Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Özgür
      Soyisim
      Nergiz
      Araç
      Kia Cee'd CONCEPT PLUS 2012 Pendik

Merhaba arkadaşlar. 2012 model aracımı Gül-Al kia dan sıfır olarak 2012 Temmuz sonu aldım. 2 yıl sonra sağ led pır pır yaptı Gül-Al da garantiden değişti. Daha sonra evime yakın diye Tek-Kar a gitmeye başladım bu seferde sol far led pır pır yaptı yine garantiden değişti. Yıl oldu 2018 bu sefer de sağ far led komple söndü sol far led yarısı söndü. Tek-Kar da videosu çekildi Çelik motor merkeze gönderildi ve şaka gibi garantiden değişimi reddedildi. Tüm Dünyada ve Türkiye'de bilindiği üzere ki bu far led problemi kronik bir problemdir. Garantiden değişimi yapılan farların tekrar pır pır yapıp sönmesi de yine kronik problemli far takıldığı anlamına gelmektedir. Az önce Çelik Motor merkezi aradım ve şikayet kaydı oluşturdum. Bana geri dönüş yapılacağını söylediler. Ben de Ceedclubtr üyesi olduğumu, yıllardır bir sürü etkinlikte sosyal medyada Kia Ceed markasından övgü ile bahsettiğimizi, led pır pır problemi hariç arabadan çok memnun olduğumu belirttim. Eğer ki 2 far da garantiden değiştirilmez ise Taksim Meydanı ya da buna benzer bir yerde basın açıklaması ile farları söküp yakacağımı söyledim. Konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.
      2012 Kia Cee'd 1.6 DSL Concept Plus M/T (128 hp) White
      Beni Twitter`da Takip Et
      05-07-18, 09:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      mehmet ilhan
      Soyisim
      dönmez
      Araç
      ceed 1.6 crdi 128 hp,2013 model

öncelikle geçmiş olsun, farlarda oynama olmadıysa değiştirmeleri lazım , daha önce hiç reddedilen görmedim

https://www.facebook.com/groups/CeedClubTR/
      05-07-18, 16:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Ali
      Soyisim
      Alpago
      Araç
      Ceed premium

Merhaba özgür bey aynı sorunla bende karşılaştım Servis kronik olduğunu kabul edip merkeze gönderdi merkezden ret cevabı geldi garant süresi dolduğu için merkezi aradım kayıt açtılar tekrar geri dönüceklerini söylediler Siz soruna bi çözüm bulabildinizmi
      31-08-18, 18:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri