Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
    Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Merhaba arkadaşlar.
      Arife günü hanım sağ olsun ilk kanı akıttı. Malesef köpeğe çarptık ve araçta tampon hasarı oluştu. Ceedler güvenlik yönünden çok başarılı. 120 km hızla çarpmasına rağmen sadece tampon hasarı oluştu. Tatil dönüşü eskişehir seyyah otomotive giderek hasar dosyası oluşturdum. Tampon ellerinde olmadığı için bırakmadım. Eksper geldi inceleme yaptı. Buraya kadar herşey normal. Servis danışmanı dün beni aradı parçanın geldiğini söyledi. Bende bunun üzerine aksigorta kasko müşteri hizmetlerini arayarak ikame araç talep ettim. VEEEEE ŞOKKK.
      Aracı kurtarıcıyla götürmediğim için ikame araç veremeyeceklerini söylediler. O hışımla kaskoyu yaptırdığım yıllardır arkadaşım olan kişiyi aradım. Neden beni uyarmadın? dedim. cevap yok
      Araç benim için ihtiyaç olduğundan bir çözüm arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
      Beni Twitter`da Takip Et
      14-10-14, 12:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

abi tamponu sök tak ne alcak 2 saate bitiremiyormu bence o tarafı zorla biraz,

olmazsa sök akü kutup başlarını yada sigorta kutusundan 2-3 sigorta yok et bozuldu calısmıyor diye ara cekici gelsin götürsün servise, danısmanda biraz incelicez arastırcaz falan diyiversin belki kılıfa uydurulabilir
      1881 - 193
      14-10-14, 13:08 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      soner
      Soyisim
      ÖZCÖMERT
      Araç
      Kia Pro Ceed A/T

Bende Ak sigortadan yaptırdım. Allaha şükür bir sorun yok. Allah düşürmesin onların eline.
      14-10-14, 13:40 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      abi tamponu sök tak ne alcak 2 saate bitiremiyormu bence o tarafı zorla biraz,

olmazsa sök akü kutup başlarını yada sigorta kutusundan 2-3 sigorta yok et bozuldu calısmıyor diye ara cekici gelsin götürsün servise, danısmanda biraz incelicez arastırcaz falan diyiversin belki kılıfa uydurulabilir
      Berkancım o treni kaçırmışız kardeş. Dosya açılınca dönüşü yokmuş araştırdım. Tamir süresi bencede o kadar sürmemeli. sanırım ellerinde işleri var.
      14-10-14, 13:44 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Alıntı deadgarden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bende Ak sigortadan yaptırdım. Allaha şükür bir sorun yok. Allah düşürmesin onların eline.
      Birdaha ak sigortaya kasko sigorta yaptırmak mı? tövbeler olsun. çok amatörler çok
      14-10-14, 13:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Dosyayı alıp ankaraya götürmeyi düşünüyorum. Hem onların anlaşması varmış opal kiayla
      14-10-14, 13:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Sakarya İl temsilcisi

Nereden
      Sakarya
      İsim
      Bülent
      Soyisim
      KURNAZ
      Araç
      Cee'd 2011 Motion M/T

Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun.

Çok merak ettim tamponu ne kadar zamanda değiştireceklermiş.

Tampo aracın rengine boyanır 2-3 saate takılır alt tarafı 3 tane vida / Benim arabanın garantiden göğüs değiştirecekler sabah 9 da götürdüm öğlenden sonra gelin alın dediler. Bence de siz servisi sıkıştırın.

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi
      Ey Türk Gençliği!
      Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

…………….. (ezbere biliyorsunuz zaten).

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
      20 Ekim 1927
      14-10-14, 14:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Alıntı batkurnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun.

Çok merak ettim tamponu ne kadar zamanda değiştireceklermiş.

Tampo aracın rengine boyanır 2-3 saate takılır alt tarafı 3 tane vida / Benim arabanın garantiden göğüs değiştirecekler sabah 9 da götürdüm öğlenden sonra gelin alın dediler. Bence de siz servisi sıkıştırın.

çok doğru söylüyorsun abi. orda bi mantık hatası var.
      14-10-14, 14:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      ERMAN
      Soyisim
      ERDURAN
      Araç
      2013 CEED CONSEPT PLUS

Erbekle görüşüyorum şuan. hasar ve 15000 bakımını aynı gün yapabilirlerse istanbula gideceğim. bakım fiyatı uygun geldi
      14-10-14, 14:36 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Geçmiş olsun Erman Allah beterinden saklasın.Ne kadar iyi boyanırsa boyansın 2-3 saatlik iş benim gözümde yalapşap iştir.Çok zor iş değil ama teslim edip 3 saat sonra alınacak kadarda basit değil bence. İkame araç konusuna gelince bende sigortacıyım, her ne kadar benim şirketim olmasada çalıştığın şirketin bilgilerini aktarayım. Onlarda,bizde ve genelde diğer şirketlerde yılda toplam 2 seferde 14 gün yani 1 hafta 1 hafta şeklinde ikame araç hizmeti verilir ama sağolsun Sigortacıların birçoğu 20-30tl daha fiyat incelsin diye çekici ile çekilme şartı koydukları anda durum bu hale geliyor.Hasar anında çekici şartı koymasalardı bu sorun yaşanmayacaktı bunu teyit etmek istersen sigortacına sorabilirsin.Benim ve eşimin kestiği Poliçelerde böyle bir seçenek zaten yok.İşte firmaların birbirinden farkı % 5 ise o %5'in içine giriyor bu yaşadığın durum. Bence sigortacı ile tekrar görüşün bir hal çaresini bulsun gerekirse kendisi araç kiralayıp maduriyeti gidersin.Tekrar geçmiş olsun.
      14-10-14, 15:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri