Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Arkadaşlar bu Çelik motor kia'da neden opsiyon getirmiyor anlamış değilim çünkü diğer firmalar hep opsiyonla birlikte araçları getiriyorlar Çelik motorda en azından birkaç opsiyon sunsa alan alır almayan almaz sonuçta araçlarda daha fazla seçeneğimiz olur mesela ceed'de opsiyon olarak xenon ve orjinal navigasyon seçeneği sunsa ben hemen alırdım bence Çelik motor'un bu satış politikasını değiştirmesi lazım yoksa çok şey kaybeder.
      Beni Twitter`da Takip Et
      21-02-14, 10:05 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

opsiyon olanlar standart sunuyo zaten .düsündügün gibi kaybetmesi degil kazanması .diger markalar karsısında tutunmak için donanıma yüklenmek şart.60 65 70e satılan golf veya astralara vs. bakınca anlasılıyo hem hepsinden güclü ve donanımlı

xenon basit bişey değil yükseklik alcaklık ayarı far yıkama ıvır zıvır lazım muayeneden kalırsın yoksa.zaten o dediklerimde olursa iyimser olarak +3 koy fiyata .navi yokmu i30 da yada bazı ceed ilanlarında görüp duruyorum. motor olarakda 2.0 ı var onada vergi diliminden dolayı kimse yanasmaz sanmıyorm 100 binleri bulur hatta gecer fiyatı
      1881 - 193
      21-02-14, 10:19 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Orjinal navigasyon ve orjinal xenondan bahsediyorum ben berkan kardeş uyduruk Çin malı navigasyonlar o senin gördüğün ben asla aracıma taktırmam o tarz navigasyonları ayrıca diğer firmalar 2000-3000 tl karşılığında navigasyon,xenon vs. sunuyorlar Çelik motorda bu tarz opsiyonlar sunabilir ancak satış politikası işte
      21-02-14, 10:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Bahadır
      Soyisim
      Gülcüler
      Araç
      Proceed*2012

@Berkan arkadaşımızında dediği gibi. Kia diğer firmaların opsiyonel olarak sattığı donanımı standart olarak vermektedir zaten. Opsiyon seçenekleri ile birlikte aracın değeri 5-6 bin tl artacak. Ozamanda kia ya bukadar para verilirmi diye bi yargı oluşacaktır. Navigasyon ve xenonu servis garantisi ile taktırabilirsin .
      21-02-14, 10:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Dediğine katılıyorum berkan kardeş Türk insanının düşünce tarzı kia'ya o kadar para verilir mi bu zamanla değişecektir neyse artık böyle idare edicez yapacak bir şey yok ayrıca o serviste takılanlar orjinal xenon değil muayeneden geçmez ve navigasyonda Çin malı kalitesini beğenmedim bir dahaki aracımı Allah kısmet ederse xenonlu ve navigasyonlu alacağım
      21-02-14, 10:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Bahadır
      Soyisim
      Gülcüler
      Araç
      Proceed*2012

Orjinal xenon biye bir olay yokki zaten . Servis balansları ıle birlikte takıyor okadar . Tamamiylen standart bi olay olması için. Otomatik yükseklik far ayarı , far yıkama gibi min bazı standartlara sahip olması gerekiyor . xenon takılmadan o özelliklerin standart olarak üretilmesi fiyatın biraz daha yukarı çekilmesi anlamına gelmektedir.
      21-02-14, 10:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Tamamda zaten far yıkama ve otomatik yükseklik ayarı olmayan araç yasalar gereği muayeneden geçemiyor senin dediğin servisler xenon far takıyor sadece öbür özellikler zaten fabrikasyon olması lazım sonradan olması zor olsa bile çok pahalıya mal olur
      21-02-14, 11:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

bundakinden bahsediyorm ben.ilk resimde Kia Cee'd 1.6 CRDi Premium 2013 Model 68.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 147940150

pek cin malı kıytırıkda durmuyor neyini begenmedin
      1881 - 193
      21-02-14, 11:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

elindeki premium paketi kaça aldın birde aynı donanımda golf yada astra almaya kalk bakalım ne olacak dediğin opsinyolar ile birlikte şu an en az 120-130 binlira gidip 80k tl verip golf alıyorsun jantlar kapaklı (abartmış olabilirim ama durum bu)

işin aslı tabiki şu kia aksesuar olarak zayıf ama diğer markalarda binlerce tl verip alabileceğin aksesuarları standart sunuyor.

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
      Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

…………….. (ezbere biliyorsunuz zaten).

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      21-02-14, 11:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Ben beğenmedim berkan kardeş gidip inceledimde sen hiç incelediğinmi cihazı bilmiyorum ben malzeme kalitesini beğenmedim ve görüntü kaliteside orjinali gibi değil benim premium aracımdaki ekranın görüntüsü ve malzeme kalitesi daha iyi ben almam ama herkesin tercihi kendine alanada saygı duyarım
      21-02-14, 12:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri