Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bana müsade

1. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

05.10.2011 tarihinde Ali’nin beni buraya davet etmesinden bu yana buradayım. Çok şükür bu süre içerisinde ne birini kırdım, ne de biri beni kırdı. Forumdan bir çok arkadaşla yüzyüze görüşme şansımız da oldu, dostluklar kurduk. Başka forumlarda yaşadığım çatışmaların hiç birini burada yaşamadım. Bu da forumdaşlarımızın hoşgörülü ve birbirine saygılı davranışlarından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla forumdan yana herhangi bir şikayetim, foruma karşı bir eleştirim yok. Yine de, farkında olmadan incittiğim, saygılı davranmak adına tepki görmediğim birileri varsa onlarda haklarını helal etsinler. Belki arada sırada yine uğrarım, ayağımı tamamen keseceğim anlamında bir veda konuşması yapmıyorum.

Şimdi gelelim asıl konuya. 2010’da bir cee’d sw almışım, yetmemiş 2012’de bir de proceed almışım. İnterneti kullanan bir çok kişi gibi aldığım araçlarla ilgili olarak nasıl daha fazla bilgi sahibi olurum, aracımla ilgili nasıl paylaşımda bulunurum diye forum sitelerine üye olmuşum. En fazla da buraya takılmışım. Doğal olarak Kia markasıyla hem duygusal , hem de maddi bağ kurmuşum. Buradaki maddi bağ sadece benim ödeme yapmamla kurulmuştur. Kimse yanlış anlamasın.

Her yerde Kia’nın gönüllü tanımtıcısı olmuşum. Ancak, bu süre içerisinde Kia’nın hiç umrunda olmadığımızı da gözlemlemiş oldum. Örneğin; bir.mann arkadaşımıza verilen bir yanıtta forum sitelerinde yazılanları dikkate almayın denilmiş, yanıt veren kişinin de isminin sildirilmesi yoluna gidilmiştir. Kurumsal bir firmanın yetkilisinin isminin bir internet sitesinde yer almasının sakıncası nedir? Bu sorunun yanıtını bulabilmiş değilim. Doğal olarak bu onların takdiridir. Ama ben gerekli çıkarımlarımı yaptım. Demek ki, Kia için bu forumun bir önemi yok. Bu nedenle artık Kia’nın gönüllü tanıtımcılığını hiçbir ortamda yapmayacağım. Benim sokaktaki Cee’d kullanıcısından farkım ne? Hiç. Sadece bir Cee’d gönüllüsünün kurduğu sitede yazmak, görüş paylaşmak. Oysa bu site sayesinde millet fikrini değiştiriyor, Cee’d alıyor, almaya yakın duruyor, aldıysa gelip katkıda bulunuyor. Dolayısıyla belki Kia’nın bir çuval para harcayarak yaptığı reklamlardan daha etkili bir rol oynuyor.

Ben burada tüm düşüncelerimi, eleştirilerimi yazmaya kalksam inanın siz okumaktan sıkılırsınız, ben de sinir sistemimi altüst ederim. Bu nedenle nispeten uzun olan yazımı kısa kesiyorum. Bundan sonra Kia’yla olan ilişkilerimi bir kulüp üyesi olarak değil, sokaktaki bir Cee’d kullanıcısı olarak sürdüreceğim. Tüketici olarak bana değer vermeyen bir firmanın yaptıklarına sırf kulüp üyesi olduğum için nezaket çerçevesinde davranmayacağım. Hasbelkader Kia yetkilileri bunu okurlarsa çok da umrumuzdaydı diyebilirler. Ama bilsinler ki, ben bunları onlara hitaben yazmıyorum. Sadece burada paylaşım yapanların, burayı ziyaret edenlerin dikkatine sunuyorum. Ben tüketici olmaktan kaynaklanan yasal haklarımı zaten sonuna kadar kullanırım.
      Bu kadar laftan sonra ben yine Cee’d kullanmaya ve almaya devam edeceğim. Ben Cee’d seviyorum, Çelik Motor’u değil.

Sonuç olarak, benim il temcilciliğimde düşmüş bulunuyor. Ali’den ricam bir iyilik yapsın ismimin altında yazanı kaldırsın. Zaten fiili olarak bu görevi yerine getiremeyeceğim netleşmiştir. Bir iki gün daha olumlu ya da olumsuz görüşleri takip etmek için buradayım. Daha sonra benimle iletişime geçmek isteyen olursa beni internette zaten bulabilir.
      Hepiniz mutlu kalın, sevgiyle kalın. Cee’d amaç değil, araçtır.
      Beni Twitter`da Takip Et
      18-05-13, 18:48 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Yasaklı Üye

Nereden
      istanbul
      İsim
      Yusuf
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      bir zamanlar Ceed 1.6 CRDi 175 bg at sr

