Kia Ceed Türkiye Destek Forumu

Kia Ceed / Pro Ceed / Ceed SW / Forum Sitesi - vBulletin

Kia Ceed Türkiye Destek Forumu
  • CeedclubTR Forumu'na Hoşgeldiniz!
  • Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
    Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt Olmalısınız. Foruma üye olarak konu açabilir, konuları cevaplayabilir, anketlerde oy kullanabilir, anket oluşturabilir, üyelere oy verebilir, mesajları beğenebilir, durumunuzu güncelleyebilir, üyeler arasında özel mesaj alıp gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
    Üye değilseniz buradan Kayıt Olun.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
    Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    1. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      İsa
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      Ceed premium

Arkadaşlar arabayı aldım alalı peşinde olduğum ceed orjinal navi cihazı Cumartesi günü elime ulaştı.

ilk izlenimlerim radyo tek başına anten falan olmadan geldi.çercçevesi başka bir teybin biraz keserek ona uydurdum sonra orijinalini alacam

gps antenini ini diğer çin malı teyplerinkinden oldu ve Türkiye haritası içinde mevcut gps sinyalide çok iyi alıyor.

radyo bize uygun frekansta ve inanılmaz hızlı bir cihaz üzerinde yazdığına göre wince6.0 . ses kalitesi bizim teyplerden bir gömlek yukarda.

eğer siteden başka arkadaş alacak olursa sakın heme takmayı denemesin bizim söketlerldeki pin sayısı aynı gibi gözüküyor fakat pinleri farklı yerlerde. Bağlantı şemaları mevcut pin yerlerinin değişmesi lazım.

Benim aracım ceed premium ve bunda bile eksik uçlar vardı. Bu teybi çalıştırmak çok zor 1.5 günde bağlayabildim.

bluetooth premium ceed lerdekinden farklı eskisi her bağlandığında rehber ve arama listesi download ediyordu bu öyle birşey yapmıyor rehber hep navide eğer son arama yerine basarsanız giden gelen cevapsız ayrı ayrı görüyorsunuz. burda alıştığım bir eksiklik direksiyondaki yeşil arama butonuna bastığınızda en son aramayı arıyor aramaları seçtirmiyor.

eksileri. Geri kamerada yeşil çizgiler bende hem kamerada ve hemde teyp olduğu için üst üste binme yapıyor.
      Fm1-2-3 yok 12 kanal hafıza var birde kendinin grupladığı frekanslar var henüz nasıl kaydedildiğini çözemedim. Dvd okumuyor video oynatmıyor sadece internetten usb bellek içindeki videoyu oynatma şekli var ama ben henüz yapamadım. Usb iPod söketleri bölümü farklı orda iPod bağlantı yerinde videoda var o bizde yok yani o şorketten video da giriyor.

meşhur Çelik motor harita yok burda çalışmıyor demeci külliyen yalan sadece İngilizce olsada burda çalışıyor.
      sesli komut çok iyi çalışıyor. Haritası 2012 diye yazıyor fakat tam denemedim. Bütün yollar varmı diye.
      Beni Twitter`da Takip Et
      05-08-14, 00:01 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

2. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Hocam ben navimax kullaniyorum bahsettigin eksilerin hicbiri bende yok yani ceed orginal navi aldigina eminmisin. Zira bahsettiklerin cok garip geldi.
      05-08-14, 00:11 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

3. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      İsa
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      Ceed premium

Adım kadar eminim. Sizdeki sonradan takılanlardan olduğu için kutudan çevirisi fişleri çıkıyor benim aldığım navi kazalı bir araçtan çıkma yurt dışındandan geldi.
      05-08-14, 00:22 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

4. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      İsa
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      Ceed premium

Video yükledim izleyebilirsiniz.
      05-08-14, 23:26 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

5. Durumu:
      Ceed Hayranı

Nereden
      İstanbul
      İsim
      Erman
      Araç
      Kia Cee'd CRDI Premium-SATILDI

Hayırlı olsun. Koltuk ısıtmayı siz sonradan mı eklediniz?
      06-08-14, 00:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

6. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      İsa
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      Ceed premium

Alıntı bir.mann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hayırlı olsun. Koltuk ısıtmayı siz sonradan mı eklediniz?
      Evet gt nin butonları
      06-08-14, 08:04 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

7. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      İsa
      Soyisim
      Bektaş
      Araç
      Ceed premium

06-08-14, 19:55 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

8. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Ümit
      Soyisim
      ATEŞ
      Araç
      Kia Ceed Concept 2012

Alıntı ceronimo1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hocam ben navimax kullaniyorum bahsettigin eksilerin hicbiri bende yok yani ceed orginal navi aldigina eminmisin. Zira bahsettiklerin cok garip geldi.
      Merhaba ceronimo,
      bende bu akşam ayak üstü baktım navimaxe. Tabii her şeyini inceleyemedim. Dokunmatiği pek iyi değil sanırım. Birde menüden seçim yaptığında biraz geç algılıyor sanırım. Sen ne kadar süredir kullanıyorsun. Eksisi artısı nedir paylaşa bilir misin. Bende taktırmayı düşünüyorum.
      08-08-14, 20:28 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

9. Durumu:
      Ceed Fanatiği

Nereden
      istanbul
      İsim
      ERKAN
      Soyisim
      AYHAN
      Araç
      proceed gt

Yaklasik 9 aydir kullaniyorum. Dokunmatiginde hicbir sikinti yok. Gayet seri bir cihaz. Ozellikle micro sd kard okuyucusu uzerinden gayet ciddi performans aliyorum. Hd clipleri sorunsuz aciyor. Ben henuz desteklemedigi bir film formatina rastlamadim. Ses kalitesi orginal teyp'e gore daha ustun. Direksiyon uzerindeki tuslarla sorunsuz calisiyor. En onemlisi ise kesinlikle tesisatta kes bic yapmadan direkt soketlerle uyumlu bir sekilde montaji yapildi. Cihaz kesinlikle tavsiyemdir.
      09-08-14, 13:45 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

10. Durumu:
      Ceed Meraklısı

İsim
      Ümit
      Soyisim
      ATEŞ
      Araç
      Kia Ceed Concept 2012

Görüşlerin için teşekkür ederim ceronimo. Bende senin tavsiye uyup inş. En kısa sürede taktıracağım inş.
      09-08-14, 18:03 Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

kia ceed orjinal navigasyon

kia ceed navigasyon

kia ceed de navigasyon var mikia servis navigasyon takarmi2013 ceed navigasyonkia ceed orjinal navigasyon markasıorjinal kia navigasyonkia ceed orjinal teyp mi navigasyon mukia venga navigasyon orjinalkia ceed 2011 orjinal teyp sonradan takilmakia ceed 2012 navigasyonkia ceed hangi navigasyonceed orjinal navigasyonkıa ceed orjinal teyp
    SEO Blog

Yer imleri