Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
    Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Super Moderator

İsim
      Rasim
      Soyisim
      Yetiş
      Araç
      İ30CW A/T Elite (DCT)

An itibariyle Soma da maden faciasında 157 kişinin hayatını kaybettiği söyleniyor.
      Yine para uğruna seri bir cinayete tanık oluyoruz. Yazıklar olsun, lanet olsun.
      Facia'da ölü sayısı 157'ye çıktı- Sözcü Gazetesi
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-05-14, 23:38

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

Allah rahmet eylesin . o rakamlar cok büyük ihtimalle dogru(ymuş)

geride kalanlara yasam mücadelesindekilere bekleyenlerine bizlere Allah sabır versin

buarada hadi şaşıralım

Kazanın yaşandığı madeni işleten Soma Holding AKP’ye göbekten bağlı çıktı

Sendika.org.’un haberine göre Maden kazasının gerçekleştiği işletme olan Soma Holding’in AKP ile çok yakın bağlar içinde olduğu belirtiliyor. Soma Holding Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru’nun eşi Melike Doğru 30 Mart yerel seçimlerinde AKP’den Belediye Meclis üyesi adayı oldu ve seçildi. Doğru, AKP’yi Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde de AKP’yi temsil ediyor.

Doğru ailesi aracılığıyla oldukça şaibeli bir şekilde yapılan kültür merkezinin tabelasında hem Soma Belediyesi’nin hem de Soma Holding’in logoları yer alıyor. Soma Şoförler Odası’nın arkasında yer alan ve belediyeye ait yeşil alan olarak geçen bölgede yapılan bu kültür merkezinin adını da Melike Doğru’dan alıyor: Melike Doğru Sosyal Tesisleri Gülbin Düğün Salonu.

Ayrıca Soma halkı, Soma Holding’in çıkardığı kömürlerin belediye tarafından Soma’da seçim öncesi dağıtıldığını ayrıca üzerinde ‘satılmaz’ yazan bu kömür torbalarının AKP’nin seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Türkiye’ye dağıtıldığını söylüyor.

Bununla beraber Soma’da son dönemin en çok sorulan sorularından biri de Ramazan Doğru’nun kısa sürede nasıl Soma’nın en çok konuşulan isimlerinden biri olduğu? Soma’da Ramazan Doğru’nun Özel Vefa Hastanesi’ni almak için girişimlerde bulunduğu iddia ediliyor (HABER MERKEZİ)
      http://www.evrensel.net/haber/84251/...l#.U3KP_BZORc4
      1881 - 193
      14-05-14, 00:06

3. Durumu:
      c@n
      Super Moderator

Nereden
      Kadıköy
      İsim
      Can
      Soyisim
      Keleşoğlu
      Araç
      Seat Leon 1.6 TDi Style 105 hp DSG

Allah rahmet eylesin... diyecek soz bulamiyorum....

TeamPASAOGLU
      TeamPASAOGLU
      Seat Leon 1.6 TDi Style 185hp DSG
      14-05-14, 00:11

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Kağan
      Araç
      2011 cee'd SW Motion D/V

Allah rahmet etsin, yakınlarına sabırlar versin, inşallah kayıplar artmaz. Diyecek çok söz var da burası yeri değil...
      14-05-14, 00:16

5. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul Tarabya
      İsim
      Serkan
      Soyisim
      Uludag
      Araç
      Pro Ceed

okadar çok üzüldüm ki ölü sayısı 201 ama bu 400 ü aşabilirmiş

milli yas ilan edilmesi gerekiliyor

allahtan ailelere sabır dilemekten başka bir şey yapılamıyor gerçekten
      14-05-14, 08:35

6. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

Arkadaşlar
      Benim kardeşim de o şirkette emniyet mühendisi gece vardiyasına gideceği için şükürler olsun ki (benim için tabi) iyi haberlerini aldım. Dün saat 17:00 den beri kurtarma çalışmaları için orada, kendisi ile henüz görüşemedim ama Annem yanındaydı onunla görüşüyorum.

Ölü, yaralı ve mahsur kalanlar hakkında net bilgi yok.