Alıntı rayen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      05.10.2011 tarihinde Ali’nin beni buraya davet etmesinden bu yana buradayım. Çok şükür bu süre içerisinde ne birini kırdım, ne de biri beni kırdı. Forumdan bir çok arkadaşla yüzyüze görüşme şansımız da oldu, dostluklar kurduk. Başka forumlarda yaşadığım çatışmaların hiç birini burada yaşamadım. Bu da forumdaşlarımızın hoşgörülü ve birbirine saygılı davranışlarından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla forumdan yana herhangi bir şikayetim, foruma karşı bir eleştirim yok. Yine de, farkında olmadan incittiğim, saygılı davranmak adına tepki görmediğim birileri varsa onlarda haklarını helal etsinler. Belki arada sırada yine uğrarım, ayağımı tamamen keseceğim anlamında bir veda konuşması yapmıyorum.

Şimdi gelelim asıl konuya. 2010’da bir cee’d sw almışım, yetmemiş 2012’de bir de proceed almışım. İnterneti kullanan bir çok kişi gibi aldığım araçlarla ilgili olarak nasıl daha fazla bilgi sahibi olurum, aracımla ilgili nasıl paylaşımda bulunurum diye forum sitelerine üye olmuşum. En fazla da buraya takılmışım. Doğal olarak Kia markasıyla hem duygusal , hem de maddi bağ kurmuşum. Buradaki maddi bağ sadece benim ödeme yapmamla kurulmuştur. Kimse yanlış anlamasın.

Her yerde Kia’nın gönüllü tanımtıcısı olmuşum. Ancak, bu süre içerisinde Kia’nın hiç umrunda olmadığımızı da gözlemlemiş oldum. Örneğin; bir.mann arkadaşımıza verilen bir yanıtta forum sitelerinde yazılanları dikkate almayın denilmiş, yanıt veren kişinin de isminin sildirilmesi yoluna gidilmiştir. Kurumsal bir firmanın yetkilisinin isminin bir internet sitesinde yer almasının sakıncası nedir? Bu sorunun yanıtını bulabilmiş değilim. Doğal olarak bu onların takdiridir. Ama ben gerekli çıkarımlarımı yaptım. Demek ki, Kia için bu forumun bir önemi yok. Bu nedenle artık Kia’nın gönüllü tanıtımcılığını hiçbir ortamda yapmayacağım. Benim sokaktaki Cee’d kullanıcısından farkım ne? Hiç. Sadece bir Cee’d gönüllüsünün kurduğu sitede yazmak, görüş paylaşmak. Oysa bu site sayesinde millet fikrini değiştiriyor, Cee’d alıyor, almaya yakın duruyor, aldıysa gelip katkıda bulunuyor. Dolayısıyla belki Kia’nın bir çuval para harcayarak yaptığı reklamlardan daha etkili bir rol oynuyor.

Ben burada tüm düşüncelerimi, eleştirilerimi yazmaya kalksam inanın siz okumaktan sıkılırsınız, ben de sinir sistemimi altüst ederim. Bu nedenle nispeten uzun olan yazımı kısa kesiyorum. Bundan sonra Kia’yla olan ilişkilerimi bir kulüp üyesi olarak değil, sokaktaki bir Cee’d kullanıcısı olarak sürdüreceğim. Tüketici olarak bana değer vermeyen bir firmanın yaptıklarına sırf kulüp üyesi olduğum için nezaket çerçevesinde davranmayacağım. Hasbelkader Kia yetkilileri bunu okurlarsa çok da umrumuzdaydı diyebilirler. Ama bilsinler ki, ben bunları onlara hitaben yazmıyorum. Sadece burada paylaşım yapanların, burayı ziyaret edenlerin dikkatine sunuyorum. Ben tüketici olmaktan kaynaklanan yasal haklarımı zaten sonuna kadar kullanırım.
      Bu kadar laftan sonra ben yine Cee’d kullanmaya ve almaya devam edeceğim. Ben Cee’d seviyorum, Çelik Motor’u değil.

Sonuç olarak, benim il temcilciliğimde düşmüş bulunuyor. Ali’den ricam bir iyilik yapsın ismimin altında yazanı kaldırsın. Zaten fiili olarak bu görevi yerine getiremeyeceğim netleşmiştir. Bir iki gün daha olumlu ya da olumsuz görüşleri takip etmek için buradayım. Daha sonra benimle iletişime geçmek isteyen olursa beni internette zaten bulabilir.
      Hepiniz mutlu kalın, sevgiyle kalın. Cee’d amaç değil, araçtır.
      Rasim abi üzüldüm cok ama sen benim bir abimsin zaten telefon kadar yakinim
      Yazini gorunce bende gelip bir yazayim dedim...

