Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ali Asker
      Soyisim
      YARDIMCI
      Araç
      KİA RİO 2012

Bu gün Erbek Otomotive yıllık bakım ve cam kaldırma modülü için gittim.Nurbanu Hanım ilk önce yabancısı olduğumuz yer olan Kavacıkta telefonla bize yardımcı olarak Kia Erbek'e varmamıza sebep oldu.Güler yüzü samimi davranışlarıyla beni eşimi ve yanımda bulunan yiyeğinimi karşılaması inanılmaz mutlu etti.Çok içten davranışlarla bizi ağırladılar.Arabamızı gönül rahatlığı ile servise bıraktık.Nurbanu Hanım işlemler bitinceye kadar bizi misafir ederek ağırlamak istedi.Orada çalışanlarla bizi gezmemiz için Beykoz götürdüler.Dönüşte aracımız yıkanmış,temizlenmiş ve bir sürü hediyelerle bizi güler yüzleri ile uğurladılar.Tüm arkadaşlarıma hizmetin insanlığın nasıl olduğunu görmek istiyorlarsa Erbek Otomotive gitsinler.Harika insan olan Nurbanu Hanımada can-ı gönülden teşekkür ederim.İyi ki sizleri tanıdım.Çok mutlu oldum.
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-04-15, 19:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      İlker
      Soyisim
      Türker
      Araç
      2016 Peugeot 308 Allure+ Man.

Böyle servisler de varmış demek ki...
      11-04-15, 20:05 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      berkan
      Soyisim
      iscan
      Araç
      yeni ceed consept mt yeni ceed concept plus sw at

Olmazmi
      sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!
      11-04-15, 21:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

Benzer ilgi ve sevgiyi diğer servisler de gösteriyor.
      750TL bakım parası vermek suretiyle bunu hakedebiliyoruz. 40 dakikalık bakım için sizi 4 saat bekletiyorlar. pardon bekletmiyorlar. dolaşıp gelmeniz gerekiyor. arabasız olarak. metroyla filan..

Hatta bitince arıyorlar. üff hizmete bak. anahtarlık verdiler çay bedava... offff off
      Yetkili servisde oto kokusu da vermişlerdi. soğuk su ve kuş burnu çayı, klima da vardı

son bakımda sanayiye gittim özel servis yağ değişim filtre vs. 40 dakikada tamam. 300 TL verdim. aslında bu bile fazladır.
      "bakım için " değil de "yağ değişimi için" gitmeniz daha uygun. değişecek şey varsa bildirirler zaten.
      Özel serviste arabam aynen bıraktığım şekilde pis idi. sorun yok aldım pis pis kullanmaya devam ettim. istersem 20 TL verip iç dış temizletirim. 450 TL kârdayım. bedava çay, anahtarlık lazım değil.
      11-04-15, 21:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Erkan
      Soyisim
      KASIM
      Araç
      Kia ProCeed GT

Alıntı sinan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      750TL bakım parası vermek suretiyle bunu hakedebiliyoruz. 40 dakikalık bakım için sizi 4 saat bekletiyorlar. pardon bekletmiyorlar. dolaşıp gelmeniz gerekiyor. arabasız olarak. metroyla filan..

Hatta bitince arıyorlar. üff hizmete bak. anahtarlık verdiler çay bedava... offff off
      Yetkili servisde oto kokusu da vermişlerdi. soğuk su ve kuş burnu çayı, klima da vardı

son bakımda sanayiye gittim özel servis yağ değişim filtre vs. 40 dakikada tamam. 300 TL verdim. aslında bu bile fazladır.
      "bakım için " değil de "yağ değişimi için" gitmeniz daha uygun. değişecek şey varsa bildirirler zaten.
      Özel serviste arabam aynen bıraktığım şekilde pis idi. sorun yok aldım pis pis kullanmaya devam ettim. istersem 20 TL verip iç dış temizletirim. 450 TL kârdayım. bedava çay, anahtarlık lazım değil.
      Harika cevap
      katılıyorum
      11-04-15, 23:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ali Asker
      Soyisim
      YARDIMCI
      Araç
      KİA RİO 2012

Herkesin görüşü düşüncesi kendisine.Bütün servislerde aynı şeyler oluyor demek değildir.Ben burada gördüğüm ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmek istedim.Bunda art niyet aramamak lazım.
      12-04-15, 08:16 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

Hizmet güzel. Yetkili servislerden ben de memnun kaldım.
      Ben de ilk 2 sene bakımları yetkili serviste yaptırdım.
      2 yıl garanti dolunca yetkili servise gerek görmedim.
      12-04-15, 09:06 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Arkadaslar ne yetkili servis ne de ozel servis yanlisi degilim yanlis anlasilmasin. Oncelikle aracim garanti kapsamindaysa muhakkak yetkili servisi tercih ederim. Benim tercih sebeplerim ; randevu sistemiyle calisacak, kesin olmasada tahmini bir tamamlanma suresi bildirecek, degisen parcalari muhakkak gosterecek, kullandigi parca yan sanayi uyduruk parca olmayacak, bakim esnasinda arizali parca degistirecekse arayip teyid alacak, gerekirse araci gelip teslim alacak, bakimdan sonra teslim edecek, araci yikayip temiz teslim edecek, fiyati diger rakip servislere gore avantajli olacak, bilgili ilgili ve musterinin beklentilerini karsilayacak teknik donanimda olacak. Umarim beklentilerimi anlatabilmisimdir.
      12-04-15, 09:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      İSTANBUL

Benim düşüncem 50 bin üzeri bir araca biniyorsan yetkili servise gitmek göze batmamalıdır,Hasarlı kazalarda karşı tarafın sigortası karşılayacağı zamanlarda çok insan tanıyorum yetkili servise koştuklarını ve orda yan sanayi muamelesi gördüklerini,fransız araç markasının servisinden örnek verdim..

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Cee'd Concept SR AT
      12-04-15, 09:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Sizin dediğiniz gibi servisler de var. Erbek gibi olanlar da var. Genelleme yapamayız. Fiyatları konusunda hemfikiriz pahalı buluyoruz. iyi davrandılar ama şu kadar paramızı aldılar demek çok hoş değil. Kia'ya geçinceye kadar tüm araçlarını yetkili servisten başka yere götürmemiş biri olarak, 2010 ceed sw 2, 2012 proceed 1 kez servise girmiştir.
      Ben de yıkamayın dediğim halde, aracımı yıkadıkları için bir ton laf söyleyen adamım. Kime göre neye göre davransınlar. Burada iletişim önemlidir. Parayı zaten veriyoruz.
      Erbek'i iyi iletişiminden dolayı kutluyorum.
      12-04-15, 11:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri