Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Arkadaşlar yakın zamanda Elazığ Kia yetkili bayii ve servisle Çelik motorun anlaşmaları karşılık olarak iptal edildi. Burda bi sorun yok. Ben de doğal olarak bingölden en rahat ulaşabildiğim il olması hasebiyle Çelik motoru aradım ve konuyla ilgili bilgi almak istedim. Yaklaşık 5 kişi sonra doğru kişiye ulaştırıldım. Çıkan bayan ile aşağıdaki diyalog geçti:
      BE: bayan elif
      ft: fatih temizsu

ft: 2012 model garanti kapsamında ceed aracım var. Elazığ benim açımdan en yakın servis ağı merkezi. Ayrıca araçlarınız elazığda ciddi sayıda alıcı buldu. Elazığla ilgili orta veya yakın vadede bi planınız var mı?
      BE: Bi planımız yok. Size malatya numarasını verebilirim.
      ft: kesinlikle açmayacaksınız yani elazığa yeni bayii?
      BE: hayatta hiçbirşey kesin değil. bişey diyemem
      ft: peki anladım. bu arada kimle görüştüm (Bu kısım bu bilgileri aldığım kişinin kim olduğunu bilmem adına bence önemli) Elif ...?
      BE: Bİ ÖNEMİ VAR MI SOYADIMIN?
      ft: peki!

Şimdi bi bayiyi kapatıp yenisini açmak kolay değil elbette. Rezalet burada değil. Kabul edemediğim şey KIA uluslararası bi marka ve trdeki distribütör'ünün araç satışındaki bayan kendisinden aldığım önemli sayılabilecek bi bilgiyi ilerde kimden aldığım sorulduğunda soyadını söylemem gerekebileceğini bile düşünmüyor. Behey elif bacı ,bayan elif; elif hatun; çeliklerin elif hiç mi aklına gelmez bu konuda ''lütfen elazığda yeni servis açın'' içerikli bi mail atılması durumunda ön bilgi olarak ''araç satıştan ELİF ....? isimli biri şöyle böyle dedi'' diye yazılabileceği? Adamlar pekala sorabilir hangi elif diye? Hepsiburadada samsungta vb.. müşteri ilişkilerinde bi bilgi verilir. sen sonra tekrar ararsın .kimle görüştünüz derler mustafa diye biri dediğinde sorarlar hangi mustafa ? Vallahi billahi en az 10 defa benim başıma geldi bu.. Bu nasıl kurumsal bi yapı ki araç satıştaki baYan soyadını müşterisinden saklıyor? A canım ne yapayım ben senin soyadını? cebime koyup soyisimsizler diyarında satacağım yok heralde? en dandik markette bile kasiyerin boynuna asılan tanıtım kartında AD ve SOYAD yazıyor... Hakkaten ya bi firma ancak bu kadar müşterisini zorla kendinden soğutur!
      Beni Twitter`da Takip Et
      27-09-13, 16:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Bu arada görüşme yaptığım hat 262'li bi numara. Çelik motorun sayfada yazıyor. Konuşmamız kaydedilmedi. Klasik kalite kontrol gereği konuşmanız kaydedilecektir diye bi uyarı da çıkmadı. Yani direk bu numaradan yapılan bi görüşmede herhangi bi çalışan araçla ilgili yanlış ve yanıltıcı bi bilgi verse benim bunu kanıtlama şansım hiç yok. Bu hatta hem kayıt yok hem de sadece isimle muamele var.
      27-09-13, 16:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Berk
      Soyisim
      URAL
      Araç
      Kia Ceed Motion

Abi sinirlenmeye degmez , o kadinin ciddiyetsizligi . Bunun gibi bir mesaji daha anlasilir bir sekilde mail at bence celik motora. Her bakimdan sonra arayip degerlendirme isterken cok kibar oluyorlar , islerine ters gelen durumda burun bir karis havada .
      27-09-13, 16:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      berkan
      Soyisim
      iscan
      Araç
      yeni ceed consept mt yeni ceed concept plus sw at

Harbiden yuh diyorum nasıl is bu anlamadım gitti
      sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!
      27-09-13, 17:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Kadın seni bir dertten kurtarmış Fatih, niye sinirleniyorsun ki?
      Şimdi sen forumda bu arkadaşın adını soyadını yazacaktın, sonra Çelik Motor'dakiler sana elemanımızın ismini forumda yazamazsın çabuk sil diye baskı yapacaklardı. Bu daha önce olmadı mı? Oldu.
      27-09-13, 19:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Isin birde oteki boyutunu dusunun... o kisilerin karsilastiklari durumlari ve kisileri dusunun... valla bende olsam bende soyadimi vermem... call center da calismak zor istir, ne kadar kufur ne kadar tehdit aldiklarini tahmin edebiliyorum... bu sebeple ben o kisiyi haksiz bulmuyorum... bence dogru olani yapmis...

TeamPASAOGLU
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      27-09-13, 19:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Küfür edecek adam soyadı aramaz Can. Doğrudan küfre girişir.
      Bu durumda da memleketin savcıları var, şikayet iletilir, gereken yapılır. Kurumsal bir firmaysan temsilcin soyadını gizleyemez. Ha oradan geçerken telefona bakmış biri ise soyadını gizlemek onun hakkıdır. Ama işi buysa gizleyemez, çünkü kiminle muhatap olduğunu bilmek müşterinin hakkıdır. O kadar para vermiş, mal almış, boru değil.
      27-09-13, 20:27 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Can abi şöyle bişey var. 2. mesajda yazdım. Konuşma kayıt ediliyor olsaydı kadına sormazdım soyismini. İlerde atacağım mailde şu gün şu saatte bilmemne hanım veya bey şunu dedi derdim. Adamlar kayıtlara bakar ve herşey anlaşılırdı. Fakat yukarıda belirttiğim gibi kayıtsız şekilde kadınla konuştum. O da bi bilgi verdi. Bu basit bi konu. Fakat sözgelimi fren meselesi gibi bi meseleyle ilgili bana yanıltıcı bilgi veren bi eleman olsa bigün. Ve ben bunu sonra anlasam internetten falan. Yapacağım memnuniyetsizlik şikayetinde adamlar demez mi hangi hasan hangi ayşe diye?..Geçiştirmeleri için kolay bi fırsat olurdu..Kafası küfre çalışan adam soyadına falan takılmaz ki. Hatta aklına bile gelmez soyadını sormak. Sonuçta çalışanlara küfür etme yada etmeme ihtimali soyadını bilmekle paralel olsa hosteslerin kasiyerlerin vb yakasında soyadları olmazdı
      27-09-13, 22:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Erman
      Araç
      Kia Cee'd CRDI Premium-SATILDI

Alıntı rayen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kadın seni bir dertten kurtarmış Fatih, niye sinirleniyorsun ki?
      Şimdi sen forumda bu arkadaşın adını soyadını yazacaktın, sonra Çelik Motor'dakiler sana elemanımızın ismini forumda yazamazsın çabuk sil diye baskı yapacaklardı. Bu daha önce olmadı mı? Oldu.
      Aynı kişiye denk gelmişiz sanırım
      Daha önce benim başıma gelmişti...
      28-09-13, 00:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

ters gününe denk gelmişsin kadının
      29-09-13, 19:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

celik motor elazig kia

çelik motor kiralama ceed sw

elazığ kia çelik motor

kia çelik motor elazig

sekil seykia

SEO Blog

Yer imleri