Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Gökhan
      Soyisim
      Turunç
      Araç
      Cee'd Concept 2011 ( Satıldı )

Arkadaşlar merhaba,
      Kafamı şuan yeni kasa Cee'd ( Concept ve Concept Plus ) ve Astra J 1.3 CDTI ( Ecoflex Enjoy, Sport, Ecoflex Sport ) kurcalıyor
      Sürekli ikisi arasında gidip geliyorum. Cee'd için tam otomatik, Astra için düz vites düşünüyorum. Daha önce Astra'yı hiç kullanmadım. Nasıl bir araç bilmiyorum açıkcası. Yakıt tüketimi ve performans verilerine de hakim değilim. Eğer kararım radikal bir şekilde değişmez ise 2-3 ay içerisinde bu iki araçtan birisine terfii edebilirim. Daha önce J kasa Astra kullanmış olanınız var mı? Günlük 50 km yol yapıyorum. Ortalama hızım ise 25 km/h civarında oluyor. Ayrıca ayda en az 1500 km yol yapıyorum.
      Dünya üzerinde rüşvet vermeden devlet kurmuş tek millet biziz.
      Beni Twitter`da Takip Et
      08-01-15, 08:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

1.3 multijet motorun yakıtı dısında cekebilecek hiç birşeyi yok astrada(cosmo yada bir altı olan sport değil ise).95 hp 1.3 motor o kasada at şeyinde kelebek gibi kalıyor 2000 devir öncesi kimsecikler yok motorda 2000 e gelince tekme yemiş gibi kendi çapında gitmeye calısıyor.

ben concepti alırken astra enjoy plus(degişmiştir belki paketin adı) 1.3 95lik mercek farı bile olmayan boş kıvamdaki paketi 58.500 dü.
      1881 - 193
      08-01-15, 09:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      Ankara
      İsim
      Mutlu
      Soyisim
      Çalışkan
      Araç
      Opel Astra J 1.4 AS

opelsizasla.com adlı foruma bir bakın bir sürü bilgi var orada. Temel olarak benim takip ettiğim kadarıyla motor yetersiz kalıyor ama tüketim olarak oldukça düşük. Bir de birkaç konuda o modelde manuel şanzımanın sorun çıkarttığını okudum. Donanım olarak da en az sport almakta fayda var Berkan'ın dediği gibi.
      Kia cee'd motion crdi a/t 2010 (satıldı)
      Opel Astra J 1.4 AS 2014
      08-01-15, 10:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      SİLİVRİ/İSTANBUL
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      Uğurluoğlu
      Araç
      2014 Kırmızı Kia Ceed Premium

Ben 1.3 cdti enjoy astra kullandım 1.5 yıl ama hiç memnun kalmadım ilk defa aldığıma pişman olduğum bşr araba. Arabanın motoru araca yetmiyor kalklarken çok zorlanıyor hele yazın klima açıkken mutlaka stop ediyor. Araba 6 ileri düz vites aracın 1-3-6. Vitesleri ölü mutlaka aracı devirden düşürüyor bence astra alacaksanız yeni motor 1.6 cdti 136 beygir olanı alın derim yeni mptorlar iyi ama 1.3 motoru adeta felaket.
      08-01-15, 10:41 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      SİLİVRİ/İSTANBUL
      İsim
      Ahmet
      Soyisim
      Uğurluoğlu
      Araç
      2014 Kırmızı Kia Ceed Premium

Bu arada söylemeyi unuttum araç 110 u çok zor buluyor. Motoru 80-90 la gitmek için ideal ama fazla hızlanamazsınız. 1.3 olduğu için az yakıyor ama motoru hiç bi işe yaramıyor. Araç içinde 4 yetişkin varsa yokuşta durursanız kalkmanız zor olacaktır. Yazında klima açmamanızı öneririm.
      08-01-15, 10:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Garip
      Soyisim
      Keskin
      Araç
      Ceed 1.6 crdi concept plus A/T (satıldı)

1.3 opel astranın "klima açıkken kırmızı ışıklarda sürekli stop ettiğine şahit oldum.
      08-01-15, 11:12 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      ünal
      Soyisim
      ks
      Araç
      kia concept plus 2014

aracımı almadan önce ne listeler yapmıştım skoda opel ford seat kia hyundai internette o kadar video izledim o kadar yorum okdumki en son leon ve ceed arasında kaldım tercihimi cee'den yana yaptım. hiçte pişman değilim. söylediğin modelle alakalı millet çok isyan ediyordu aman diyim telefon değilki kolayca değiştiresin
      Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz. [ Fatih Sultan Mehmet ].
      08-01-15, 11:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Astra yakıt açısından oldukça az yakan bir araç en azından Ceed otomatikten daha az yakıyor. Hem 1.3 motor olması hemde yanlış hatırlamıyorsam 90hp olması açısından performansı bence tatmin edici değil.Ancak ayda en az 1500km yol yapıyorum diyorsunuz bu koşulda yakıt sarfiyatı ilk etapta en önemli unsur diyorsanız Astra daha mantıklı görünüyor ama aman aman gitmiyor ve Ceed genel anlamda herşeyi ile daha tatmin edici bir araç bana göre.
      08-01-15, 13:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Motoru haricinde guzel bir secim.. Yeni 1.6 dizel motorlusunu alabilirsin bence, ama 1.3 asla...
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      08-01-15, 20:15 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Gökhan
      Soyisim
      Turunç
      Araç
      Cee'd Concept 2011 ( Satıldı )

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1.3 multijet motorun yakıtı dısında cekebilecek hiç birşeyi yok astrada(cosmo yada bir altı olan sport değil ise).95 hp 1.3 motor o kasada at şeyinde kelebek gibi kalıyor 2000 devir öncesi kimsecikler yok motorda 2000 e gelince tekme yemiş gibi kendi çapında gitmeye calısıyor.

ben concepti alırken astra enjoy plus(degişmiştir belki paketin adı) 1.3 95lik mercek farı bile olmayan boş kıvamdaki paketi 58.500 dü.
      Chip tunning işe yarar mı acaba?
      Dünya üzerinde rüşvet vermeden devlet kurmuş tek millet biziz.
      09-01-15, 09:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Visitors found this page by searching for:

astra j 1.3 cdti

opel astra j kasa 1.3 cdti

opel astra 1.3 cdti yorum

opel astra j kasa beygir

opel astra j kasa 1.3 cdti kullanicilari

astra j 1.3 cdti sport1.3 cdti astra 95 hp cekisi nasilopel astra j kasa dizel forumopel astra 1.3 cdti j kasa yorumopel astra 1.3 cdti ecoflex yorumastra 1.3 cdti ecoflex sport yorum1.3 astra j nastra j kasa 1.3 cdti kullanicilari#spf=1opel astra j kasa dizelopel astra j kasa 1.3 cdti yorumopel astra jkasa 1.3 motor 95likopel astra 1.3 95 hp j kasa nasilopel astra 1.3 cdti j kasaopel astra 19 cdti hakkindaAstra j 1.3 cdti nasilAstra j 1.313 dizel j kasa astra yorumlari1.3opel enjoy plus ozellikleriopel astra j 1.3opel astra j 1.3 cdti yorum
    SEO Blog

Yer imleri