Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      zeg
      Ceed Hayranı

İsim
      ahmet
      Soyisim
      çelik
      Araç
      ceed cplus

Herkese merhaba çok yakında benim yakışıklıyı alacağım teslim süreci yaklaşıyor.acaba aracı alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?
      Aracınızı alırken unuttuğunuz,keşke şunu da yapsaydım dediğiniz şeyler varmıydı?
      yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.
      Beni Twitter`da Takip Et
      05-11-13, 13:02 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Ben araçlar birlikte orjinal halı paspas (hepsinde standart), Orjinal havuzlu kauçuk paspas, Büyük Kia yazılı trafik seti, yangın söndürücü, 2-3 anahtarlık, arka park sensörü aldım bayiden. Kauçuk paspas tam olarak mükemmel. Piyasada bulmak hem zor hem de çok çok pahalı. Eğer havuzlu orjinal kauçuk paspası bayiden alabilirseniz çok işinize yarar. Motor, kaput, boya, kılıf koruma vb yaptırmadım. Keşke şunu da alsaydım diyeceğim birşey olmadı.

Bayiden çıkar çıkmaz Hankook lastikleri Goodyear Efficiencygrip Performans serisiyle değiştirdim. Lastikçiden çıkıp bir galeriye gittim ve boya kontrol cihazıyla aracın her yerini karış karış kontrol ettirdim. Boya, onarım, cila vb var mı diye, tertemiz çıktı. Sağolsun galerici para talep etmedi bu iş için. Galeriden sıfır araç alıp satarken boyalı olduğunu öğrenenler oluyor ne yazık ki. Tedbirli olmakta fayda var.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      05-11-13, 16:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Alıntı Tesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Orjinal havuzlu kauçuk paspas. Kauçuk paspas tam olarak mükemmel. Piyasada bulmak hem zor hem de çok çok pahalı. Eğer havuzlu orjinal kauçuk paspası bayiden alabilirseniz çok işinize yarar.
      Teoman bayilerde var mı orjianal kauçuk? Kaça aldın acaba?
      05-11-13, 21:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      zeg
      Ceed Hayranı

İsim
      ahmet
      Soyisim
      çelik
      Araç
      ceed cplus

teşekkür ederim teoman bey.bende boya ölçümünü yaptıracagım servisten cıkar cıkmaz.cok iyi yapmıssınız.bagaj havuzunu zaten hediye alcgm,ne koparabilirsem artık
      05-11-13, 21:09 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

teslim edene bahşiş ver hayırlı olsun
      05-11-13, 21:42 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Bagaj havuzunu Denizli YPS plastikten paramla aldım ama araç içi havuzlu kauçuk paspası bayiden ücretsiz aldım. Aslında vermiyorlardı. Hyundai i30 alsam veriyorlar, müşteri memnuniyeti bakımından talep ediyorum deyince sağolsun satıcı arkadaş Servisin ağzından girdi burnundan çıktı, kopardı.

Bu arada aracı bayiden çıkarmadan servis elemanlarına Philips Xtreme vision ampulleri taktırdım. Çıkanları yedek olarak bagaja koydum. Xtremevision ampuller bariz daha iyi aydınlatıyor. tavsiye ederim.

Servisteki arkadaşlara ve yıkamacıya bahşiş verdim, dua ettiler sağolsunlar. Siz de dua alın, zarar etmezsiniz.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      06-11-13, 15:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      zeg
      Ceed Hayranı

İsim
      ahmet
      Soyisim
      çelik
      Araç
      ceed cplus

teoman hocam Kısalar H7, uzunlar H1, parklar dipsiz ampul, sisler H27/2.diye söylemiştin..Far ışığı şu insanı kör eden beyaz ışıklardan değil değilmi?
      bende yapabilirim bu değişikliği arabanın görüntüsünü çok etkiliyormus cok güzel oluyormus.
      farları değiştikten sonra herhangi bir sıkıntı felan yaşadınızmı hocam yağmurda felan görüşü etkilemiyor değilmi.
      06-11-13, 16:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Sinan
      Soyisim
      Yılmazörnek
      Araç
      Kia Cee'd Consept MT '13

Alıntı babıesrar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Teoman bayilerde var mı orjianal kauçuk? Kaça aldın acaba?
      Ben Gulal bayiinden 46tlye aldim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      06-11-13, 20:24 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

46 liraya havuzlu paspas resmen bedava. Bagaj havuzu bile o fiyat. iyi almışsınız.

Far ampulleri Osram'ın sitesinden bakarak yazmıştım. Şimdi kullanma kılavuzundan bakıyorum: Kısa H7, Uzun H7, Viraj ampulü H7, Gündüz farı P21.

Yani tüm ampuller H7. H7 ampul kullandıktan sonra hiçbir sorun yaşamazsınız. Ben Philips Xtremevision'dan çok memnunum. Yağmur, sis vs daha iyi görüş veriyor. Tavsiye ederim. Zaten servis takmadan önce baktı ampullere uygun dedi. Crystalvision mı ne var bir de. Onlar fazla beyaz ve parlak. Kullanmadığım için yorum yapamam.
      06-11-13, 22:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      zeg
      Ceed Hayranı

İsim
      ahmet
      Soyisim
      çelik
      Araç
      ceed cplus

teoman bey çok teşekkür ederim saolun büyük bir ihtimalle bende bu ampulleri değiştirecegim
      06-11-13, 22:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

sifir araba alirken nelere dikkat edilmesi

sıfır araç alırken dikkat edilmesi gerekenler

sifir arac alirken dikkat

sıfır araba alırken dikkat edilmesi gerekenler

0 araba teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler

sıfır araba kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

0 araç alırken dikkat edilmesi gerekenler

0 araç teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler0 arac alirken0 araba alırken dikkat edilmesi gerekenlerbayiden sıfır araba alırkensıfır arac teslım alırken dıkkat edılmesı gerekenlerbayiden araba alırken dikkat edilmesi gerekenlersıfır arabayı teslim alırkensıfır araç kullanırken dikkat edilmesi gerekenlersıfır araba teslim alırken nelere dikkat edilmeli0 araba alirken bahsisgaleriden araba alirken nelere dikkat edilmelibayiden sıfır araba alırken nelere dikkat etmelisifir arac teslim alirkenhttp:www.ceedclubtr.comforumgenel-sohbet-12bayiden-sifir-araa-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-2872.htmlsıfır araç alırken dikkat edilmesi gerekenler kiasifir araba alirken dikkat edilmesi gerekenbayiden sıfır araç alırkenbayiden araba alırken
    SEO Blog

Yer imleri