Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Batuhan
      Soyisim
      Mıcık
      Araç
      Kia Cee'd Comfort

Öncelikle merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim, 2014 cee'd 1.6 crdi comfort paket (yani en boş paket) aracı alacağım bir aksilik çıkmaz ise salı günü elimde olacak. Ancak aklıma takılan bir iki soru var, gündüz farlarını (led)leri çok istiyorum ve aracın rodajı 1.000 km civarı diyorlar. Aracın sigortasını bozmadan ledleri nasıl taktırabilirim? ve rodaj ayarında devirde nasıl davranabilirim bilen biri cevap verebilirse çok mutlu olurum, teşekkürler.
      Beni Twitter`da Takip Et
      13-04-14, 03:16 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

kardeşim led farları çıkma bulman zor. serviste taktırırsan eşek yüküyle para verirsin. led far taktıracaksan concept plus al bence. yok bi yerde uygun fiyatlı orijinal led far bulursan buraya yazarsan sevinirim. ben de aradım ama bulamadım.
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      13-04-14, 11:07 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Batuhan
      Soyisim
      Mıcık
      Araç
      Kia Cee'd Comfort

Alıntı dellobaltino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kardeşim led farları çıkma bulman zor. serviste taktırırsan eşek yüküyle para verirsin. led far taktıracaksan concept plus al bence. yok bi yerde uygun fiyatlı orijinal led far bulursan buraya yazarsan sevinirim. ben de aradım ama bulamadım.
      Arayacağım, umarım bulabilirim. serviste 1.500 lira gibi bir fiyat çekiyorlar tek far başına..
      13-04-14, 14:14 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      Garip
      Soyisim
      Keskin
      Araç
      Ceed 1.6 crdi concept plus A/T (satıldı)

öncelikle aramiza hoşgeldiniz der yeni aracinizi kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim. Biraz pazarlik yapip plus alin bence yalniz led değil panoramik sunroof unuz da oluyor
      13-04-14, 16:33 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Batuhan
      Soyisim
      Mıcık
      Araç
      Kia Cee'd Comfort

Alıntı 43YD620 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      öncelikle aramiza hoşgeldiniz der yeni aracinizi kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim. Biraz pazarlik yapip plus alin bence yalniz led değil panoramik sunroof unuz da oluyor
      öncelikle teşekkürler, hoşbulduk. ancak arada maksimum 8.000 liraya kadar çekebildim arada ki farkı. ve sadece sunroof ve led için o kadar para vermekte istemiyorum açıkcası. şu anlık comfort yeterli. umarım biryerden uygun orjinal ledli far bulabilirim şu an tek istediğim o.
      13-04-14, 16:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

biz bi kapı eşiğini bile bulana kadar ne çektik. ben anca tek sol led far bulabildim 350 ye o da tırnağına tamir yapılmış. yeni bir araç olduğundan çıkmacılara düşmesi bikaç yılı bulur
      Timsah doğduysan yapacak bişey yok ama balık doğduysan da haybeden timsahlığa lüzüm yok!
      13-04-14, 17:52 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Aşığı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      mert
      Araç
      Ceed Consept dizel 2013

ayrıca comfortla concept plus arasındaki tek fark sunroof ve led değil bildiğim kadarıyla
      13-04-14, 17:53 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

Nereden
      izmir
      İsim
      mehmet can
      Soyisim
      dal
      Araç
      ceed crdi premium oto. 2013

hayırlı olsun öncelikle.. ama aklınızda mutlaka bulunsun.. elinizden çıkartmak istediğinizde ikinci el durumunda zorlanabilirsiniz.. paket farklılıkları önemli oluyor.. concept plus almanızı tavsiye ederim..
      ceed 1.6 crdi premium oto. 2013
      14-04-14, 07:39 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

güzel diyosunuzda concept plus aradaki fark listede fiyatı üstünden 9-10 bin var, arkadasda 8 e düsürtebilmiş.

takılma bence cok lede bende istedim ama alamadım concepte verdigi teklifi gorunce sormadım bile hatta concept plusu

ERSİN OTO MOTİVDEN KİA CEED 2013 MERCEKLİ FARLARI 1111 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 154625912

en üste cıksın diye fiyatı koymus .şu ilanı arayıp sorabilirsin elinde varsa
      1881 - 193
      14-04-14, 09:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Fanatiği

İsim
      ÇAĞATAY
      Soyisim
      TOKAT
      Araç
      Kia ceed premium(dct)

Kardeşim bence imkanın el veriyorsa consept plus al çünkü arada baya bir donanım farkı var bazılarını zaten sonradan taktırman çok zor yada mümkün değil sadece led far bile sonradan taktırmak çok pahalıya mal olur ki piyasada zor bulursun bence iyi düşün derim ben
      14-04-14, 12:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

ceed comfort

kia ceed comfort paket

kia ceed comfort

kia ceed comfort özellikleri

kia ceed comfort 2014

kia ceed 1.6 crdi comfort

2014 kia ceed comfortkia ceed comfort paket 2014kia ceed sw comfortkia ceed sw comceed confortkia ceed 1.6crdi comfortkia ceed 1.6 comfort dizel nasilkia comfort consept plus arasındaki farkkia ceed 2014 confort ikinci lkia ceed 1.6 crdi comfort yorumCeed 1.6 krdi konfortceed comfort özelliklerikia ceed 1.6 comfort nasılkia ceed comfort 2.elceed confort 2. el
    SEO Blog

Yer imleri