Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      fatih
      Soyisim
      temizsu
      Araç
      Kia, Ceed, Concept Plus

Arkadaşlar bugün 850 333 4493 diye bir numaradan aradılar. Axess kartınıza ACİL YARDIM DESTEK SİGORTASI tanımlanmış deyip nefes almadan ücretsiz check-up yol yardımı vs sıraladı. Bu arada vatandaş kartın ilk ve son 2 hanesini bi de TC numaramın ilk ve son 2 hanesini biliyordu. Ben ilgilenmediğimi söyledim. O zaman sistemden düşmemiz için kart bilgilerinizi vermeniz gerekiyor dediler. Hayır vermem deyince o zaman Nüfusa bişeyleriniz düşer mağdur olursunuz dedi. Akbank müş. hizmetlerini arayayım sonra döneyim dedim. Ama şyle böyle kem küm zart zurt etti. Kapattım akbankı aradım böyle bi hizmetimiz yok dediler. Dolandırıcılık olması kuvvetle muhtemel dediler. Mail order ve internete kartı kapattım. Benzer bi durum olursa sakın bilgilerinizi vermeyin! Sorumluluk müşteriye ait çünkü!
      Beni Twitter`da Takip Et
      05-12-13, 18:19 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

Nereden
      Ankara
      İsim
      Volkan
      Soyisim
      Koç
      Araç
      Kia Ceed Sw Concept 2011

Teşekkürler bilgilendirme için.. Bu telefonla spam olayı o kadar arttıki, akşama kadar 50 kere aranıyorsam en az 10 tanesi bu tip şeyler.. Buna artık bir şikayet, yaptırım mekanizması geliştirlmesi lazım.
      05-12-13, 19:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

dolandırmasa da verdiği sıkıntı yeter.

..anket yapacaz. kiadan memnun musunuz .. tane soru var.

gibi
      05-12-13, 19:32 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      bmx
      Ceed Hayranı

Nereden
      istanbul

Bunlar bu telefon numaralarını nerden bulabildiklerini birebir bizzat kendi yaşamış olduğum örnekle anlatayım.
      seyahat acentesi sahibiyim.Bir yolcumuza pegasustan bilet kesmiştim.Sisteme yolcunun telefonu olmadığı için kendi numara mı girdim.
      yolcum bir bayandı sanırım selma olması lazım.
      2 ay sonra telefonum çaldı arayan digitürktü selma (soyadınıda söyledi) görüşüyoruz dediler.hayır diyince nasıl görüşebiliriz diye bana soruyorlar.
      benim pegasus sistemine girdiğim isim ve telefona göre aradılar.bunu pegasus'a dile getirdim ama kabul etmiyorlar.
      sonra bir dersanede çalışan arkadaşım.Bu şekilde numaraları satan kişiler olduğunu dersaneler ve buna benzer bir çok kurum toplu olarak bu numaraları satın aldığını söyledi.yakında bunla ilgili kanun çıkıcak
      05-12-13, 22:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

Ürün satış pazarlama amaçlı aramışlardı. telefonu nereden bulduklarını sordum. Falanca bilgisayar servisi dediler. gerçekten de o servise telefon numaramı bildirmiştim.

Bir de 10 sene kadar önce bir marketin hediye çekiliş bişeyine kağıt doldurup kumbaraya atmıştım. saf saf doldurmuşuz.
      kısa süre sonra bilmemne tatil köyünün devre mülkün pazarlaması için aradılar. Çekiliş filan hikaye demek. isim telefon toplamak için yapılmış.

Telefonumuzu bildirirken tekrar düşünmemiz gerek. acaba gerçekten gerekli mi?
      05-12-13, 23:30 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

içinde 850 geçen tüm numaraları engelledim. Yakındır 444'leri de engelleyecem. Telefonum sessiz, başım rahat.
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      08-12-13, 17:18 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

850 arayanlar

SEO Blog

Yer imleri