Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      ist

https://www.facebook.com/photo.php?v...90703432021835

araacım rolantide çalışırken trafikte devir ibresi aşa yukarı inip çıkıyor ara ara yapıyor arac kontak kapadığımda yapmıyor yada vites geçisinden sonra tekrar boşa aldıığımda olmuyor bu rolanti de gaz kesme sorununu neden yapar bilemedim

video ekledim umarım açılır
      Beni Twitter`da Takip Et
      17-04-14, 18:34 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı serdar1457 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      https://www.facebook.com/photo.php?v...90703432021835

araacım rolantide çalışırken trafikte devir ibresi aşa yukarı inip çıkıyor ara ara yapıyor arac kontak kapadığımda yapmıyor yada vites geçisinden sonra tekrar boşa aldıığımda olmuyor bu rolanti de gaz kesme sorununu neden yapar bilemedim

video ekledim umarım açılır
      Serdar bey önceki aracım Kia Rio'da aynı sorunu bende yaşadım ancak bu kadar fazla değildi dikkat edince çok hafif gidip geliyordu fakat aracın çalışması stabildi sorun yoktu.Bence göstergede yaşanılan bir sıkıntı gibime geliyor gaz kesme sorunu değil bence.Çünkü motorun çalışma ritmini dinlerseniz o şekilde devir değişikliği aracın çalışma aralığına yansıyorsa zaten can sıkıcığılı ve kulanım zevkinizi çok net şekilde etkiler ve kendini belli eder.Dediğim gibi aynı sorunu başta rolantide olmak üzere sabit gittiğim her süratte gözle görülür şekilde yaşadım.Servise göstermeniz en sağlıklısı.Geçmiş olsun.
      17-04-14, 21:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

ya serkan abinin dedigi gibi basit göstergesel bir sorundur.dışardanda yada kaputu acıp izleyince aynı dalgalanma varsa, rolanti motoru yada o tarz bir sensör/müşür ihtimalide olabilir.
      1881 - 193
      17-04-14, 22:43 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      ist

Araçla test sürüşüne çıktık sorun çıkarmadı rolantide devir inip çıkma sı sorun yok bilgisayarda arıza tespit edilemedi
      arkadaş diğer servislere kia ya soracağını haftaya bi cevap döneceğimi söyledi
      bilgisayarda araç arıza vermuyorsa servir olarak bişi yapamadıklarını söylediler
      Araç yazılımı 1.6 imiş Manuel'in ceed normal dedi araç hafta sonları kullanıldığından yatıyor genelde hafta sonu kullanımdada arabada boşa aldığımda stop etme sorunu var bunu da belirttim ama onada bi çözüm şimdilik yok birbiriyle bağlantılı olabilir dendi herzaman yapmıyor bunu
      bu devir arızasını yolda yaparsa direk getir. Bilgisayara takalım dediler o şekilde anlayabilir sorunu dediler
      ön konsol çok çizik izi kalıyor onu gösterdim değişebiliriz dediler değişirlerse ne olur
      daha fazla ses yaparsa yalıtım vs turistim bundan .bende sorun bitmiyor klimada sıcak ayarladığıöız halde sıcak üflemiyor ancak hight mode getirdiğimde sıcak üflüyor ıse asırı sıcak oluyor
      Bugün test sürüşünde gezmekten başka bir şey yapamadık

birde bu aracın garantisi kaç yıl 5 yıl dediler motorla alakalı bu arıza için 5 yıl garantide oluyormu araç ?
      19-04-14, 13:49 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      ist

BENİM aracın stop etme durumu geçmedi bugün yine 2 kez araç stop etti boşa aldığımda ve servise bıraktım

anlamadığım ne bi kağıt ne bi servis belgesi imzalamadım anlamadım başka zaman servis açıyorlar açmadılar

biz bakalım dediler sanırım uzun bir süre araç serviste kalacak sıkıntı nereden kaynaklanıyor anlamak için dediler

manuel dizel ceed de abs yazılımı 1.6 atılmış bu normal mi sürüm güncellemede ? klimada sıcak üflemiyor du buna da bakacaklar

zaten sorunlar okadar saçma ki adama anlatınca aptallaşıyor bi kalıyor devamlı olan sorunlar değil sanırsam
      01-05-14, 22:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Alıntı serdar1457 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      BENİM aracın stop etme durumu geçmedi bugün yine 2 kez araç stop etti boşa aldığımda ve servise bıraktım

anlamadığım ne bi kağıt ne bi servis belgesi imzalamadım anlamadım başka zaman servis açıyorlar açmadılar

biz bakalım dediler sanırım uzun bir süre araç serviste kalacak sıkıntı nereden kaynaklanıyor anlamak için dediler

manuel dizel ceed de abs yazılımı 1.6 atılmış bu normal mi sürüm güncellemede ? klimada sıcak üflemiyor du buna da bakacaklar

zaten sorunlar okadar saçma ki adama anlatınca aptallaşıyor bi kalıyor devamlı olan sorunlar değil sanırsam

soledigniz her sorunu yazdıklarına emin olun servis kaydına. hatta kopyasını isteyinki ilerde kotu bir durum olursa bu araç 4 5 kez aynı nedenden geldi diye başlarına ekşime mahkeme durumları için.
      1881 - 193
      02-05-14, 07:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri