Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

beyler malum ülkemizde yakıt pahalı. aylık minimum 250tl civarı yakıt da aldığımdan,cüzdanda da çeşitli banka kredi kartları olduğundan bi nevi tasarruf olarak kredi kartlarının akaryakıt kampanyalarını takip ediyorum.
      bilmeyen arkadaşlar varsa örneğin güncel bi kampanya parafcard ile üye işyerlerinde 4x100tl yakıt alımına 40tl puan yüklüyor bunu da yakıt alımında kullanabiliyorsunuz.%10 tasarruf hiç yoktan iyidir. bazen daha fazla kazandıran bazen şartlar nedeniyle sinir eden kampanyalar da oluyor tabi. her neyse ben arada bu başlık altında paylaşacağım denk geldikçe.
      Beni Twitter`da Takip Et
      04-11-13, 23:09 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Berk
      Soyisim
      URAL
      Araç
      Kia Ceed Motion

Çok yararlı bir konu olmuş. Ben devamlı shellden alıyorum ama 100 liraya 50 kuruş veriyor. Şimdi teb total card alıp yüzde 5lik indirimden faydalanmayı planlıyorum .
      04-11-13, 23:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

şu an parafcardda kampanya var.yalnız dikkat etmeniz gereken husus paraf üye işyeri olacak parafcard.com.tr den program ortakları kısmında total diye ilinizde aratın o istasyonlardan paraf posundan 100er tl çekilmesi gerekiyor ayrı günlerde.

"Akaryakıt Harcamalarınızı Paraf ile Anlaşmalı Total İstasyonları’nda Yapın, Toplamda 40 TL ParafPara Kazanın!
      Kampanya kapsamında 01 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında Total İstasyonları’nda Paraf POS’undan yapılacak 100 TL ve üzeri 2. akaryakıt harcamasında 20 TL, 4. Akaryakıt harcamasında 20 TL olmak üzere toplamda 40 TL ParafPara kazanılacaktır.
      Kampanyaya farklı günlerde ve tek seferde anlaşmalı Total İstasyonları’nda Paraf POS’undan yapılacak akaryakıt harcamaları dahil edilecektir.
      Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan TOTAL yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir."
      04-11-13, 23:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı berkural34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Çok yararlı bir konu olmuş. Ben devamlı shellden alıyorum ama 100 liraya 50 kuruş veriyor. Şimdi teb total card alıp yüzde 5lik indirimden faydalanmayı planlıyorum .
      Çok uzunca süre Shell'in Gtl yakıtını beğendiğim için kullandım ama bu kadar az kazandıran bir firma görmedim Adamların cebinde akrep var sanki.Son dönemde Totalden yakıt alıyorum kime sorduysam yakıt kalitesi konusunda şu anda tartışmasız en iyisi diyorlar herhangi bir kampanyaya üye olamadım ama bilgi için teşekkürler.
      04-11-13, 23:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

bu da bp nin kampanyası bpclubkart ve turkcell üyeliği gerekli 300e 30veriyor.

"

http://www.turkcell.com...sveris-Avantajlari.aspx

Kampanya 1 - 30 Kasım 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine 16 haneli BP Club Card numarasının yazılarak ücretsiz olarak cevap verilmesi gereklidir. (Örnek: 5000654854692867). Sarı Kutu abonesi olmayan Turkcell'liler için program katılımı 0,40 TL (KDV ve ÖİV dahil)'dir. Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımları toplam tutarı 300TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 30TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecektir. Kazanılan BP Club puanlar en geç 08 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 08 Aralık 2013 gece 23:59’da silinecektir. Kampanyadan kazanılan puanlar BP Club kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecek olup, puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecektir. Kampanyadan başarı ile kaydı alınan ve kampanya süresince toplamda 300TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alımı yapan ilk 75.000 kişi faydalanabilir. Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar.Turkcell Data ve kurumsal hatları ile BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar. 300 sarı puan karşılığında alınan AVANTAJ şifresi 1 ay boyunca www.turkcell.com.tr’de Sarı Kutu altında sunulan diğer tüm alışveriş avantajlarında geçerli olacaktır. "
      04-11-13, 23:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

75*3 e 25tl veriyor değerlendirilebilir.Maximum Kart: Maximum kampanyalar

Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarında 15

Kasım- 15 Aralık 2013 tarihleri arasında tek
      seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve
      üzeri 3. peşin akaryakıt ya da otogaz
      alışverişine, yine SHELL istasyonlarında
      yapacağınız akaryakıt ya da otogaz
      harcamalarında kullanmak üzere 25 TL
      MaxiPuan kazanın!
      Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum
      anlaşmalı SHELL İstasyonlarından Maximum
      POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde
      75 TL ve üzeri 3 peşin alışveriş yapılması
      gerekmektedir.
      Kampanya süresince kampanyaya katılmak
      isteyen müşterilerin "SHELL" yazıp, boşluk
      bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın
      son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde
      kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye
      SMS göndermesi gerekmektedir.
      15-11-13, 11:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

En güzeli TEB Total kart... Anında %5 indirim...
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      15-11-13, 11:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

Alıntı c@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      En güzeli TEB Total kart... Anında %5 indirim...
      o da güzel hiç uğraşmadan %5
      15-11-13, 14:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul

aytemiz e yakın olanlar en şanslılar desene yüzde 7 bütün cumartesi ve çarşamba günleri şu an 3,99 dan aldım normal alınca 4,47 litrede tam 48 kuruş 50 litre üzerinden 25 lira tutuyor aradaki fark depo başına euro dizel alıyorum katkısız alıyorum kaktkılı yakıtların hiç bir farkını hissedemediğim için dalavere olabileceğini düşünüyorum sektördeki bir arkadaşımda demişti çok az bi katkı katılıyor etkisi yüzde bir bile olmuyor diye.
      15-11-13, 15:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

denetleme daha az oluyor çok duyulmamış marka istasyonlarında o yüzden sıkıntı olabilir.
      ben opet bp shell total po nun haricinde hiçbir yerden almıyorum.
      onların da mümkün olduğunca merkezi yerlerdeki istasyonları.
      15-11-13, 20:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

paraf total kampanyasına katılan istasyonlar

sari kutu kampanyasina dahil bp istasyonlari listesi

Suan yakıt kampanyaları

akaryakıt kampanya forum

suan devam eden akaryakit kampanyalari

www.parafcard.com.tr

SEO Blog

Yer imleri