Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      -
      Araç
      Ceed 2012 Concept SR A/T

Arkadaşlar ben bu hafta Autoshow'a gidecektim, kısmet olmadı. Giden ve yeni arabalardan tavsiyeleri olan var mı? Yeni Dacia sandero, clio ve yeni kasa fiesta yı gazetelerden gördüm.

Dacia bildiğimiz Dacia dışını biraz değiştirmişler ama içi bildiğimiz şahin.

Clio'nun canlısını da gördüm. Açıkçası araç gerçekten klasik renault tasarımlarından farklı ve atik içi de fena değil. Ama en ful versiyonlarında bile arka camlar manuel. Üstelik fiyatlar 44.000 TL olunca B segmentine göre yüksek kalıyor.

Yeni kasa fiestanın ise dışı inanılmaz güzel olmuş, içini görmek henüz kısmet olmadı.

Bunun dışında ilgimi çeken arabalardan biri de Ford B-max. Bu aracında ortasında direk yok. Tasarımı güzel. Ayrıca yüksek oturma açısı da ilgimi çekiyor. Ancak full versiyonu (dizel-manuel) 52.000 TL lerde. Donanım olarak eksikleri de var. Son olarak bir aile arabasına göre bagajı çok küçük.

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye!
      Beni Twitter`da Takip Et
      04-11-12, 17:21 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Yasaklı Üye

Nereden
      istanbul
      İsim
      Yusuf
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      bir zamanlar Ceed 1.6 CRDi 175 bg at sr

B segmentinde güzel arabalar var gerçekten Clio güzel 208 güzel Fiesta gereksiz pahalı b segmenti araba düşünüyorsanız eğer Rio da ekran olsa hepsinden daha iyi donanım ve motor olarak
      04-11-12, 17:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Yasaklı Üye

Nereden
      istanbul
      İsim
      Yusuf
      Soyisim
      Bektaş
      Araç

Rio ya 1500 tl orjinal şekline uygun navigasyon mevcut b segmentinde tek geçerim üstelik Sunroof da var Clio da yok malesef
      04-11-12, 17:39 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      ist.

clio cok guzel acik mavi rengiyle piano black aksesuarli pakediyle gercekten.fiestayi begenmedim b segmenti gozdeleri bence de rio ve clio.

Sent from my GT-I9300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2
      04-11-12, 18:17 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      istanbul

fuara biz Omur'le dun gittik. Sahsen eski yillarin fuarlari ile alakasi yok.
      Aman hafta sonu gitmeyin, hafta ici ugrayin, cunku ortalik coluk cocuk ve apaci dolu

Gelelim araclara, yenilik olarak Cliolar cok guzel olmus, Dacia'nin yeni modelleri fiyatlari ile cok iddiali.
      Fiat'ta yeni cip var, ama o paraya kimse almaz, Aspta OPC ve GTC cok guzel, Yeni Asta sedan fena olmamis,
      Nissan'da millet juke ve qq ya dolusuyordu, ben direkt es gectim
      Skoda rapid guzel olmus, bence iyi satar,

VW'de yeni Golf fena degil guzel olmus, highline paketteki piano black olmamis, ama sport koltuklar guzeldi,
      bagimsiz arka suspansiyon normalde y.disinda 122 hp ve ustune gelecek sadece , y.ici ayni lacaksanirim,
      yani dusuk BG li paketler bagmsiz arka suspansyon yok. Millet yeni golf un etrafindaydi paso Yine cok satacak )

Audi'de yeni A3 vardi, gerisini zaten biliyorsunuz.

Benim favorim yeni mondeo cok sahane olmus yeni bmax ic mekan ve dis tasarim olarak cok basarili,
      fiyati biraz dusururlerse satar.

Hyundai'de yeni Santa-fe vardi, daha once y.disi bayide gormustum, bana gore guzel olmus. Ama 2.0 ve 2.2 dizel paketleri ile turkiyede satamaz. SUV sinifina gelmisken, Sportage rakipler cikmaya baslamis, yeni Subaru XV, Yeni Ford Kuga, Opel mokka, 60-80k arasi fiyatlarla 1.6 benzinli, hatta kugada 1.6 benzinli 180 bg 4x4 otomatik vites paketi getirecekmis , yani rekabet iyice kizisacak. Bu ara yeni Kuga guzel olmus.

BMW'de audinin aksine bir cok aracin kapilari acikti herkes arabalari mincikliyordu

Toyota'da makyajli auris, Honda'da hayal kirikligi 1.6 dizel HB vardi Renaultda Megane RS'e bayildik ,
      fiyatinin gorunce kactik Kia standinda kalabalik bayagi vardi, yeni proceed'i gorduk, yeni ceed sw'ye degilde yeni ceed ve sportage ilgi coktu. Makyajli Sorento getirmislerdi bu ara.

Mercedesten yeni a serisinin begendik, volvo'da ise V40 i begenmedim, bana gore makyajli focus gibi,
      ayrica bindigim tum arabalarda daraldim, o on konsolu acilen degismesi lazim :P

Bugatti, ferrari, porsche gibi standlarin ise etrafi cevrili kenarda bakabilrisiniz

Valla aklima gelen bunlar. Genel olarak fena degildi, ama daha iyi bir fuar olabilrdi kanimca...

Ceed Forever
      2012 Arctic White ,1.6 Crdi Concept SW SR 128 PS, A/T
      2010 Silver Grey , 1.6 Crdi Motion HB 115 PS, M/T ( Sold)
      2008 Silver Grey , 1.6 Crdi Cool HB 90 PS, M/T ( Sold )
      http://ercan79001.blogspot.com/
      04-11-12, 18:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Fuar cok tatmin etmedi beni... Yeni model olarak fazla birşey vermedi, olanlar ise beni etkilemedi....

Yeni mondeo, mazda 6 cok güzeller... Mercedes A yakışıklı ama Renault motoru olması bazılarını rahatsız edecektir... Yeni Leon e guzel ışte muhteşem değil, keza yeni toledo ve skoda rapid de.... Hele pejo 301 ve onun citroen kardeşleri gibi iki gereksiz model var fuarda, bu arabaları çizen insanların gözleri hiç mi yok anlamıyorum, insan bu kadar çirkin birşey cizdiginin nasil farkına varmaz anlamıyorum....

Sent from my HTC One X using Xparent Red Tapatalk 2

TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      04-11-12, 18:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      istanbul

mazda 6 da fena degil o da yeni mondeo paltformu galiba. icini begenmedim ama, yeni des5 bindim, daraldim hemen indim o neydi ya oyle, ucak kokpiti gibi
      Ceed Forever
      2012 Arctic White ,1.6 Crdi Concept SW SR 128 PS, A/T
      2010 Silver Grey , 1.6 Crdi Motion HB 115 PS, M/T ( Sold)
      2008 Silver Grey , 1.6 Crdi Cool HB 90 PS, M/T ( Sold )
      http://ercan79001.blogspot.com/
      04-11-12, 18:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      -
      Araç
      Ceed 2012 Concept SR A/T

[quote author=c@n link=topic=1806.msg47706#msg47706 date=1352046691]
      Fuar cok tatmin etmedi beni... Yeni model olarak fazla birşey vermedi, olanlar ise beni etkilemedi....

Yeni mondeo, mazda 6 cok güzeller... Mercedes A yakışıklı ama Renault motoru olması bazılarını rahatsız edecektir... Yeni Leon e guzel ışte muhteşem değil, keza yeni toledo ve skoda rapid de.... Hele pejo 301 ve onun citroen kardeşleri gibi iki gereksiz model var fuarda, bu arabaları çizen insanların gözleri hiç mi yok anlamıyorum, insan bu kadar çirkin birşey cizdiginin nasil farkına varmaz anlamıyorum....

Sent from my HTC One X using Xparent Red Tapatalk 2
      [/quote]

Yeni leon ile ilgili internette fake bir resim dolaşıyordu. Araca resmen aşık olmuştum. Sonra gördüm ki çıkacak olan leon bambaşka ve oldukça sade. Üstelik bu araçta en sevdiğim şeyler olan dikey duran silecek ve arka kapıda gizli açma kolunu yeni leon da kaldırıp klasik arabalardaki versiyonlara döndürmüşler. Gerçekten yazık olmuş leona.
      Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye!
      04-11-12, 18:38 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Yasaklı Üye

Nereden
      istanbul
      İsim
      Yusuf
      Soyisim
      Bektaş
      Araç

Fiyatlara ne demeli bu arada gün geçtikçe fiyatlar yukarı çıkıyor c sınıfı iyi araba demek (iyi göreceli!). 75 dolu olarak sıfır yerine kaçarak d sınıfı 2 el alırım
      04-11-12, 18:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      Ömer
      Soyisim
      -
      Araç
      Ceed 2012 Concept SR A/T

[quote author=josefsalvatini link=topic=1806.msg47712#msg47712 date=1352047802]
      Fiyatlara ne demeli bu arada gün geçtikçe fiyatlar yukarı çıkıyor c sınıfı iyi araba demek (iyi göreceli!). 75 dolu olarak sıfır yerine kaçarak d sınıfı 2 el alırım
      [/quote]

Aynen hafta önce aracımı satıyordum, hatta sahibinden.com a ilan bile verdim. 2 gün sonra vazgeçtim. Çünkü ilgilendiğim araçların hepsinin benim aracımdan ciddi donanım eksikleri olması rağmen fiyatı benim aracımdan fazlaydı.
      04-11-12, 18:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri