAİM İLK 7 YE GİRMEYİ BAŞARDI. KİA SEVERLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEKTE.GEREK YEDEK PARÇA YELPAZESİNİN GENİŞLİĞİ , GEREK ARAÇLARIN EN AZ DERECEDE SORUN ÇIKARTMASI,KİA'NIN TERCİH EDİLMESİNDE EN BÜYÜK ETKENLER. KİA YETKİLİ SERVİS ÇALIŞANLARININ DA EĞİTİMLİ VE KÜLTÜRLÜ KESİMLERDEN SEÇİLMESİ KİA MARKASININ HER KESİMDEN TERCİH EDİLMESİNİ SAĞLAMAKTADIR. KİA MARKASININ DA KENDİ İÇİNDE ÖNE ÇIKAN MODELLERİ VAR.TAHMİN EDECEĞİNİZ GİBİ BAHSETTİĞİMİZ MODEL cee'd.
      cee'd MODELİ KİA MARKSININ TÜRKİYE'DEKİ EN ÖNDE GELEN TEMSİLCİSİ HALİNE GELMİŞTİR.(yazının devamı gelecek.)
      Beni Twitter`da Takip Et
      14-06-13, 08:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      ERHAN
      Soyisim
      ÖLÇER
      Araç
      2013 CEED

Doğru söylüyorsunuz,ancak kendini tanitma bölümünü göremedim,yardim ederseniz sevinirim.
      14-06-13, 08:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia yetkili türkiye temsil

SEO Blog

Yer imleri