Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Like Tree1Likes
    • 1 Post By AtaDMR

Konu: Bu Eski Kasa Dahamı Güzeldi Sanki

1. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

Son dönemde aracımda yaptığım değişiklikleri bilmeyen yok gibi, bu süreçte başlıkta yazdığım gibi eski kasa gözüme daha çekici görünmeye başladı nedendir bilemem ama bu yeni kasa ilk çıktığında kia ceed in çağ atladığını düşünmüştüm özellikle ledli farlar çekik kaşları süper bir hava katıyor araca, ama genel olarak eski kasa üzerinde değişiklik yapmaya daha müsait gibi geliyor, zevkler ve renkler tartışılmaz tabii,
      burada sadece sesli düşünüyorum ve eski kasa bence daha agrasif ve çekici bir görüntüye sahip.

Sizler ne düşünüyorsunuz?
      Beni Twitter`da Takip Et
      04-05-15, 10:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç
      Kia Ceed Consept Plus 2013

Body kit ve spor yay harici yeni kasanın revizyona ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Belki bu nedenle eski kasa oynanmaya daha müsait denilebilir.

dipnot: Ben arabayı orjinal olarak beğenirim veya beğenmem. Aldığımda da tek yapacağım jant değişikliğidir.. Alçaltılmış arabalardan da hiç hoşlanmıyorum Mesela 2015 18" jantlı hightline Passat aldınız. Nasıl oynamayı düşünürsünüz ?
      Konu leonine25 tarafından (04-05-15 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
      04-05-15, 15:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      mert
      Soyisim
      GULVARDAR
      Araç
      CEED 2011 MOTİON

Alıntı leonine25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Body kit ve spor yay harici yeni kasanın revizyona ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Belki bu nedenle eski kasa oynanmaya daha müsait denilebilir.

dipnot: Ben arabayı orjinal olarak beğenirim veya beğenmem. Aldığımda da tek yapacağım jant değişikliğidir.. Alçaltılmış arabalardan da hiç hoşlanmıyorum Mesela 2015 18" jantlı hightline Passat aldınız. Nasıl oynamayı düşünürsünüz ?
      ona yapilcak tek birşey var airsüspansiyon arkaya güzel egzos cikisi ��
      cee'd
      04-05-15, 15:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      mert
      Soyisim
      GULVARDAR
      Araç
      CEED 2011 MOTİON

Yalçın abi sana katılıyorum yeni kasalara yapilcak hiç birşey yok eski kasalarda oynama daha müsait
      cee'd
      04-05-15, 15:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Kağan
      Araç
      2011 cee'd SW Motion D/V

Benim, arabada güvenlik, kullanıma yardımcı değişimler haricinde sırf görsellik için değişiklikler yapma hevesim yok. Bu bağlamda eski kasanın üzerinden değişiklik yapmaya daha müsait olup olmaması hususunda bir şey diyemeyeceğim fakat dış görünüş olarak eski kasa bana da daha güzel geliyor.
      04-05-15, 21:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Atakan
      Soyisim
      Demir
      Araç
      Ceed CRDI 1.6 Motion M/T 2012

Eski kasanın arka tasarımını beğeniyorum bende, bu konuda yeni kasanın stopları tüm havayı bpzuyor bizim stoplar güzel. Led içinde varsın olmasın ledim mercek farım var ya o yeter bana haa birde sis ve gündüz yakınca daha bir yakışıklısın ceed
      yalcin likes this.
      ... Run, Rest, Repeat ...
      04-05-15, 22:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      MUSTAFA
      Soyisim
      OLGUN
      Araç
      2011 CEED 1.6 CRDI MOTION A/T

Alıntı yalcin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Son dönemde aracımda yaptığım değişiklikleri bilmeyen yok gibi, bu süreçte başlıkta yazdığım gibi eski kasa gözüme daha çekici görünmeye başladı nedendir bilemem ama bu yeni kasa ilk çıktığında kia ceed in çağ atladığını düşünmüştüm özellikle ledli farlar çekik kaşları süper bir hava katıyor araca, ama genel olarak eski kasa üzerinde değişiklik yapmaya daha müsait gibi geliyor, zevkler ve renkler tartışılmaz tabii,
      burada sadece sesli düşünüyorum ve eski kasa bence daha agrasif ve çekici bir görüntüye sahip.

Sizler ne düşünüyorsunuz?
      Kesinlikle katılıyorum, yeni kasa üzerinde çok işlem yapılabilecek bi durumda değil, zaten yapmışlar ne gerekiyorsa, sadece jant değişikliği olabilir ama 18" hiç de mantıklı gelmiyor bana...zira bu hafta 17" e geçtim, çok istediğim bi modeli de buldum, kıydım paraya taktım lakin gürültüsüne alışmak zor olacak, 225/45/17 den umarım pişman olmam, Bi de camlar 2 numara filmlendi...ilk çektiğim fotoları paylaşayım bari, bakın ne kadar değişti aracın havası...detaylı foto paylaşımını ilgili bölümde yenilerini çeker çekmez yaparım...uploadfromtaptalk1430829887330.jpguploadfromtaptalk1430829932140.jpguploadfromtaptalk1430829955824.jpg
      2011 Kia Ceed 1.6 CRDI Motion A/T
      2011 Kia Picanto 1.25 EX A/T
      2009 Honda Jazz 1.4 EX Fun i-Shift
      2007 Suzuki Swift 1.5 A/T
      2005 Kia Cerato 1.6 EX Advance A/T
      2007 Daihatsu Sirion 1.3 Sporty A/T
      2004 Hyundai Elantra 1.6 GLS A/T
      2004 Focus 1.6 Ghia A/T
      1994 Opel Corsa 1.2 Swing
      05-05-15, 14:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

@mehilay bende jant ve lastikleri değiştirenlerdenim fakat 18e geçtim çok çok çok memnunum sonuçta değişiklik iddialı olmalıydı benim için ve gürültüde fazla artmadı. ammavelakin Mustafa bey janttan sonra spor yay öneririm yol tutuşun nekadar değiştiğini ve bu değişimin nekadar önemli olduğunu göreceksiniz.
      05-05-15, 14:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      MUSTAFA
      Soyisim
      OLGUN
      Araç
      2011 CEED 1.6 CRDI MOTION A/T

Anlıyorum, tahmin ettim zaten bu zorunluluğu yeni jantlar takılmadan hemen önce eski orjinallerle karşılaştırdım, yükseklik farkı yok denecek kadar azdı ama bana sanki araç yükseldi gibi geldi, buna rağmen yayların yumuşaklığı, sürtme riskini artıracak gibi, böyle kullanamam...spor yay maliyeti çok değilse geçerim ama bütçe meselesi işte, siz de bilirsiniz, olmazsa eski janta dönerim çünkü bu sevmediğim gürültü yay ile daha da artarsa kafam götürmez...
      2011 Kia Ceed 1.6 CRDI Motion A/T
      2011 Kia Picanto 1.25 EX A/T
      2009 Honda Jazz 1.4 EX Fun i-Shift
      2007 Suzuki Swift 1.5 A/T
      2005 Kia Cerato 1.6 EX Advance A/T
      2007 Daihatsu Sirion 1.3 Sporty A/T
      2004 Hyundai Elantra 1.6 GLS A/T
      2004 Focus 1.6 Ghia A/T
      1994 Opel Corsa 1.2 Swing
      05-05-15, 16:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri