Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

arkadaşlar merhaba,

yeni ceed aldım multimeyda teyp taktırmayı planlıyorum ama servis necvox harici ürünlerin garantiyi bozacağını söyledi..kendileri 2000 tl ye takıyormuş.malum sitede 700 ile 1000 tl arasında fiyatlar var ordan alıp taktısam sorun olurmu sizce?
      Beni Twitter`da Takip Et
      01-04-14, 13:35 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Hayranı

İsim
      Teoman
      Soyisim
      Türk
      Araç
      Kia Cee'd Concept 2013

Bu garantinin arkasında duran Kore ama cep doldurma meraklısı servisler kököz windows CE işletim sistemli aygıtları 2000 liraya tabiri caizse itekliyor. Aynı aletin android versiyonları nette 800 lira civarı. Garanti belasına ne derlerse kabul etmek zorunda kalıyoruz. 8 yıl peugeot 206 kullandım. 1 kere garantilik bir arıza vermedi. Sadece triger kayışı koptu 8. yılda.

Hangi multimedia cihazını alırsanız alın windows CE işletim sistemli olmasın. Eski ve uygunsuz bir işletim sistemidir. Android tabanlı sistemlere uygulama bulmakta da zorluk yaşamazsınız. Sorunları da yok denecek kadar az olur. Bence necvox diye adlandırdıkları ama çinden getirdikleri ürünlerin android versiyonu gelene kadar satın almayın. Değmez. Hatta bayiye android versiyonu için talepte bulunun. Bu windowslu sistemi satmaya devam ettikleri müddetçe daha iyisini neden getirsinler?
      Akaryakıttan alınan vergi %67. Yani her 100 liralık yakıtın 33 lirası depoya, 67 lirası hükümete gidiyor.
      01-04-14, 16:54 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

Alıntı Tesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu garantinin arkasında duran Kore ama cep doldurma meraklısı servisler kököz windows CE işletim sistemli aygıtları 2000 liraya tabiri caizse itekliyor. Aynı aletin android versiyonları nette 800 lira civarı. Garanti belasına ne derlerse kabul etmek zorunda kalıyoruz. 8 yıl peugeot 206 kullandım. 1 kere garantilik bir arıza vermedi. Sadece triger kayışı koptu 8. yılda.

Hangi multimedia cihazını alırsanız alın windows CE işletim sistemli olmasın. Eski ve uygunsuz bir işletim sistemidir. Android tabanlı sistemlere uygulama bulmakta da zorluk yaşamazsınız. Sorunları da yok denecek kadar az olur. Bence necvox diye adlandırdıkları ama çinden getirdikleri ürünlerin android versiyonu gelene kadar satın almayın. Değmez. Hatta bayiye android versiyonu için talepte bulunun. Bu windowslu sistemi satmaya devam ettikleri müddetçe daha iyisini neden getirsinler?
      Ne denilebilir ki haklısın yerden göğe kadar ama bilirsin biz yaptiririz bahtsiz bedevi misali kutup ayisi denk gelir...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      01-04-14, 17:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      berkan
      Soyisim
      okan
      Araç
      Ceed 13 Concept

teybi degisirseniz sıkıntı cıktıgı takdirde teyp ile ilgili garantiye girmessiniz(diger garantiniz aynen devam eder yani usul böledir) ki aldıgnız teybin garantisi olur zaten bence taktırın
      1881 - 193
      01-04-14, 18:13 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

Servisin dediği elektrik aksam ve beyin de sorun cikarsa garantiyi bozar

01-04-14, 18:40 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Master

İsim
      Serkan
      Soyisim
      OĞUZ
      Araç
      2013 KİA CEED PREMİUM

Sadece korkutma taktiği.Bir teyp için bunu yapıyorlarsa zerre düşünmem yaptırırım.Yok beyinmiş bilmem neymiş hiçbirseyde olmaz o cihazlara.O kadar kendine bağlayıp mal satmak istiyorlar ki bir yerden sonra suyu çıkıyor.Bence çekinmeyin içinize sinen ürünü takın kullanın.
      01-04-14, 21:10 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      berkan
      Soyisim
      iscan
      Araç
      yeni ceed consept mt yeni ceed concept plus sw at

Android isletim sistemi olan multimedya cihazi alin garantiye gelince cok komikler sozde xenonlarda beyni bozuyormusda nasil bir beyinse benim aracin beyni hic bozulmadi :-) hikaye kardesim git taktir itelemeye gelme:-)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!
      03-04-14, 15:47 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      Istanbul-Anadolu
      İsim
      ibrahim
      Soyisim
      akbulut
      Araç
      Kia Ceed 2012 Concept Plus

Ben taktırdım. Serviste taktırdığıma pişman oldum. Hiç gereği yok. Son pişmanlık fayda etmiyor.
      04-04-14, 17:58 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      fuat
      Soyisim
      boran
      Araç
      kia ceed concept plus

Su an beklemedeyim wince yerine android düşünüyorum kullananlardan nerden nasil temin ettiklerini ve kullanım deneyimlerini bekliyorum

07-04-14, 20:59 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      onur
      Soyisim
      keskin
      Araç
      2012

Ben Android kullanıyorum gayet memnunum, güncelleme geldi şu an Android 4.04 oldu cihaz
      zaten hızlıydı, daha da hızlandı, bu siteden bakabilirsiniz:

Oto multimedya sistemleri ve oto navigasyon için doğru adres. | Android Kia Ceed Multimedya Cihazı (2013)

Pazarlık yapın derim ve cihazı alırken dvr da isteyin uyumlu dvr var, baya kaliteli hd kayıt yapıyor.
      16-04-14, 22:20 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!
    SEO Blog

Yer imleri