Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      mto
      Ceed Meraklısı

İsim
      Murathan
      Soyisim
      ouz
      Araç
      CEED CRDI 1.6 MOTION

Tatil yolunda tirla kavsakta kaza yaptik. Tatil zehir oldu ama Allaha sukur bizlerde bisey yok.Gunes sigorta kasko policem var.Servise getirmeyi plqnliyorum ama her servislede anlasmasi yok.Servislerde her parcayi degistiriyorlarmi. Onarma istesek yapmazlar mi?
      Beni Twitter`da Takip Et
      31-08-14, 15:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      Ankara
      İsim
      Mutlu
      Soyisim
      Çalışkan
      Araç
      Opel Astra J 1.4 AS

Geçmiş olsun, Allah korumuş. Yetkili servisler onarma işine girmez, en azından benim tecrübem böyle. Ancak kaskoyla anlaşması olan özel servisler araştırılabilir ama onlardan da fiyat almak lazım: çünkü kaskodan fazla para alacağım diye faturayı şişirebilirler, bu da ileride satışta dezavantaj yaratacaktır.
      31-08-14, 15:44 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

Geçmiş olsun.
      Servislerde genellikle değişim yoluna gidiyorlar. Ancak, experde bazı parçalarda onarım isteyebiliyor. En iyisi dosya açıldıktan sonra exper ile görüşmek.
      31-08-14, 15:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı inimicus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Geçmiş olsun, Allah korumuş. Yetkili servisler onarma işine girmez, en azından benim tecrübem böyle. Ancak kaskoyla anlaşması olan özel servisler araştırılabilir ama onlardan da fiyat almak lazım: çünkü kaskodan fazla para alacağım diye faturayı şişirebilirler, bu da ileride satışta dezavantaj yaratacaktır.
      Geçmiş olsun şükür sizde bir sıkıntı yok.Hemen tutanak tutmanız gerekli ve birkaç resim çekmeniz iyi olur.Poliçede en arka sayfada kaşedeki telefonu arayıp anlaşmalı servisleri öğrenip size en yakın anlaşmalı servise aracı götürün.Orada dosya açılsın ve şirket exper göndersin.Servis ile exper aralarında hallederler.Servis genelde değişim taraftarıdır experde tamir edilebilecek bir durum ise onarim yoluna giderler.Hasar konusuna kafanızı takmayın haklıysanız zaten Şirketiniz çıkan faturayı karşı tarafın şirketinden rücu edecektir dolayısı ile hasarsızlığınız ve siciliniz bozulmayacaktır. Hata sizde ise yapacak birşey yok yine aracınız onarılır sadece hasarsızlığınız bozulur.Sigortacı böyle günler için vardır o yüzden muhakkak iletişim kurun.Umarım şirketinizin iyi servisler ile anlaşması vardır.Tekrar geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.
      31-08-14, 15:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      ist

Bende güneş sigortalıyım merak ediyorum durumu paylaşırsanız iyinolur
      güneş sigorta sorun yaratıyormu ?

geçmiş olsun tekrar
      31-08-14, 19:31 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      mto
      Ceed Meraklısı

İsim
      Murathan
      Soyisim
      ouz
      Araç
      CEED CRDI 1.6 MOTION

Hepinize tesekkur ederim. Allah korudu. Polis suçun %100 unu bana vermiş. Aslinda suçlu olduğumu kabul etmiyorum ama kaza sirasinda hastane isi olduğu için fotoğraf felan cekemedim. O yüzden ispatlayan iyi rum . başka bir şehirde kaza yapinca herşey daha zor oluyor. Neyse gül al a götürmeyi planliyorum. Sorun olurmu sizce.
      31-08-14, 20:00 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Alıntı mto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hepinize tesekkur ederim. Allah korudu. Polis suçun %100 unu bana vermiş. Aslinda suçlu olduğumu kabul etmiyorum ama kaza sirasinda hastane isi olduğu için fotoğraf felan cekemedim. O yüzden ispatlayan iyi rum . başka bir şehirde kaza yapinca herşey daha zor oluyor. Neyse gül al a götürmeyi planliyorum. Sorun olurmu sizce.
      Murathan bey bende sigortacıyım ancak bir yerden sonra bizim verdiğimiz bilgiler hiçbir anlam ifade etmez.Sizin en kısa sürede sigorta şirketinizi yada sigorta yaptırdığınız acenteyi arayıp anlaşmalı kurumlar listesinde nereler var bakmanız lazım.Yada sizin öncelikli olarak girmek istediğiniz yerlerin listesini yapın ve tek tek sorun hangisi ile anlaşması varsa oraya gidin.Anlaşmasız bir yere gidecek olursunuz sonra cebinizden bir kısmını ödemek zorunda kalabilirsiniz muafiyet uygulanır vs vs canınız sıkılabilir.
      31-08-14, 20:50 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Gecmis olsun..

TeamPASAOGLU
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      31-08-14, 22:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

anlaşmalı servis nedir. simdi ben kaza yapsam istediğim herhangi bir kia yetkili servisine gidemeyecekmiyim.
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      31-08-14, 23:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      PENDİK
      İsim
      Ümit
      Soyisim
      TAŞTAN
      Araç
      Kia Ceed Consept Plus 2013

Geçmiş olsun . Rabbim beterlerinden saklasın... Her sigorta firmasının bölge bölge işine geldiğinde (perte çıkarmak istemiyorsa aracı) aracın tamiratını yaptırdığı anlaşmalı bir nokta vardır... Orta halli veya yetkili servis kadar büyük işyerleridir genelde.. Malesef anlaşamamız yok başka servise bakın sözünü bakım yaptırdığım zaman serviste birine söylerken duymuştum
      01-09-14, 08:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri