Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ceed yakıt

1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Oğuz
      Soyisim
      Yeşil
      Araç
      2012 Ceed Consept Plus

Merhaba arkadaşlar
      15 gün önce Büyük bir istekle 2012 model ceed concept plus otomatik vites araç aldım. Alırken hem donanımsal olarak hemde yakıt olarak beklentim cok yuksekti. Donanımsal olarak beklentimin üstünde fakat yakıt konusunda çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum şuanda. Aracım şuan 9.4 lt yakıyor (diğer bir deyişle 0.45 kr/km). Bu bana çok fazla geldi. Herkeste aynı seviyelerde yoksa bi sıkıntımı var aracımda öğrenmek istiyorum. Kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim.
      Beni Twitter`da Takip Et
      17-07-14, 19:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

genelde manuele göre otomatik fazla yakıyor ama 9.4 fazla geldi biraz. o ne abi benzinli araba bile o kadar yakmıyor
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      17-07-14, 20:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      sezer
      Soyisim
      aksoy
      Araç
      kia,ceed,premium

Araca alistikca yakiti düşürürsün arkadasim.Bendede otomatik premium var.10.000 km oldu şu an yakit ortalamam 7.5 larda buda bence bir otomatik vites araca göre normal.Banada bastan yuksek geliyordu ama araci kullanmak gaza bastigindaki o motor sesi ve aracin kuvveti yakiti unutturuyor.
      17-07-14, 20:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fikri
      Soyisim
      mumcu
      Araç
      Rio Fancy

Selam,tamamen kullanılan yol ile ilgili.Ben İstanbul trafiğinde ortalama 8 litre yakıyorum ancak uzun yolda neredeyse fabrika verilerini yakalıyorum.
      17-07-14, 20:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      serkan
      Soyisim
      cibik
      Araç
      kia ceed premium

Tum otomatik viteslu ceed kullanicilari ayni durumda. Gecen gun aracimin 15000 bakimina servise gittim. Servisteku tum ceed otomatik kullanicilari olarak dert yandik servise. Ama tabi herzamanki servis tavri. Evet otomatikler cok yakiyor, yapacak bisi yok teraneleri. Göya dizel arac kullaniyoruz. Su hale bak ya, benzinli araclardan cok yakiyo arabam. Bir depoyla 650 km yolu zor yapiyorum. Ben çok pismanim ceed otomatik aldigim icin.
      Söz Konusu VATAN ise, Gerisi Teferruattır..... TÜRK KOMANDOLARI
      17-07-14, 21:37 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı sezer.bursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Araca alistikca yakiti düşürürsün arkadasim.Bendede otomatik premium var.10.000 km oldu şu an yakit ortalamam 7.5 larda buda bence bir otomatik vites araca göre normal.Banada bastan yuksek geliyordu ama araci kullanmak gaza bastigindaki o motor sesi ve aracin kuvveti yakiti unutturuyor.
      Aynen şu anda 22.000km'deyim şehiriçi 7.3-7.6Lt arası gidip geliyor.Otomatik ve şehiriçinde bu ağırlıkta ki bir araç için çok az olmasada yinede anormal değil.

Alıntı serkanedirne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tum otomatik viteslu ceed kullanicilari ayni durumda. Gecen gun aracimin 15000 bakimina servise gittim. Servisteku tum ceed otomatik kullanicilari olarak dert yandik servise. Ama tabi herzamanki servis tavri. Evet otomatikler cok yakiyor, yapacak bisi yok teraneleri. Göya dizel arac kullaniyoruz. Su hale bak ya, benzinli araclardan cok yakiyo arabam. Bir depoyla 650 km yolu zor yapiyorum. Ben çok pismanim ceed otomatik aldigim icin.
      Adaş seni bu kadar üzdüyse sat yerine bence manuel consept plus al.Zaten Premium paket fiyatına yine güzel az km'de consept plus bulabilirsin.
      17-07-14, 22:29 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      serkan
      Soyisim
      cibik
      Araç
      kia ceed premium

adasım inan engelli arac statusunde olmasa yani 5 yıl içinde satabilsem satıcam, çok midemi bulandırıyo bu yakıt işi.
      Söz Konusu VATAN ise, Gerisi Teferruattır..... TÜRK KOMANDOLARI
      17-07-14, 23:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı serkanedirne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      adasım inan engelli arac statusunde olmasa yani 5 yıl içinde satabilsem satıcam, çok midemi bulandırıyo bu yakıt işi.
      Satabildiğini varsayalım ne almayı düşünüyorsun,aklından geçen alternatif nedir.Yani ben bu tarz,bu güçte,bu ağırlıkta otomatik bir araç kullanıyorsam pek fazla irdelememeye çalışırım,yakıt konusunda bazen azda olsa takıntılı olabiliyorum ama şehiriçinde birçok araca göre 1lt-1,5lt fazla yakıyor olabilir ama inan fazlası ile değiyor.Ben lamba yandıktan sonra hemen gidip mazot alıyorum 210tl ile 215tl arasında depom doluyor ve her seferinde sırf şehiriçi 650km rahat yapıyorum hatta geçiyorum.215 TL'ye en kötü 650km desek,km'de 33 kuruşa denk geliyor.O da 33x100km=33TL , 33tl/4.38=7,5Lt yapıyor.Bu benim yaptığım en kötü hesap ve en fazla yakıt harcamam.Aslına bakarsan gerçekten çok değil ama 8lt ve üstü olsaydı bendede takıntı olurdu.
      17-07-14, 23:48 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Yeni ceed otomatikler malesef cok yakiyor, benim tek almama sebebimdir yakiti... Yoksa megane yerine kesinlikle ceed alirdim...

TeamPASAOGLU
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      17-07-14, 23:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Oğuz
      Soyisim
      Yeşil
      Araç
      2012 Ceed Consept Plus

Alıntı sezer.bursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kuvvetli ama benzinli araç gibi yakıncada ister istemez biraz moral bozuyor. çünkü arkadaşımda 2.0 passat var ve suan benden az yakıyor inanki
      18-07-14, 00:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed mi golf 7 mi

kia ceed bilinmeyen özellikleri www.ceedclubtr.com

kia ceed 9.4 litre yakıyor

SEO Blog

Yer imleri