Orada halkın konuştuğu 270 den fazla ölü olduğu ve ~200 kişininde hala yeraltında olduğu konuşuluyor.

İnşallah be rakamlar gerçek değildir ve mahsur kalanlar sağ salim kurtulur.

Allah ölenlere rahmet ailelerine ve milletimize sabırlar versin.

"Şirketin AKP ye yakın olduğunu biliyorum. Mitinglere otobüsler ile işçi taşıdıklarını gözümle gördüm."

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
      Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

…………….. (ezbere biliyorsunuz zaten).

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      14-05-14, 08:58

7. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul

Allah (cc) ölenlere rahmet yakınlarına sabır versin arkadaşlar şu elim olayı siyasete alet etmek sıcağı sıcağına ordaki işçilerimize karşı ayıp olmuyormu birkaç gün sonra elinizde net bilgiler olsun konuşun ama ortalık toz duman her konuda en acısında bile ülkemizde her konu siyasete çekilmek zorundamıdır ki varsayalım akp li şirket bir kaza olmuş burdan çıkarmamız gereken ders akpye oy vermemek mi nedir amacınız lütfen ölülerini bile gömmedi kavuşamadılar bile biraz yas tutalım tutmuyorsak yas tutulana kadar saygı gösterelim sonrasında ihmaller varsa sorumluları hakkında hep beraber elimizden ne geliyorsa yapalım hep birlikte ama artık en acı olaylar bile birbirimizden ayrışma sebebi olmasın.
      14-05-14, 09:20

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      josef
      Soyisim
      fidankök
      Araç
      2012 kia ceed sw full

Allah ölenlere rahmet, ailelerine sabırlar versin.

Forumda siyaset konuşulacak bir yer yoksa siyaseti karıştırmayalım.

Benim de bu olayın gerçekleşmesine mani olmayan yetkililere, onlara oy verenlere söyleyecek çok lafım var.

Kendimi tutuyorum.
      14-05-14, 09:54

9. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Allah rahmet eylesin. İnşaallah rakamlar o kadar değildir. Bir Akp muhalifi olmamla beraber, söz konusu şirketin Akp ile bağlantısını sıcağı sıcağına öncelemek bence de problemli bir tutum. Lakin yukarıdaki yorum yapan arkadaşların hiçbiri meseleyi Akp'ye oy vermeme propagandasına dönüştürmüş değil. Bence siz farkında olmadan Akp'ye oy verme konusunda savunma refleksine girmişsiniz.
      @huss25

Edit: Cevabımı yazarken branke'nin mesajı yoktu.
      14-05-14, 10:01

10. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

siyaset karısıcak bişey yok olay direk onla alakalı....

bu madenleri baska millet /hükümet denetlemeyecek basta olan hükümet yapacak(tı) yada yasayı/kanun/kural/denetleme yapması gereken baska bir ülkenin meclisi vekilleri degil , Türkiyenin vekili meclisi yapması gerektiği için. tam olarak gobekten karısır. onlar suclu tabiki basta chp mhp vs ne olsaydı onun hakkındada olurdu mevzu onlar degil suan basta olan akp oldugundan dolayı...

alınmasın gücenmesin kimse. yandaşı diye olan haberi koydum görmeyen gorsün diye tek kelimede etmedm.

buda bi abimin yazısı

taşeronluğu ana çalışma biçimi olarak dayatacaksın, kamuyu tasfiye edeceksin, yandaş firmaları denetimden muaf bırakacaksın, ülkenin yarısı kayıtdışı çalışacak, sendikalaşmayı engelleyeceksin ondan sonra bu yaşananlar karşısınında hükümeti eleştirmeyin diyeceksin. siyaset yapmayın diyeceksin,
      hmm peki tamam

edit: 19 Mayısta iptal edildi buarada ....

2.edit:yada icerdeki kayıtsız calısan iscilerde + cocuk iscide varmı hatrı sayılır ölcüde 15 yaşında cocuk oldü icerde yazık günah degilmi

dün degilmiydi 15 yasındda ne işin var sokakta diyen bugunde demezlermi ne işin var 15 yasında madende diye
      1881 - 193
      14-05-14, 10:17

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri