Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      mehmet
      Soyisim
      özdemir
      Araç
      yeni ceed1.6otomatik SW

yeni seed sw araç aldım 07. 12 .2012 tarihinde kia mar otodan navigasyonu yoktu satıcı bey bana 1 ay içinde gelecegini söyledi bende aracı aldım hala bana ne zaman gelecegiyle alakalı bir bilgi veremiyorlarmış necvox firmasıda aynı şeyleri söylüyor başka marka varmıdır bu modele uyumlu bilen varmı acaba şimdiden teşekkürler.
      HERKESİN CUMASI MÜBAREK OLSUN
      Beni Twitter`da Takip Et
      29-03-13, 09:00 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Master

Nereden
      Istanbul

Bu konu için başlığı takip edin Ltf…

Herseyini kaybedebilirsin, dostlarını asla kaybetme…
      come, get SOME baby...
      29-03-13, 14:46 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Ergin
      Soyisim
      YILMAZ
      Araç
      2013 Kia Ceed SW Premium - Dizel-Otm

Alıntı özdemirler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yeni seed sw araç aldım 07. 12 .2012 tarihinde kia mar otodan navigasyonu yoktu satıcı bey bana 1 ay içinde gelecegini söyledi bende aracı aldım hala bana ne zaman gelecegiyle alakalı bir bilgi veremiyorlarmış necvox firmasıda aynı şeyleri söylüyor başka marka varmıdır bu modele uyumlu bilen varmı acaba şimdiden teşekkürler.
      HERKESİN CUMASI MÜBAREK OLSUN
      Ben de sordum Çelik Motor a. İki ay içerisinde orjinal navigasyonunu satacaklarını söylediler.
      29-03-13, 18:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

yeni ceed navigasyon

kia ceed navigasyon

kia ceed uyumlu navigasyon

yeni kia ceed navigasyonceed navigasyonnew ceed navigationkia ceed navigationnecvox kia ceed2012 kia ceed uyumlu multimedyakia(newceed) navigasyonkia ceed 2013 navigasyonkia new ceed sw 2013 navigasyon2013 kia ceed necvox multimedyaceed için navigasyonnecvox navigasyon kia ceed 2013necvox new ceedkia ceed için navigasyonyeni kia ceed necvox navigasyonyeni ceed uyumlu multimedyakia ceed ile uyumlu navigasyonyeni kasa uyumlu necvoxnev ceed navigationnecvox yenni ceedyeni kia ceed navigasyon orjinalyer imleri navigasyon
    SEO Blog

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri