Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Büyükçekmece
      İsim
      yalçın
      Soyisim
      yavuz
      Araç
      Cee'd Motion 2011

konu dışı biliyorum..özür diliyorum şimdiden..

arkadaşlar yıllardır bir yönetici var apartmanımızda; aslına bakarsanız 9 daireli bir apartman 2 daire olmasaymış kat mülkiyeti kanununa göre yönetici de olmayacaktıda neyse..

demem o ki; kendini yönetici ilan etti bu vatandaş ancak karar defteri var diye para alabileceğini sanıyor işletme projesi henüz yok kendisinin bende diyorum ki eksikliklerini tamamla ve yasaya ve ahlak kurallarına sadık kalarak adaletli bir şekilde yönet buyur aidat ve herhangi bir gider maliyetini vereyim..

fakat dedim ya karar defterini noterden onaylattı ya beni borçlandırabileceğini zannediyor kendisi..

ama sürekli uyarıyorum lakin bu uyarılar sözle olduğunda iş sözlü sataşmaya dönüyor çünkü konuşmaktan anlamıyor bir lafa söze gelmiyor, böyle olunca yazılı uyardım dedimki böyle böyle şu şu şu bu gitti kendi şahsına gönderdiğim yazıyı apartman panosuna astıD görmemişin bir yöneticiliği olmuş tutmuş.........

şimdide karar alınmıştır daire 8 in şu şu şu borçları vardır şu tarihe kadar ödemediği takdir de gerekli işlem yapılacaktır..

a benim cahil civelek yöneticim, sende hiç akıl yokmu işletme projen yok ve yıllardır makbuzda vermiyorsun şimdi hangi yüzle beni şikayet edeceksin ki yasa karşısında suçlu sensin çünkü apartman yöneticisi ilan etmişsin kendini ve neye göre para topluyorsun ve kayıtları nerde diye sana sormaz mı bu ülkenin hakimi savcısıD

sormak istediğim; bir avukat arkadaşımız çıksada şu arkadaşa bir yazı gönderse yahu sen böyleyken böyle yapıyorsun da hiçmi düşünmüyorsun kendi yaptığın iş yasal değil aslında ...

ben yazıyorum anlamıyor...

okuduğunuz için teşekkür ederim..selamlar..
      Beni Twitter`da Takip Et
      11-03-13, 15:57 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

Avukat değilim (yöneticiyim) acaba bu kişi yönetici seçilirken diğerlerinin imzası gerekmiyor mu? Kişi kendi kendini yöneticiilan edebiilir mi? Notere gitse noter bunu söyler hani sizin yöneticiliğiniz ? sizi kim seçti imzalar nerede der? ben bu durumu noterde gördüm. biri gelmiş defter imzalatacaktı azar işitti.

Diyeceksin ki sen yönetici nasıl oldun. resmi olarak olmadım defter bakkal defteri. her fırsatta bu işi yapacak biri çıksa da devretsem diyorum paraları topluyorum toplanan paralar nereye gitti bilgisayardan program yaptım onu yazıyorum. bu ay eksik kaldı 2TL fazla toplayacaz gibi. bazen eksik kalıyor cepten ödüyorum. tabi ki aidatı geçmeyecek şekilde oluyor. normalde zaten kendim aidat ödemiyorum. bakın siz yönetici olursanız siz de ödemezsiniz kar edersiniz diyorum kimseden tık yok.

Siz şunu yapabilirsiniz. kapıları tık tık çalın (yönetici hariç) şu saatte benim evde toplantı yapacaz gelin buyrun deyin. yada durumu izah edin bu şahıs iyi yapamıyor, ben yönetecem ne dersiniz ? diye onay alın. örgütleme tamamsa daha sonra toplantı için kendisine haber verin o hazırlıksız yakalanacak kansız darbe ile yönetimi size devredecek.. hem de kağıtlara bakıp düzgün hesap veremez ise mahçup olacak.

ayrıyeten karar alınmıştır lafı komik olmuş kararı size haber vermeden kendi kendine mi almış? vurun kafasına, indirin.

Avukat bir arkadaş bu işi 1000 tlye filan yapabilir. avukata soru sormak parayladır. ben de şaşırmıştım ama normal bir durummuş. bunun yerine hukuk forumlarına danışabilirsiniz. muhtemelen noterden şu ihtarnameyi gönderin diyebilirler. hukuken geçerli olması böyle olur sanırım.
      12-03-13, 15:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

yöneticiler toplanıyor galiba bende yöneticiyim

bizde noter onaylı bir karar defteri var toplantı yaparız kararları bu deftere yazıp tüm apatman sakinleri veya vekilleri imzalar bu defterle bankaya gititğinizde apatman adına hesap açabiliyor ve bu deftere yazdığınız kimlkik bilgilerinizle bu hesaptan para bile çekebiliyorsunuz. belki böyle bir defterle size ihtar çekebilir.

Yöneticilik kısmına gelince apatman ile uğraşmak çok zor haziran ayı gelse de birine devretsem diye dört gözle bekliyorum. Bizim apartman birde merkezi sistem kömür parası kapıcı maaşı vs derken herkezden para toplamak işkence cepten ödediklerimi saymıyorum bile

bence siz hazır yöneticiyi bulmuşken kaybetmeyin verin aidatınızı bakın keyfinize...
      yada yönetici olun......

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
      Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

…………….. (ezbere biliyorsunuz zaten).

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      12-03-13, 16:51 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      Bursa
      İsim
      Tuğberk
      Soyisim
      Çello
      Araç
      Kia Cee'd Concept Plus Crdi AT

Ben de yöneticiyim.. Öncelikle yöneticiden karar defterini göstermesini isteyin. Sıkıntılı konular hakkında avukat bir arkadaşım var ona da danışır bilgi veririm buradan..

Bu arada şu yazıyı okudunuz mu? Pek çok kişinin bilgisi yokmuş. Belki faydalı olabilir.

Apartman ve işyerlerine 8 bin lira ‘risk’ cezası - Şükrü KIZILOT - Hürriyet

Bu da resmi gazete..

http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...0121229-13.htm
      Kia Cee'd Concept Plus 1.6 Crdi AT
      Bursa
      16-03-13, 03:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

eski yönetici karar defterini vermiyor

yönetici makbuz vermiyor

apartman yöneticisi makbuz vermiyor

apartman yöneticisi aidat makbuzu vermiyor

apartman defterini kaybetmenin cezası

apartman yönetici kendi kendini secti

bina yoneticisi makbuz vermeden para istiyor

apartmanlarda işletme defteri notere onaylatılır mı

apt yönetimi karar defterini vermiyorapartman gıder makbuzu notere onaylatılırmıbina yönetimi makbuz vermiyorapartman aidat makbuzunu bilgisayarda nasil yaziliryeni apartman yoneticisi notereski yonetici gider defterini ve eski makbuzlari vermediapartman yönetici makbuzubina yoneticisi ihtar cekebilir miapartman aidatini odedim ama yonetici makbuz vermediapartman karar defteri kaybetmenin cezasiyonetici makbuz vermiyorsa nereye sikayet edilirapartmanda yönetici yok ve yönetim defterinde yokapt karar defteriyok cezası varmıaparman yöneticisi aidat makbuzu vermiyor nereye şikayet edebilirimapartman karar defteri yokapartman işletme defteri notere onaylatılırmıapartmanlarda kömür parası toplarken işletme projesi
    SEO Blog

Yer imleri