Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      berkan
      Soyisim
      iscan
      Araç
      yeni ceed consept mt yeni ceed concept plus sw at

Arkadaslar bildiginiz üzere herkese tavsiye ettim bu servisi ama gelelim son yaşadığım iki olaya iki bakimi birden yaptirdim servis yetkilisi omer bey ilgilendi 45000 bakimda kullanılan malzemeleri kullanildi parasini odedigim 30000 bakim malzemeleri bana ilk basta teslim edilmedi benim istemem sonucu verildi bu 1.yanlis!!!

Malum kendi aracimi satcagim icin erbek otoda taktirmis okdugum xenon farlari diger aracima taktirmaya gittim yine malum kisi Ömer bey sanki neden geldin edasiyla karsilama neyse takildi hani erbek oto bize iscilikte indirim yapiyordu ya cok guzel BINDIRIM yapti nekadar oduycem dedim 83.49 gibi komik bir rakam sonucta ortada emek var ben parasinda asla degilim bugune kadar iyilerinide soyledim ama yeri geldiginde kotunude herkes bilicek neyse club indirimi yapildimi DIKKAT !! Verilen cvp ..el insaf yahu 1saat işçilik harcandi bundan sonra ben bu servisin üstünü kalin bir kalemle cizdim .. hoscakal erbek oto :-):-)

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!
      Beni Twitter`da Takip Et
      21-10-14, 10:30

2. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Parçalar sorulmadan verilmeliydi, ama unutulmuş diyelim. Basit bir hata diyelim.
      Xenon transferine gelince ben de nisan ayında ceed sw den proceed'e aktarma yaptırdım serviste, 60 TL ödedim. Belki o günden bugüne fiyat artmış olabilir. Ancak, verilen yanıt hoş olmamış, daha düzgün cümleler kurularak anlatılabilirdi. Ama bu da bazen oluşan samimiyet karşısında düşünülmeden söylenmiş sözler kategorisine girebiliyor.
      Sanırım Nurbanu hanım olayı çözecektir. Keskin sirke olmayalım.
      21-10-14, 11:12

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      berkan
      Soyisim
      iscan
      Araç

Alıntı rayen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Parçalar sorulmadan verilmeliydi, ama unutulmuş diyelim. Basit bir hata diyelim.
      Xenon transferine gelince ben de nisan ayında ceed sw den proceed'e aktarma yaptırdım serviste, 60 TL ödedim. Belki o günden bugüne fiyat artmış olabilir. Ancak, verilen yanıt hoş olmamış, daha düzgün cümleler kurularak anlatılabilirdi. Ama bu da bazen oluşan samimiyet karşısında düşünülmeden söylenmiş sözler kategorisine girebiliyor.
      Sanırım Nurbanu hanım olayı çözecektir. Keskin sirke olmayalım.
      Rasim abi ben parasinda degilim bu siteye verilmis bir soz var iscilikte belli bir oranda indirim yapilmasi gerekiyordu ortada ustanin emegi var ben buna saygisizlik etmem benle okadar.samimiyeti yok omer beyin verdigi cvp cok yanlis ozaman indirim sozu vermiycek yada yapmiycagi sozu vermiycek

21-10-14, 11:17

4. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Haklısın orda indirim işi kimle konuşuluyor bilemem ama muhasebeye söylenmeliydi.
      Ben hala iletişimsizlik olarak görmek istiyorum, çünkü ben de bu olaylara karşı çok hassasım.
      Açıklama bekliyelim, daha iyi sonuç alınır.
      21-10-14, 11:30

5. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

ben de erbekte xenon taktırdım geçen bakımda. muayene zamanı geldiğinde malum sök tak yapmak gerekicek muayeneden geçmek için. böyle 80-90 lira vereceksek işimiz zor
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      21-10-14, 11:32

6. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Muayene için yapılan sök takta sorun yok, elin yatkınsa kendin de yaparsın. Ben proyu muayeneye götürürken 30 TL ye sök tak yaptırdım. Bu elektrikçiyi daha önce tanımıyordum.
      21-10-14, 11:48

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul Tarabya
      İsim
      Serkan
      Soyisim
      Uludag
      Araç
      Pro Ceed

merhaba

helalde oluşan samimiyetten ötürü bu tür bir cevap ve karşılama ile size hitap etmiştir.
      ben (buradaki bir çok arkadaş) Erbek Oto. samimiyetine güveniyoruz ki sen üstünü çizdiğin Erbek oto. kahvaltı organizasyonunda birçok aracı ufak onarımlardan geçirip işçilik bile almadı. !!!!
      ben de parça değiştirdim indirim aldım ve işçilik almadılar.

bunları kafana takma ... zira heralde "Babamızın" hayrına kimse çalışmıyor.

şununda belirtmek isterim ki geçen hafta bir kaç arkadaşımız yine sohbet ve ufak tefek işler için gitti , memnun kalmasalar gitmezlerdi...

takma kafana ufak tefek şeyler bunlar. diğer servislere gittiğinde adamı parasıyla rezil ediyorlar
      21-10-14, 12:28

8. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      pendik
      İsim
      salih
      Soyisim
      yıldız
      Araç
      Citroen XSARA 2 SX

Onu bunu bilmem ben. Ticareti kiminle yaparsan yap, önce fiyat alacaksın. Keşke baştan Nurbanu hanımdan fiyat isteseydiniz. Fiyat almadan hiçbir iş yaptırmamak gerek.
      Citroen Xsara2 1,6 SX manuel 2003
      Kia ceed 1,6 mation manuel 2012
      Peugeot 307 comfort otomatik 2006
      Renault symbol expresion comfort 2012
      Renault scenic dynamic otomatik 2003
      Hyundai elentra otomatik 2005
      Kia Pride 2000
      Seat ibiza 1993
      Skoda L200 1989

21-10-14, 13:04

9. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      berkan
      Soyisim
      iscan
      Araç

Alıntı serkanuludag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba

helalde oluşan samimiyetten ötürü bu tür bir cevap ve karşılama ile size hitap etmiştir.
      ben (buradaki bir çok arkadaş) Erbek Oto. samimiyetine güveniyoruz ki sen üstünü çizdiğin Erbek oto. kahvaltı organizasyonunda birçok aracı ufak onarımlardan geçirip işçilik bile almadı. !!!!
      ben de parça değiştirdim indirim aldım ve işçilik almadılar.

bunları kafana takma ... zira heralde "Babamızın" hayrına kimse çalışmıyor.

şununda belirtmek isterim ki geçen hafta bir kaç arkadaşımız yine sohbet ve ufak tefek işler için gitti , memnun kalmasalar gitmezlerdi...

takma kafana ufak tefek şeyler bunlar. diğer servislere gittiğinde adamı parasıyla rezil ediyorlar
      Serkan sanirim anlamadin sen benim ne demek istedigimi bana olan tavir ve yaklasimdan rahatsizim neyin tavri bunu cozemiyorum ben babamin hayrina yapsinda demedim bak ne guzel diyorsun kendi agzinla sunu degisdim sunu ettim vs vs iscilik almadi ben alsin diyorum almasinda demiyorum site indirimini sordugumda el insaf demesin bu lafi diyceksede ozaman siteye ozel indirim sozu vermesinler.

21-10-14, 14:22

10. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Haklısın ama bekliyelim servis temsilcisi makul bir açıklama yapacaktır.
      Tabi onlar bizden kısa sürede sıkıldılarsa, biz de daha kısa bir sürede onlardan sıkılabiliriz.
      21-10-14, 14:48

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

erbek oto

SEO Blog

Yer imleri