Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Dün Hgs, ama etiket şeklinde olanı aldım, broşürde aynaya yapıştırın deniliyor ama sanki aynaya yapıştırdığımızda siyah alanın arkasında kalacak gibi duruyor. Alıp Kullanan var mı ? ya da yapıştırıpta herhangi bir sıkıntı yaşayan oldumu?
      Beni Twitter`da Takip Et
      06-12-12, 14:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Hasan
      Soyisim
      MANDACI
      Araç
      Ceed 2011 Motion DSL

[quote author=ahmymn link=topic=1919.msg50597#msg50597 date=1354798012]
      Dün Hgs, ama etiket şeklinde olanı aldım, broşürde aynaya yapıştırın deniliyor ama sanki aynaya yapıştırdığımızda siyah alanın arkasında kalacak gibi duruyor. Alıp Kullanan var mı ? ya da yapıştırıpta herhangi bir sıkıntı yaşayan oldumu?
      [/quote]

özellikle siyah alana yapıştırılması gerekiyor zaten. camlarımız temperli olduğu için rfid diğer noktalardan geçemeyebilir. camların siyah noktalı kısımları rfid geçirebilmesi için özellikle yapılıyormuş.
      Hoppala paşam Malkara Keşan..
      06-12-12, 15:05 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Serhan
      Soyisim
      Renkgören
      Araç
      Pro_Cee'd Concept SR (2012)

bnmde basıma aynanın arkadasındakı siyah alanla ılgılı bi sıkıntı geldı ogs ile geçis yaparken ogs camı yapısık deılde yanımda oturan kısı aynanın arkasındakı sıyah yere tuttu ve cıhazı okumadı sizlerinde basına gelen warmı cihazı tam olarak nereye yapıstırmak lazım?

Pro Cee'd Concept SR M/T (2012)
      06-12-12, 15:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Hgs de zaten herhangi bir makine yok sadece bir kağıdın üzerinde barkot var... Dolayısıyla Ogs gibi radyo frekansı kullanmıyor. Cama yapıştırılma durumu yok, aynanın arkasına yapıştırmaktan başka bir çare yok...Ama oradan da göremez gibi geliyo kameralar bana
      06-12-12, 15:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Gökhan
      Araç
      Yeni Ceed SW Concept

[quote author=srhn_1907 link=topic=1919.msg50600#msg50600 date=1354799440]
      bnmde basıma aynanın arkadasındakı siyah alanla ılgılı bi sıkıntı geldı ogs ile geçis yaparken ogs camı yapısık deılde yanımda oturan kısı aynanın arkasındakı sıyah yere tuttu ve cıhazı okumadı sizlerinde basına gelen warmı cihazı tam olarak nereye yapıstırmak lazım?
      [/quote]

Ben ogs cihazını halen cama yapıştırmadım ama farklı yerlerden de denedim bana okumadığı bir yer yok gibi geldi. Yani siyah bölgede de okuttum, tam gözümün önüne gelen yerde de okuttum hiç sıkıntı olmadı. Bu problem ön cam ısıtmalı (rezistanslı) araçlarda yaşanıyor bildiğim kadarıyla.
      06-12-12, 15:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Serhan
      Soyisim
      Renkgören
      Araç
      Pro_Cee'd Concept SR (2012)

[quote author=GOGO link=topic=1919.msg50603#msg50603 date=1354800624]
      Ben ogs cihazını halen cama yapıştırmadım ama farklı yerlerden de denedim bana okumadığı bir yer yok gibi geldi. Yani siyah bölgede de okuttum, tam gözümün önüne gelen yerde de okuttum hiç sıkıntı olmadı. Bu problem ön cam ısıtmalı (rezistanslı) araçlarda yaşanıyor bildiğim kadarıyla.
      [/quote]

benim aracımda 2012 consept pro hala yapıstırmadım farklı yerlerden okuyor ama o sıyah yerden bi kere okumadı bi daha okutmaya cesaret edemıorum cam ısıtmalı galıba ondan yapıo heralde :S

Pro Cee'd Concept SR M/T (2012)
      06-12-12, 15:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Hgs çıkartması zaten bildiğiniz kağıt zaten. Cam da veya herhangi bir yere koyarsan ya uçar gider ya da ıslanır mal olur gider. Böyle saçma sapan birşey olabilir mi? Broşürde de özellikle ayna arkasına yapıştırın die bastıra bastıra yazmışlar. Ben oraya yapıştırayım, gerisini onlar düşünsünler
      06-12-12, 15:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      izmir
      Araç
      Yeni Cee'd Premium

Sari sarii ptt araci gibi gezin diyolar yollarda
      17-12-12, 22:49 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul

Alıntı srhn_1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      [quote author=GOGO link=topic=1919.msg50603#msg50603 date=1354800624]

benim aracımda 2012 consept pro hala yapıstırmadım farklı yerlerden okuyor ama o sıyah yerden bi kere okumadı bi daha okutmaya cesaret edemıorum cam ısıtmalı galıba ondan yapıo heralde :S
      Karayolları'nın sitesinde OGS'nin nereye yapıştırılacağı, hatta bazı araçlarda(Mercedes Vaneo ve Audi A8!!!!) elle dışarıya çıkartılıp gösterilmesi gerektiği yazıyor. Ben OGS'yi aynanın arakasındaki siyah kısma yapıştırdım. Şimdiye kadar da okumamazlık etmedi. Yalnız duruma bak. Audi A8 sahibi olacağım ve ogs'den geçmek için cihazı elimle dışarı çıkartıp okutacağım ....

Burada da linki: http://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/S...ollar/OGS.aspx
      18-12-12, 10:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      istanbul
      İsim
      Ali
      Soyisim
      Gürbüz
      Araç
      kia picanto

Bence a8 de okutulamamasinin sebebi guvenlik le alakali arabanin kalitesi ile alakali
      Frekans engelleyici olabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk
      -----------VaRSa ToRKuN oLMaSıN KoRKuN-----------
      18-12-12, 13:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

hgs yapistirma

hgs nasıl yapıştırılır video

hgs yapıştırma şekli

hgs yapıştırma videohgs nasıl yapıştırılır video izlehgs aparatıhgs nasıl yapıştırılırhgs barkodu nasıl yapıştırılırhgs yapıştırmadan kullanılırmıhgs nereye yapıştırılır videohgs yapıştırma video izlehgs aracın neresine yapıştırılır videohgs etiketi yapıştırma videohgs etiketi nasıl yapıştırılır videohgs nereye yapıştırılırhgs kartı nasıl yapıştırılır videohgs kart nasıl yapıştırılır videohgs yapıştırmadan kullanmahgs yapıştırmadanhgs cama yapıştırmadanhgs etiketi yapıştırmahgs cama nasıl yapıştırılır videohgs kart yapıştırma şeklihgs cama yapıştırmadan kullanmahgs nasıl yapıştırılır izle
    SEO Blog

Yer imleri