Abi emeklerin icin teşekkür ler hakkini helal et.
      O celik motor calisanini esefle kınıyorum biz bu forumda onlarin bildikleri nden cok daha fazlasini biliyoruz biz satici degil gercek kullaniciyiz bunu anlayamayan celik motor calisanlarini kaale bile almıyorum once yaptiklari isi layigi ile yapsinlar sonra konussunlar

Her forum onlarin dediği gibi degil ....
      Not: siteye donmedim rasim abi me cevabim olmali idi cunku bizim abimiz...
      18-05-13, 19:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Istanbul

Ağabeyim , büyüğüm , saygı duydugum , sohbetinden her daim feyz ile keyif aldığım... Görüşlerine katılıyorum Çelik motor ne halt ettiginin farkına varacak varmasinada is isten geçecek , bir daha Ceed alır miyim? Bilemiyorum... Benden yana hakkım helaldir, cebim zaten var , görüşelim irtibatı koparmayalım dostlar zor bulunuyor kolay kaybedilmemeli...
      come, get SOME baby...
      18-05-13, 19:39 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Rasim abi sunu unutma kazanan her zaman biz olduk... ceed sayesinde biz kazandik.. gerisi hikaye... kim takar celik motoru...

Bugune kadar yapmis olduklardan dolayi sana tesekkur ederim... ne zaman muhabbet etmek istersen nerde olursan olsun yer platform falan fark etmez ben ve biz her zaman burdayiz....

TeamPASAOGLU
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      18-05-13, 19:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Edirne
      İsim
      Emre
      Soyisim
      Akçay
      Araç
      Pro Ceed GT

Forumdaki baba insanlar, abim gibi sevdiğim insanlar ayrılıyor üzülüyorum cidden. Hakkımız varsa helal olsun abi.
      Pro Ceed GT
      18-05-13, 20:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Abi seni daha çok yeni tanımıştım. Özellikle araç bakımıyla alakalı ne sorsam bıkmadan yardım ettin. Allah senden razı olsun. Çok üzüldüm hakkaten. Senin gibi iyi niyetli paylaşımcı insan sayısı çok azdır.. Senin sıcaklığınla DH'den uzaklaştım ben.. İnşaallah ankaraya gelirsem görüşürüz. Allaha emanet ol. Kendine iyi bak
      18-05-13, 21:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ümit
      Soyisim
      ertunç
      Araç
      ceed premium 2013

forumda yeniyim ama sizin yazdıklarınızı ilgiyle okuyordum. gerçekten ne yazdığını bilen nadir insanlardansınız. ayrılıyor olmanız çok üzücü. dediğiniz gibi biz çelik motoru değil kia yı seviyoruz. selametle
      18-05-13, 22:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul

Değerli şahsiyetlerin aramızdan ayrılması çok acı oluyor önce Yusuf hocamız sonra siz gerçekten kötü lakin sizide çok yi anlıyorum çelik motorun telefonlarına çıkan çok afedersiniz kolpa müşteri ilişkisi seviyesindeki operatörlerini görünce size yapılan muameleye malesef şaşırmadım bende servislerindeki kolpa yaklaşımlardan dolayı şaşkınlık içindeydim şimdi o şaşkınlık kalmadı anladım sebebini balık baştan kokar misali Çelik motor kokutuyo bu güzelim arabaları hani bi laf derizya bilmiyorum sizde dermisiniz ben kendime bazen soruyorum bu kia bu arabalarla neden çok satamıyor sanırım çelik motora rağmen ancak bukadar satıyor yoksa eminim doğuşa ver bu arabaları peynir ekmek gibi satarlar neyse çok uzatmayayım son olarak sizin gibi Yusuf hocamız gibi şahsiyetlerin aramızdan ayrılması bizim gibileri çok soyut bırakıyor kendimizi ortada kalmış gibi hissediyoruz ben mesela Yusuf hocamla tanıştıktan sonra buraya geldim o yoksa yabancı gibi hissediyorum kendimi sizinde telefonla yardım ettiğiniz kişiler varmış forumda çok belli umarım onlarda benim gibi hissetmezler.
      18-05-13, 22:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Serhan
      Soyisim
      Renkgören
      Araç
      Pro_Cee'd Concept SR (2012)

Hakkımız helal olsun rasim abi gerçekten sizin gibi değerli abilerin forumdan gitmesi çok üzücü ama sonuna kadar haklısınız düşüncelerinizde hayırlısı olsun diyelim

Pro Cee'd Concept SR M/T (2012)
      18-05-13, 23:06 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul

Benden yana helal olsun gene dostluk kazandı dostalar hep kazanmıştır

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir
      18-05-13, 23:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

aşıl bana müsade

bana müsade ile ilgili komik yazılar

SEO Blog

Yer imleri